Tänane kuupäev 19 Apr 2024, 06:18

News News of Üldine

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Autode müük see on imelihtne

Sai siis kah pandud auto müüki, ja uskuge või mitte 2,5 tundi pärast kuulutuse üles riputamist oli auto müüdud, täpsemalt kuulutuse riputasin u.20.00 ja 22.30 oli näidatud ja ostja leitud. Tuli veel väike raha probleem sellel kutil ära lahendada, kuna järelmaksust ei olnud ma huvitatud, siis võtsin venna käekõrvale ja viisin laenukontorisse, kus vend rõõmsalt laenu võttis ja minu armsa auto ära ostis :) Vot selline tore ...
Read more : Autode müük see on imelihtne | Vaatamisi : 4376 | Vastuseid : 13


Kysimus CO-taseme kohta

Probleem j2rgmine, et ylevaatusel avastati CO-tase liig k6rge olevat, proovisin kytuselisanditega - ei miskit... Viisin tookotta, teadjamad mehed ytlesid et viga ilmselt katalysaatoris, mille hind (iirimaal) pidi u. 600 eurot olema... Oskab ehk keegi oelda, kas annax kuidagi odavamalt seda n2itajat v2he allapoole saada?
Read more : Kysimus CO-taseme kohta | Vaatamisi : 2697 | Vastuseid : 6


Süüteluku kohal olev tuluke ?

Kuna see tuluke peaks põlema, (minu omal ei põle, kuigi pirni tuleb pluss küll aga miinus ei tule) et nagu siis kui ukse lahti teed või peab midagi muud tegema, et see tuluke põleks ?
Loodan, et ei saanud väga segaselt :)
Read more : Süüteluku kohal olev tuluke ? | Vaatamisi : 4117 | Vastuseid : 7


Pihustite puhastusvedeliku mõju?

On keegi kasutanud ? Kas kasu on tast ? Kui suurte osadena tuleks paaki valada ?
Read more : Pihustite puhastusvedeliku mõju? | Vaatamisi : 2147 | Vastuseid : 4


Kust saaks peeglisoojendust?!

kas ei ole võimalik osta kuskilt mingeid kleepse.. ehk siis juhe pisikene mis soojendab peeglit?? või mingeid süsteeme mis saab ise külge panna??
Krt talvel on peeglid nii imelikult udused.
Read more : Kust saaks peeglisoojendust?! | Vaatamisi : 2753 | Vastuseid : 5


kas on olemas turboversiooni 1.7 diislist?

et nagu pealkiri ütleb, kas sellist asja eksisteerib üldse, mõtted on seal maal et vabalthingav on jube tuim, ja isearetamine läheks metsikult kalliks, autoks siis 87 aasta 323 1,7 diisel
Read more : kas on olemas turboversiooni 1.7 diislist? | Vaatamisi : 2032 | Vastuseid : 3


Sooviks teada mis on sinu Mazda sünniaasta ja läbisõit jne..

Tere,

juhuslikult hakkasin mõtlema teemadel et kas minu auto on palju läbisõitnud ja kas võrreldes teiste suguvendadega on auto norm korras. Sammuti huvitaks kui palju võiks auto samades oludes läbisõita normaalse hoolduse puhul.

Enda auto siis:

mazda 626 2,0 Automaat 1996a
Ostetud Eestist, enne minu kätte jõudmist oli ühe pere kasutuses auto. Selle auto kasutaja olen 8 kuud.

Läbisõit 260 433 km (ls õige)
Autol vahetatud: mootori kõik Simmerid, Pooltelg. Kõik ülejäänud (rooliotsad, kettad, klotsid, ...
Read more : Sooviks teada mis on sinu Mazda sünniaasta ja läbisõit jne.. | Vaatamisi : 40303 | Vastuseid : 107


Auto termoisoleerimine, kuidas?

Tervist, on siis nimelt selline mure, et kuna talv on tulekul, aga minu autos talvel soe ei ole, seda sai juba eelmine talv kogetud. Tahaks ukstesse, põranda alla ja siis ukste taha külgedele midagi soojust hoidvat sisse toppida. On kellegil mingeid ideid, mis ei läheks väga kalliks ega keeruliseks?
Read more : Auto termoisoleerimine, kuidas? | Vaatamisi : 2487 | Vastuseid : 4


AUTO süütamine omaniku eestvedamisel

Täpselt nagu pealkiri ütleb;teevad seda paljud JAAPANLASE omanikud pidevalt ja pisut liiga pikaldaselt,selle asemel et osta STATOILI "STARDIKAS" (toos tikke ja 1L süütevedelikku)
E I T O H I toppida lisa(varu) kaitsmeid tehase poolt vabaks jäetud kaitsmeaukudesse.Soovitaval ka mitte vedada suvalisi lisa juhtmeid.Üks
FIE lubas edaspidi selliseid autosid ise põlema pista...
paluge parem ikka tõsiste oskustega elektrikute abi,ERITI 626 83-87.neid
mudeleid on "aeglaselt"(ja põhjalikult)põlevate hulgas kõige rohkem..
Poole aasta jooksul paar õnnetusjuhtumitki olnud.
1 323 ...
Read more : AUTO süütamine omaniku eestvedamisel | Vaatamisi : 1732 | Vastuseid : 0


lisapihusti?

Tekkis selline küsimus, et kas viienda pihusti lisamine (või lihtsalt lisapihusti, kellel neid rohkem on) annab midagi juurde ka vabalthingavatele autodele ning kui praktiline ta on?

Kütusekulu suhtes niipalju, et 323IFF mainis, et on võimalik panna seda ka selliselt, et salongist nupust valid, kas on taga või ei, ehk siis tavasõitudel võib tagant ära ühendada.

Kõik, kes sellest midagi teavad, palun jagage oma tarkust 8)
Read more : lisapihusti? | Vaatamisi : 1602 | Vastuseid : 1


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105778 • Teemasid kokku 7460 • Kasutajaid kokku 3977

cron