Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 01:15

News News of Välimus

Välimusega seotud probleemid

koopäärte taastamine!

Tere!
Autoks on 323f 2003, hõbehall! Tagumised ja esimesed koopaääred on läbi ja arvatavasti vaja välja vahetada/värvida! Kas keegi oskab öelda umbkaudset hinda, selle töö eest? ja keegi pakuks mingi inimese välja kes sellega tegeleb,inimliku hinnaga,tallinnas?
Read more : koopäärte taastamine! | Vaatamisi : 23182 | Vastuseid : 10


Uus värv mx6-le?

Tere!

Pakun tööd automaalrile. Soov lasta üle värvida punane Mazda mx6. Asun Kuressaares aga pole probleemiks ka auto mandrile tuua.

Saaremaa
53421888
Read more : Uus värv mx6-le? | Vaatamisi : 26920 | Vastuseid : 19


Roostemuundur!

Mida teeb roostemuundur roostega kui seda kinnisele roostele peale kanda?Kas see peatab antud kohas rooste edasi leviku?Kui pikaks ajaks peatab?Roostemuundureid müüakse kindlasti erinevaid nii nagu ka muidki auto hooldusvahendeid.Kes on roostemuundurit ise kasutanud?Kuidas rahule jäänud ning millise roostemuunduriga täpselt tegu on?
Read more : Roostemuundur! | Vaatamisi : 17902 | Vastuseid : 1


Kroom värv

Ma tean, et see teema ei käi siia auto klubisse, kuid mul oleks plaan krossi kiiver üle värvida ja mõtlesin kroom punaseks värvida.
Otsisin kohti ja lugesin siin mazdaklubi erinevaid vestlusi kus räägiti kroomimisest.
Kas keegi oskaks kiivri ära värvida ja palju see u maksma võiks minna?
Mul endal pole väga aimu sellest teemast

http://www.google.ee/imgres?q=shoei+vfx ... &ved=1t:42

Kiiver siis selline, kuid pärast viimast kukkumist sai päris palju värvikahjustusi
Read more : Kroom värv | Vaatamisi : 19054 | Vastuseid : 4


Tuulesuunajad sedaan Mazda 6 2003 a.

Tere, istusin tunnikese kaks arvuti taga ja no ei leia ühtegi firmat, mis müüks sedaan mazda 6'ele tuulesuunajaid. Ometigi olen ma neid linnavahel näinud.. Kahjuks pole kelleltki veel särisabast kinni võtnud ja küsinud et kus said. Küsimus siis Mazdalased, et kus ma saan need. preagu leidsin ainult mingid poolakad kes neid müüvad ( http://www.e-heko.com/en/Marka_Model/MA ... 2R-OT.html )

Parimat
Read more : Tuulesuunajad sedaan Mazda 6 2003 a. | Vaatamisi : 24823 | Vastuseid : 11


K: Kulmud esituledele

Hakkas siis selline asi huvitama, et kas kuskil on müüa või keegi teeb 84-87 aasta 626 le kulmusid esituledele.
Mõni teeb neid ikka ise aga mulle pole sellist annet antud nii, et ise tegemine jääb ära mul. :lol:
Googlest olen otsinud kuid ei ole leidnud ja firmad mis müüvad tuuning jubinaid on pakkuda aint alates 88 a omadele või ei ole üldse midagi.
Read more : K: Kulmud esituledele | Vaatamisi : 19774 | Vastuseid : 5


Kroomitud peeglikatted

Kas keegi on mõne auto peal kasutanud neid plastikust valmistatud kroomitud peeglikatteid? Näiteks Audi S-line seerial peaks need katted olema poleeritud alumiiniumist, mis peaks kestma, aga kui on plastmass kroomvärviga üle lastud, siis mul tekib küsimus, et kaua see kestab?
Vaadates linnavahel ja tuttavate hulgas neid kroomitud numbrialustega sõitjaid siis võib öelda, et sealt koorub see kroom üsna kiirelt maha ära.

Illustreerimaks mida ma mõtlen väike link http://www.yatego.com/q,chrom,spiegelka ... a0206793d9 ...
Read more : Kroomitud peeglikatted | Vaatamisi : 18142 | Vastuseid : 3


Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

Tre, ilmselt paljud siin hädas mazda 6 (2003 HB) roostes karpidega (st läbiroostetanud, ca 2 - 3 cm auguga).
Mõlemad pooled.

Kas keegi on nendega miskit sisulist või enne müüki "lihtsalt ilustamist" ette võtnud?
Kas see kannatab ja mis võib hind tulla?

Mul enamuse ajast viimasel 3 aastal see auto seisnud teise autona, samas mootor vaid 100 000 sõitnud
ja muud ka häda pole. vahel vaja sellega kodustel lapsi sikutada, ei muud.

Ei teagi kas ...
Read more : Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu | Vaatamisi : 29183 | Vastuseid : 16


Küsimus värvi ja laki kulu kohta!

Tegemist siis 626 gd coupega. Kas keegi tark mees oskaks öelda kui palju umbes kuluks selle auto üle vävimiseks värvi ja lakki. 3 liitrit värvi ja 2 lakki äkki?
Read more : Küsimus värvi ja laki kulu kohta! | Vaatamisi : 24814 | Vastuseid : 12


Esitulede poleerimis pasta?

tere,
tahaks esituled üle poleerida,
jah peene liivapaberiga üle ja mingi pastaga üle poleerida aga millise pastaga,
leitsin letilt mingi plastik pindade poleerimiseks pasta,
kas see sobib või on midagi paremat?
Lisaks müüja letis rääksi et ei ole mõtet seda teha, 2 kuu pärast uuesti hallid :think: rääkis liivapaberiga nühitakse miski kaitsekiht maha?

kes poleerinud neid, kauaks seda ilu jätkub?

Endal rohkem selleks vaja kuna üks pool ...
Read more : Esitulede poleerimis pasta? | Vaatamisi : 18720 | Vastuseid : 3


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975

cron