Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 12:05

News News of Vaba teema

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Sõidame Eesti vabaks

Lugedes õhtul nüüd uudiseid sain ka teada et toimus selline aktsioon
Piinlik küll pole FB kasutaja ja foorumites mitte ühtegi infot
Muide paljude ürituste kohta saab lugeda alles siis kui asi on toimunud sest kõik on ainult seal mordaraamatus
Mul ei ole ja ei tee ka
Kas siis olengi nagu Eesti elust ära lõigatud??

Äkki leidub mõni aktiivne inimene ka siin foorumis kes edastaks ka üritusi mis kus toimub
Ka foorumisse ja usun et sellega ...
Read more : Sõidame Eesti vabaks | Vaatamisi : 7729 | Vastuseid : 14


Biokütuse lisamine

"Seni on tanklates pakutud etanoolisisalduseta mootoribensiini ja kuni 5% etanoolisisaldusega pliivaba mootoribensiini. Õhu kvaliteedi nõuete täitmiseks tuleb tanklatel hakata pakkuma lisaks tavapärasele ka suurema biokütuse osakaaluga mootoribensiini, mida teatakse kui E10 ehk kuni 10% etanoolisisaldusega pliivaba mootoribensiini. E10 mootoribensiini tankuril peab olema kindlasti vastav märgistus."
MNT lehel info sõidukite kohta millelel sobib või siis ei sobi biolisand:
E10 kütust on lubatud kasutada järgmistel Mazda mudelitel:
1. 6: (GG/GY) 2002-
2. 3: (BK) 2003-
3. 2: ...
Read more : Biokütuse lisamine | Vaatamisi : 32408 | Vastuseid : 14


Vahtraleht ja Eesti talv.

Täna siis selline üllatus.

Pilt
Pilt
Posti tükid ukse vahel.
Pilt
Pilt

Kommentar oli et post jäi ette libe oli.Poleks posti olnud siis oleks kraavis vist.
Õnnelik õnnetus kahjustused vaid kosmeetilised.
Vedas riiuli peal oli ka sama värvi peegel.
Read more : Vahtraleht ja Eesti talv. | Vaatamisi : 8363 | Vastuseid : 0


Varajased naastrehvi entusiastid

Ahoi.
Kui spekuleeriks,et on justkui teada juba kruditakse auto alla naaste. On see mõistlik liig vara jne.
Read more : Varajased naastrehvi entusiastid | Vaatamisi : 14994 | Vastuseid : 15


Epohhi lõpp

Sel suvel juhtus, et esimest korda u. 16 aasta jooksul polnud järsku õuel ühtegi Mazdat (siinkohal soovin edu MXi uuele omanikule), aga loodus tühja parkimiskohta ju ei salli. Mingi keskeakriis vms ärgitas otsima asenduseks mõnda rätikatusega asja. Üsna pikalt oli tihe rebimine mx5 ja bmw z3 vahel, lõpuks jäi peale see:

Pilt

Paistab, et nüüd olen ma konkreetselt mustade bemmide tumedale poolele ära triivinud :lol:
Read more : Epohhi lõpp | Vaatamisi : 12307 | Vastuseid : 5


Taastamine.

Tere Mazdarahvas.
Sattusin jalutades nägema ühte aianurka unustatud vana 1978-85 aastate Mazda RX7
Kuna see aparaat näeb nii äge välja siis plaanin ta omale saada ja "uueks" teha.
Oma jõududega teen ma seda kindlasti kümneid aastaid ja ka mu poeg saab seda veel teha.
Küsimus olekski suurele ringile: kas ja kuidas oleks võimalik see protsess kiiremaks muuta.
Kellelgi äkki Mazda esindustes tutvusi?Panevad ehk nemad õla alla?
Klubirahvast keegi abist huvitatud?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ...
Read more : Taastamine. | Vaatamisi : 9209 | Vastuseid : 2


Mps fixing

Yo guys,
Yea still in Estonia. I bought a Mazda 3 mps, and I need to replace lower control arm bushings, and rear control arm bushings. Anybody know the best Mazda shop in tallinn. (inchcape is $$$$$) mazdaabi good?

Thanks!
Read more : Mps fixing | Vaatamisi : 9906 | Vastuseid : 2


Autoteeninduse küsitlus kõrgkooli lõputöö koostamiseks

Tere,

Hea Mazda rahvas, pöördun teie poole palvega vastata küsitlusele, mille täitmine võtab vaid paar minutit. Küsitlus on suureks abiks lõputöö kirjutamisel.

Link küsitlusele: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform

Suured tänud ette küsitlusele vastamast.


Sander.
Read more : Autoteeninduse küsitlus kõrgkooli lõputöö koostamiseks | Vaatamisi : 8643 | Vastuseid : 0


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975

cron