Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 13:00

News News of Üldine

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

F2/F2T mootor

Tere!

Mul on üks korralik F2T mootor juba mõnda aega seisnud millel on kõvasti potentsiaali ja sooviks seda kuskile peale panna. Pikemat aega olen silma peal hoidnud kuulutustel, kuid pole eriti sobivaid variante leidnud.
Wiki järgi sobitub järgmistele platformidele:

1986–1991 Mazda 929
1988–1992 Mazda 626
1988–1992 Mazda MX-6
1989–1992 Ford Probe
1987–1999 Mazda B2200


Kõige ideaalsem oleks minu arust MX6 mida praktiliselt võimatu Eestist leida on, mõnda sobivat 626 olen kohanud, ühtegi isegi eile ...
Read more : F2/F2T mootor | Vaatamisi : 9431 | Vastuseid : 1


2 ja 3 mm pleki painutamine

Tere
Mure siis selline et vaja töö juures teha kolm plekist vanni pleki paksus 2mm ja vanni pikem külg 1m lühem u.70 cm külje kõrgus 6 cm.
Oleks vaja leida Tallinnas firma kus oleks prismadega painutuspink ja soov teha ka väiksemahulisi töid.
Äkki kellegil on kogemusi kust abi otsida.
Väärtusliku info eest ette tänud.
Märt
Read more : 2 ja 3 mm pleki painutamine | Vaatamisi : 13369 | Vastuseid : 7


Keevitusejutt

Teadagi ei saa rohkem kui 5 aasta vanuse maasika omanik kuidagi hakkama ilma keretöödeta. :) Mõtlesin ka kätt proovida väheke ja suveks meelelahutust sebida, aga milline keevitus oleks peamiselt auto peal pruukimiseks sobiv? Eriti loomulikult Macda peenikese pleki pääl.
Netis leidub infot nii aastast 2003 kui ka 2015 ja peamiselt soovitatakse autole MIG keevitust, mis käib vist gaasiballooniga ühes? Ja siis kuskil tulevad mängu veel inverterkeevitus (sama ...
Read more : Keevitusejutt | Vaatamisi : 22091 | Vastuseid : 16


2008 a. Mazda 6 head ja vead

Plaan endale osta 2008 aasta Mazda 6, 2.0 TDI 103 kw. Kellegil kogemusi kuidas auto vastu peab ja mida ostes jälgida?
Read more : 2008 a. Mazda 6 head ja vead | Vaatamisi : 11516 | Vastuseid : 4


Diagnostika tarkvara

Tere,

kas Mazda märgile on ka mõni diagnostika tarkvara, mis töötaks levinud USB-ODB2 jubinatega?
Enim huvitavad veakoodid ja sensorite live data.

Auto Mazda 3, 2007, 191kw.

Lp,
Harry
Read more : Diagnostika tarkvara | Vaatamisi : 10016 | Vastuseid : 1




aftermarket signa puldi programmeerimine

Tere,
oleks tarvis taastutvustada Gamma alarmisüsteemile ühte pulti, millel patareid sai vahetatud. Guugeldades ei hakanud selle kohta midagi silma, kas keegi äkki oskab pakkuda mõnda varianti, kuidas aftermarket süsteemide puhul see käia võiks? Mazda süüteluku ja uksenupu vajutamise proovisin muidugi ka ära.
Read more : aftermarket signa puldi programmeerimine | Vaatamisi : 10428 | Vastuseid : 0


Improviseeritud navi

Kui kellelgi peaks esimese põlvkonna Nexus 7 või mõni muu 7" samas mõõdus tahvelarvuti olema, siis see mahub täpselt Mazda 6 armatuurilaeka auku püsti seisma:

Pilt
Read more : Improviseeritud navi | Vaatamisi : 9858 | Vastuseid : 0


Juuni lõpuni düno+remap 120 eur!!!!

Tere!

Pakume juuni lõpuni veel soodushinnaga tuuning paketti. Paketi sees dünostendis mõõtmine enne ja pärast remappi ja muidugi ka remap ise.
Parima tulemuse saamiseks on soovitatav siiski turbo mootoriga masinad. Nii turbodiislid kui ka turbobens. Kuna tegu on OBD2 pordist lugemise ja kirjutamisega
ei sobi vanemad kui 2001 aasta masinad. Teha saab nii Tallinnas kui Tartus.

Seniks aga parimat

Viktor Sarap
PrestigeAuto OÜ
58099372
vsarap84@gmail.com
Read more : Juuni lõpuni düno+remap 120 eur!!!! | Vaatamisi : 12859 | Vastuseid : 7


Margikohased tekstiilmatid?

Tere

Tahaks M6-te tumedaid korralikke tekstiilmatte panna. Universaalseid ei taha, voiksid olla ikka margikohased, siis istuvad hasti omal kohal.
Tallinnas kaidud BEN Autotarves, seal muidugi parim hind mis ma nainud olen - 20.45 terve komplekt, igati korralikud ka, kuid kuna tume sisu, siis nende pakutav osaliselt halli karvaga matid ei oleks mu esimene valik.
Veel vaadatud Automaailma, seal 12 eurot kallim, karv sama kuid vahemalt yleni must.

Oskab keegi soovitada mingit kohta, kust M6-ele lisaks ...
Read more : Margikohased tekstiilmatid? | Vaatamisi : 10996 | Vastuseid : 2


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975