Tänane kuupäev 26 Apr 2024, 05:59

News News of Vaba teema

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Re: Kuidas pilte teemasse laadida?

topic9071.html
Aga palun :clap:
Read more : Re: Kuidas pilte teemasse laadida? | Vaatamisi : 7184 | Vastuseid : 2


Re: Usast tellimine!

Räägi lähemalt. Võid ka PSi saata. Mul ka usast igast nänni vaja. Ebay vist kõikse õigem?
Read more : Re: Usast tellimine! | Vaatamisi : 8358 | Vastuseid : 4


Sundkindlustusest

Ostsin eelmine suvi (2011a. juuli) oma autole (sapikas) doonori. Kaasa sain dokumendid, mis olid äsja arvele võetud, sest ennem olid sellel olnud veneaegsed dokustaadid. Sain ka numbrimärgid ja tegime ost-müük lepingud. Kumbki osapool sai ühe lepingu. Kirjutasime siis alla ja läksime oma teed.

Olude sunnil pole ma dokumente veel oma nimele ümber kirjutama jõudnud minna, aga proovin selle õige pea ära vormistada.
Küsimus nüüd selline, et kuigi sellele autole pole veel kehtivat liikluskindlustuse lepingut sõlmitud(sest ...
Read more : Sundkindlustusest | Vaatamisi : 7838 | Vastuseid : 4


Soovitage mõnda head ökopilli.

Soovitage mõndahead ökopilli?
Probleem nimelt selles,et sooviks lihtsalt autot tööl käimiseks..... kuna mul on igapäevane marsruut tööle ja tagasi 60 km siis oma Mazdaga hetkel ei kannata käia..... sest auto võtab liiga palju kütet..... täis paagiga(55l) ainult 500km umbes.

Tervitades Raivo :wave:
Read more : Soovitage mõnda head ökopilli. | Vaatamisi : 10623 | Vastuseid : 15


tartu esindus

sain just teada,et tartu mazda esindus tähistab oma aastapäeva mul õe juures.kanni talus.kas tartuga meil sidemed puuduvad?
Read more : tartu esindus | Vaatamisi : 7240 | Vastuseid : 1


Millest kõik alguse sai? (esimene auto)

Mõtlesin,et postitaks siia teema,et millest kõik alguse sai..... mis oli esimene auto,mis auto on olnud ja mis auto hetkel.
Huvitav oleks jälgida mis autoga keegi sõitma õppis või mis auto oli esimene enda isiklik :)

Mina ise olen olnud siiani kuue auto omanik. kõigil oma plussid ja miinused.


Esimene auto mille ma omasin,kui ma ei eksi siis 2006 aasta jaanuaris! Selleks oli Hyundai Lantra,1996a.1,6L,84kw
Pilt

Teine auto ...
Read more : Millest kõik alguse sai? (esimene auto) | Vaatamisi : 40500 | Vastuseid : 28


Soomest auto toomine.

Hei!
Tekkis selline küsimus, et kuidas soomest autot eestisse tuua?
Oleks vaja detailselt teada mis kus ja millal teha ja maksta kuna pole üldse mingit kogemust selle teemaga.
Et siis kas seal pean registrist maha võtma või siin arvele võttes läheb automaatselt vms... Mida täpsemalt oskab keegi asjast lähemalt rääkida seda parem oleks :wave:
Read more : Soomest auto toomine. | Vaatamisi : 18218 | Vastuseid : 5


Üliõpilane vajab abi!

Tere, edastan sõbra soovil foorumlastele küsitluse:
Tere olen TTÜ Majandusteaduskonna õpilane ning teen kodutööd turu uuringute kohta. Koostasin turu uuringu Tallinnas asuvate autokäsipesulate kohta. Uuringu eesmärgiks on teada saada tarbijate eelistusi eelnevalt mainitud valdkonnas.
Uuring koosneb kümnest valikvariandiga küsimusest, millele vastamine võtab aega kõigest paar minutit. Loodan, et leiate selle aja.
Turu uuring: http://www.surveymonkey.com/s/K8RBXW6
Ette tänades,
Madis
Read more : Üliõpilane vajab abi! | Vaatamisi : 7898 | Vastuseid : 4


626 GE amordikinnitused.

Kas keegi hea inimene viitsiks oma Mazda 626 GE kapoti alla pea pista ja mulle kaks pilti teha?Juhul kui, esisild on ikka teadaolevalt reguleeritud ;)
Võiks teha kapoti all olevatest amordikinnitustest pilti pealtvaates.Paluks juurde märkida vasak ja parem.
Pildid ei pea sobima näituseks :D
Tänan tegijaid .
Read more : 626 GE amordikinnitused. | Vaatamisi : 7115 | Vastuseid : 2


929 akk

nagu näen kustutati mu kuulutus.

OK

eks tuhnige netis. sai sellis autoga pikalt igapäevaelus tegeletud.
Reino, saksast.
Read more : 929 akk | Vaatamisi : 6678 | Vastuseid : 1


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105762 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978

cron