Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 13:37

News News of Üldine

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

piduri süsteemi õhutamine

Kuda õhutada piduri süstemi???
Vahetasin piduri klotsid ära ja nüüd peab 3xpumpama et pidurid võtaks, kas asi on üldse õhus???
Read more : piduri süsteemi õhutamine | Vaatamisi : 2101 | Vastuseid : 2


Strutbar'i DIY

Küsiks siis asjaga kokku puutunud tegelastelt:
* Kas parem on ümmargune või kandiline toru?
* Mis läbimõõduga toru?
* Kas strutbar tuleb keevitada, või installeerida poltidega?
* Mis materjale kasutada (raud, teras, roostevaba)?
* Kas kellegil äkki mingit abistavat joonist, või seletavat materjali?
Read more : Strutbar'i DIY | Vaatamisi : 2757 | Vastuseid : 5


probleem salongikütteradikaga

ma ei teagi.. mul õhkab kah sooja õhku kui mul vent kõik kinni on ja külma peale pandud. See peaks otse mootorist tulema mingi tuulega. aga tont seda teab
Read more : probleem salongikütteradikaga | Vaatamisi : 2449 | Vastuseid : 1


323f uksekolin?

kuda oleks võimalik lahti saada ukse kolinast ?( koliseb klaas ukse sees) mida ette võtta ? ette tänades!
Read more : 323f uksekolin? | Vaatamisi : 2849 | Vastuseid : 6


Klaasilt kileliimi eemaldamine.

Loodan, et väljendasin end pealkirjas õieti.
Ostetud autol on pandud kõigile külje ja tagaklaasile peegelkile.
Sai see maha katkutud, kuid nüüd on mingi kleepuv liimi-ollus klaasi küljes.
Proovisin täna white spirdiga maha võtta, kuid lootusetult.
Kas keegi on sama teemaga tegelenud ja kuidas on sellest liimist lahti saanud.
Read more : Klaasilt kileliimi eemaldamine. | Vaatamisi : 3036 | Vastuseid : 6


Taga silla kokkujooks

Tere !

Mul selline mure, et taga kummid kuluvad mõlemalt poolt välimistest äärtest ära, arvatavasti on kokkujooks vale, aga kuidas seda parandada saab ?
Read more : Taga silla kokkujooks | Vaatamisi : 2345 | Vastuseid : 4


Mootori diagnostika

Alustan teemat, sest ei leidnud otsinguga eriliselt diagnostikaga seotud teemasi.

Jagaksin diagnostika nö kaheks ehk siis, mis on võimalik auto omanikul endal ära teha ja mis tuleb lasta teha spetsialistidel. Samuti on oodatud siia teemasse ka diagnostikat (loe: asjalikku diagnostikat) tegvad firmad, kohad, eraisikud kas või nimeliselt.

Paljudel autodel on vastavad pistikud, kuhu ühendatakse LED-lampidega seadeldised ning mis oma signaalidega näitavad vastavaid vigu. Tore oleks, kui keegi teadjam otsiks või jagaks oma kogemusi, kuidas lihtne ...
Read more : Mootori diagnostika | Vaatamisi : 3365 | Vastuseid : 4


Lesjöforsi sportvedrud

Kas kellelgi on migisugustki infot nende saadavuse kohta Eestis või äkki isegi kasutuskogemusi?
Read more : Lesjöforsi sportvedrud | Vaatamisi : 3577 | Vastuseid : 6


katalüsaator vs tehniline ülevatus

nii..
tehnilises passis puudub märge katalüsaatori vajalikkuse kohta, esma autost aga anti vastuseks et minu autol on tehase poolt katalüsaator ette nähtud..
väike segadus et nüüd kumba uskuda ja kumma võtab aluseks tehnoülevaatus?
küsin sellepärast et paljud on soovitanud kati maha võtta kui passis kirjas pole, ise ei taha aga kiirustada kuna ei taha miskit valesti teha.
Read more : katalüsaator vs tehniline ülevatus | Vaatamisi : 3511 | Vastuseid : 7


Mis amordid kõige eeskujulikumad?

Niisiis võiksite rääkida oma kogemustest amortidega... just pean silmas tootjaid! ise ostsin jõulude aegu uued Sachs õliamordid koos läbilöögipukside ja kaitsekummidega, kui nüüd juba õli väljas, amort ei tööta ja hing täis!
Õnneks on garantii 2 aastat, nii et seekord pääseb loodetavasti tasuta! kuid ka esimesed on kehvad, ja oleks tarvis vahetada? mis amorte soovitate (pean silmas tavaõliamorti, mitte mingit sportvärki, sest tallina tänavad ajavad nutma:P ): KYB, Monroe, Sachs jne????
Read more : Mis amordid kõige eeskujulikumad? | Vaatamisi : 2997 | Vastuseid : 5


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975