Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 10:22

News News of Üldine

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

mazda vin koodi dekodeerimine?

oskab keegi mingi lingi anda kus saax täielikud ja õiged andmed?
Read more : mazda vin koodi dekodeerimine? | Vaatamisi : 6243 | Vastuseid : 4


Hädas ühe poldi("käbi)" lahtisaamisega!

Tahaks vahetada 90 aasta 1,3 mootoril mootoririhma aga krt ei saa väntvõlli otsmist polti lahti. Tean, et seal peaks olema parempoolne keere (st päripäeva kinni ja vastupäeva lahti), kuid ei jõua lahti keerata. Proovisin isegi pneumoseadmega, tol oli muidugi natuke lahjem variant kui oleks võinud olla , kuid ei saanud tollega ka lahti. Mida teha? Võtmega vast suudaks lahti küll keerata, kuid ei saa mootorit jäigalt kinni hoida.
Vanal heal mosse sai koge hooratta jurrde ...
Read more : Hädas ühe poldi("käbi)" lahtisaamisega! | Vaatamisi : 2169 | Vastuseid : 2


Alumiinium rihvel plekk???

kust võiks saada? pean silmas just alumiiniumist! mis hinnad on? tänud!
Read more : Alumiinium rihvel plekk??? | Vaatamisi : 2972 | Vastuseid : 2


Bensu filter

Täna siis tõdesin bensiinifiltri effektiivsuses. Mul ju masin seisis pikalt, tühja paagiga, korjas vaikselt seest roostet. Nüüd pistsin ta tööle, lükkasin ikka filtri vahele bensuvoolikule ja nüüd otsustasin uurida kuidas kah filter on. Pole veel elu sees nii umbes filtrit näinud. Kollakas filter oli 1/5 täis puhast roostet ning rõvedalt pruunikas punane (pilt tulekul). Kuna masin hakkas jamama, nagu ei saaks korralikult küttet kätte, kiskusin taas karpa maha puhastamiseks. Lohutuseks ei olnud karpa sees olukord ...
Read more : Bensu filter | Vaatamisi : 2951 | Vastuseid : 5


Jõulupuu armatuurlaual :?

Mul tekkis täna ootamatut selline probleem: sõidan mina rahulikult mööda teed ja pidurdan enne ristmikut. Ilma igasuguse põhjuseta rakendus ABS ja pärast seda süttisid armatuurlaual 2 lambikest: ABS-i lambike ja käsipiduri oma. Lugesin manuaali ja seal on öeldud, et kui sõidu ajal läheb kässari lamp põlema, on tegu väga ohtliku asjaga, auto tuleks parkida ohutusse kohta ning tehnohooldesse transportida. Kas minu lood on tõesti nii halvad, et mul ei kannata kuni homseni sellega sõita vaid ...
Read more : Jõulupuu armatuurlaual :? | Vaatamisi : 2466 | Vastuseid : 2


Tahomeeter paigaldus/ühendamine?

Küsiks kolleegide käest,et tahaks siin paigaldada tahokat,kuid pole seda kunagi teinud ning ei tea,et ehk keegi annaks nõu et ehk keegi pannud seda või tegelenud sellega.

igaljuhul kõik mõtted oodatud
Read more : Tahomeeter paigaldus/ühendamine? | Vaatamisi : 2612 | Vastuseid : 3


spidokatrossi seks?

Niih kui juba seksiks läks siis vaatame kas saame ka järgmise seksi osas nõu:

Nimelt sõites mul kergelt klõgiseb midagi spidokaploki juures...
Ja kui on külmad ilmad siis nagu hommikul sõites muutub see klõgin vahepeal ästi rämedaks porgandi hääleks(täpsemini kirjeldada ei oska, igastahes piisavalt vali et rääkida kõrvalistujaga naljalt ei saa:S) ja selle hääle taktis siis spidokas tõmbleb veic... Kui mõnda aega sõitnud siis enam seda hulllu häält ei viska, a klõgiseb küll...

Spidokatross v ...
Read more : spidokatrossi seks? | Vaatamisi : 2785 | Vastuseid : 4


Salong ei lähe soojaks?

millest see siis võib peale... enda mõttemaailm pole veel peale hakanud... kuna ventika andur on läbi, siis vendikas ei tööta praegu üldse, kuna ei lähe vesi keema talvel va. kohapeal seistes! aga isegi kui vesi on ca 90 kraadi, ikka puhub leiget õhku! milles mure... imelikku häält hakkas tegema ka salongi puhur, mis ei puhu enam nii tugevalt kui enne! :?
Read more : Salong ei lähe soojaks? | Vaatamisi : 3234 | Vastuseid : 5


Sadulsepa tööd... istmete nahatamine ja riietamine?

seisavad kodus kaks istet! oleks väga tarvis riie peale panna! kes teeks inimliku raha eest ära?
Read more : Sadulsepa tööd... istmete nahatamine ja riietamine? | Vaatamisi : 5455 | Vastuseid : 9


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975

cron