Tänane kuupäev 25 Apr 2024, 05:25

News News of Vaba teema

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

keti "spets" tööriistad ?

Ega pole kellegil laenata spets tööriistu et saaks nukad ja väntvõlli paika pandud. keti ja kõige muu vahetus plaanis.
2.3 mootor.

Tallinnas.
tel 56 933 735
Read more : keti "spets" tööriistad ? | Vaatamisi : 9456 | Vastuseid : 0


Egr klapp?

Oskab keegi nõu anda? Autoks siis Mazda 6 2.0 diisel 100kw. Miks egr klappile oli ette pandud plekkitükk?
Read more : Egr klapp? | Vaatamisi : 10231 | Vastuseid : 1


Re: Küsin targematelt nõu!

JR-Extreme kirjutas:Kas siis model on raske tõesti mulle siia link panna kus ma saan oma küsimusele vastuse. See näitab suhtumist :evil: :thumbdown:
Näitab jah suhtumist:
Enne kui postitad palun loe seda teemat! topic3863.html
9. Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi" - kustub hoiatamatta.
13. Postitus, mis on vales teemas ...
Read more : Re: Küsin targematelt nõu! | Vaatamisi : 10487 | Vastuseid : 2


Auto müüdud, ei kavatsetagi ümber registreerida??

Tere, otsin siis inimest kellele müüsin sellise auto varuosadeks http://www.auto24.ee/used/714000.
Järgi tuli ta kuskilt lõuna eesti kandist ja treileriga. Sooviks ta kontakti saada.
Read more : Auto müüdud, ei kavatsetagi ümber registreerida?? | Vaatamisi : 21035 | Vastuseid : 20


Mazda rike

Tervist kõigile ! Paluks Teie abi ehk olete kokkupuutunud sellise situatsiooniga. MUL on häda ja ma ei hooli, et "Vaba teema" pealkirja alla on kirjutatud:
Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

MA ei kavatsegi lugeda seda postitust, kus kirjas mida MINA peaks teadma enne postitamist ja üldse MINU puhul ei kehti teie foorumi totakad reeglid.
PS Osa postitsest on autori kirjutatud ja osa on keegi kakand oma äranägemise järgi lisanud. Ja sellisedi ...
Read more : Mazda rike | Vaatamisi : 14713 | Vastuseid : 0


Jõulud 2013

Lumest pole kahjuks haisugi, kuid siiski soovin kõigile rahulikke jõulupühi! :wave:
Read more : Jõulud 2013 | Vaatamisi : 11594 | Vastuseid : 2


Keevitusaparaadi remont

Seisab vana Linkori keevitus, mille võtaks kasutusse, kuid ei tea selle seisundit.Oskab keegi soovitada, kes sellist vana (90a.) seadet remontida oskab.Soovitavalt Tallinna lähistel.
Read more : Keevitusaparaadi remont | Vaatamisi : 12472 | Vastuseid : 2


soovin laenata 2 ratast 5x114.3 jaani nädalavahetuseks

kas keegi foorumlastest saaks laenata 2 ratast vahet pole kas plekk või valu vähemalt 15"
endal parem esimene rehv kandiline ja tuleb pikem sõit maanteel, jama kui koguaeg vibrab :D
tooks tagasi 25ndal näiteks.
tallinnas või tallinna ümbruses oleks hea ja suureks abiks mulle! :)
Read more : soovin laenata 2 ratast 5x114.3 jaani nädalavahetuseks | Vaatamisi : 12691 | Vastuseid : 3


Värvivahad

Täna sai autoga pesulas käidud ning hiljem tuvastasin tagumisel uksel mõned heledad kriimud :( Ei teagi, kas on keegi ennast vastu autot nühkinud või ei ole osanud mõni inimene enda auto ust avada ilma kõrval seisvat autot riivamata. Ühesõnaga tahtsin küsida, et kas kellegil on kogemusi Motip'i värvivahadega? Ja kas nendest toodetest võib kasu olla kriimude peitmisel?
Read more : Värvivahad | Vaatamisi : 19530 | Vastuseid : 14


Pöördumine

Tere!
Aasta tagasi sai müüa mazdaklubi foorumi kaudu üks avariiline musta värvi Mazda 626GE 2.5V6 121kw 94.a registreerimismägiga 469TDM mis nähtavasti läks varuosadeks.
Kuna sõiduk on ring kirjutamata siis pöörduks klubiliste poole, et saada kontakti inimestega kes sõiduki soetasid.
Kui antud sõiduk on lammutatud siis oleksin huvitatud dokumentidest ning registreerimis numbrites, et saaksin sõiduki maha kanda.
Palun kontakteeruda taurienator@gmail.com või tel. 56 235 424
Lisan ka ühe pildi müügi kuulutusest: ...
Read more : Pöördumine | Vaatamisi : 13383 | Vastuseid : 2


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105757 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978

cron