Tänane kuupäev 25 Apr 2024, 23:15

News News of Üldine

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

probleem alarmisysteemiga CENMAX

Ostsin siis endale auto mitsubishi galant 99` kuid puldist ei toimeta midagi ometi puldis tuli läheb põlema aga ei mingit piuksu, küsisin automyyjalt miks ei toimi siis ytles et vaja vahetada patarei mida ma siis tegin kuid ikka ei midagi. Uurisin googlest probleemi kohta kuid sealt sain väga nappi informatsiooni, et vaja leida mingi punane nupp (mille ma leidsin ) ja vajutada viis korda et siis hakkab toimima , proovisin syyde sees ja syyde väljas ...
Read more : probleem alarmisysteemiga CENMAX | Vaatamisi : 8293 | Vastuseid : 0


Mootoripesu Näpunäited

Hei!


Tekkis mõte autol teha mootoripesu, et kapotialune rohkem läikima saada. Kuna otsing soovitud tulemust ei andnud, teen siia uue teema.

Nimelt mida jälgida mootoripesu tehes ja mis kohad tuleks kindlasti kinni katta?


Tänud! 8)


Rein
Read more : Mootoripesu Näpunäited | Vaatamisi : 19900 | Vastuseid : 9


Vedrutõmmitsad-rakised laenuks?

Kas kellelgi on homseks laenata vedrutõmmitsaid-rakiseid? Võib ka soovitada kohti, kus neid soodsalt osta saaks?
Järgi tuleks Tallinna lähipiirkonnas.
Read more : Vedrutõmmitsad-rakised laenuks? | Vaatamisi : 11980 | Vastuseid : 10


Mazda ja bensiinihinnad

Selline mõte tekiks, et hakkaks aegajalt pildistama oma autot erinevate tanklate hinnakirja taustal, siis on kuangi hea nostalgitseda vaata kui odavalt ma bensiini sain 1,36€ :D
Muidugi peaks pildi juures olema aeg ja koht ja pilt võiks kusagil sellises kohas üleval olla kus see on alles ka 10 aasta pärast :P
Read more : Mazda ja bensiinihinnad | Vaatamisi : 11304 | Vastuseid : 9


Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

Vaatasin kasko hindasid enda M6-le ja sain uskumatu tulemuse. Smart kindlustusmaakler pakub enda hinnakirja järgi aastase kasko 380 eur BTA-s (IFi kasko seal juures 413 eur - kõik maksed 12 osas). IF-i kodulehel tegin hinnavõrdluse ja saan aastamakseks 301 eur, sh kuised maksed! IIZI kindlustusmaakler sisuliselt sama tulemus...

Minu kahtlus pidas vett esitamaks endale küsimust kas maaklerite hinnad on ikka kõige paremad. Tulebki välja et maaklerid ei suuda soodsat kindlustuse hinda pakkuda (minu auto näite ...
Read more : Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid | Vaatamisi : 23582 | Vastuseid : 14


Erinevate markide amortide sobivus ?

Huvitaks selline asi, et kas on kuskilt keegi kunagi uurinud mis auto amordid talle veel istuvad. Näiteks sõber sai coiloverid mis on originaalis vw caddy omad, kuid istuvad ideaalselt mazda 323 Ba'le alla just tänu alumistele amordi kinnitustele ( mõtlen just esimesi ). Tahaks samuti endale kuskil lõpuks coiloverid sebida, aga Mazda 626 Ge peale pakutavad coilid on alates 600 euri mis on natuke liiga ulme. Teab keegi äkki mis marki autode amordid sobiksid Mazda ...
Read more : Erinevate markide amortide sobivus ? | Vaatamisi : 6704 | Vastuseid : 0


klaaside pesu ja toonimine

Kuna tekkis vajadus oma maasu esiklaasi ülaserva kiletamiseks, võtsin asja omal käel ette. Ühalt ja teisalt lendasin orki kuniks tänaseni.
Nimelt on võtmesõnaks ÄÄDIKAS.
Äädikalahusega (ca veerand 30%-list söögiäädikat ja ülejäänu vett) ja paberrätiga sai klaasi ilusti TRIIPUDETA puhtaks, jätmata sinna mingit ollust nagu mõni clin tüüpi vahend jätab.
Siis piserdasin klaasi sama lahusega TUGEVALT kokku ja kile peale. Spaatliga vesi alt välja ja voila... asi nagi profitöökojast tulnud. Samas haiseb nagu... Küll tuuldub.
Äädikas ...
Read more : klaaside pesu ja toonimine | Vaatamisi : 8738 | Vastuseid : 4


Kliima kontroll ja täitmine

Sai eelmisel suvel 626 kliima täidetud Eurost Autos, kuid ca 3 nädala pärast ei tulnud taas külma piuksugi. Seejärel ilmad jahenesid ja teema ei olnud enam aktuaalne. Samas sooviks selle probleemi siiski välja juurida. Oskab keegi soovitada kohta, kus saaks professionaalset abi, eelkõige just kliima remondi osas. Kuskil Kadaka tee piirkonnas olevat mingi hea kliimamees, on ehk kellelgi kontakte? Kindlasti võib soovitada ka mõnda muud kohta, kus on saadud positiivse kogemuse osaliseks. Tänan.
Read more : Kliima kontroll ja täitmine | Vaatamisi : 11663 | Vastuseid : 16


Kes saaks Tallinnas/Harjumaal sumpsi keevitada?

Tahaks ülevaatuse sel nädalal ära teha, enne vaja summutis mõned augud lappida, kuid päevasel ajal kahjuks pole aega minna eriti kuskile. Kas on kellelgi võimalus mingi tasu eest asi ära teha Tallinnas/ Tallinna lähiümbruses, alates 18:00 ja soovitavalt sellel töönädalal? Kulguriks on 1996a 626 luukpära.

Ets,
55 934 496
Read more : Kes saaks Tallinnas/Harjumaal sumpsi keevitada? | Vaatamisi : 7488 | Vastuseid : 3


Mazda rämpsvaruosade tootjad

Palun pange siia teemasse oma kokkupuuted Mazda varuosadega, mis kas ei sobi oma kohale või ei kestnud üldse. Minu mõõt on igatahes täis saanud ja teen omalt poolt otsa lahti juppidest, millega minu 626 GF 2,0 85 kw ei taha ühilduda:
1) Japanparts salongiõhu filtrid konditsioneeriga masinale - ei mahu pessa, lõpuks, peale pooletunnist jebimist, nad kuidagi sinna sain, aga kättesaamiseks tuleb vist katki saagida ja jupp haaval välja koukida, sest filtrid on mõõdust väljas. ...
Read more : Mazda rämpsvaruosade tootjad | Vaatamisi : 15358 | Vastuseid : 9


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105762 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978