Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 14:20

News News of Mazda mudelid

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

MX-30

Viimane kord kui Inchcape-s käisin jäi see omapärane liikur positiivses mõttes silma. Tagumised, "enesetapja" uksed on väga ägedad! Näperdada tookord eriti ei saanud, sest autol ilutsesid sildid "MÜÜDUD" (EV mudeliga oli siis tegu). Nüüd jäi Fortes silma, et on ka pistikhübriid (NB rootormootoriga!) versioon olemas.
Nüüd pole muud muret, kui lotopilet soetada ja oodata kuniks Eesti Lotolt ülekanne tehakse :lol: (sest mul on see 39k€ ikka veel ...
Read more : MX-30 | Vaatamisi : 61 | Vastuseid : 6


Mazda CX-60

Acceleristas jäi silma sõiduproov CX-60-ga
https://www.accelerista.com/proovisoidu ... 60-elamus/
Kahjuks artiklis asjalikku sisu napib ja on rõhku pandud rohkelt pildimaterjalile.
"hind alates" mudel =46 900€ on tagaveoline 200hj diisel-hübriid, odavaim bensiinimootoriga sõiduk =52 990€ ja selle eest saaks 327hj AWD pistikhübriidi.
Aga tundub, et nad ei lähe eriti kaubaks, sest Incscape lehel odavaim laoauto oli aastast 2022 juba :(
Kogu hinnakiri:
...
Read more : Mazda CX-60 | Vaatamisi : 337 | Vastuseid : 2


Mazda CX-5

Omab keegi/ on keegi proovinud CX-5-t? Kas on/oli midagi mis häirib kasutamise juures?
Kombo bensiin, manuaalkast + awd/4wd on päris harudane, seetõttu on CX-5 päris heas seisus "eelvalikus".
Naine tahab uut autot :wink:
Read more : Mazda CX-5 | Vaatamisi : 11142 | Vastuseid : 16


Eesti Mazda 929 arhiiv

Alates oma esimese 929 ostust olen ma aegajalt ajanud jälgi, et leida teisigi 929-d ja nende omanikke. Olen leidnud jälgi päris paljudest ja soovin need siia koondada.

Koondan need siia, ootan kaasfoorumlaste poolt lisainfot ja lisan seejärel ka tabelisse.

Seletusi:
Omaniku heakskiitu pole kontakti puudumise tõttu. - Olen otsinud sisu või sõiduki omaniku kontakti, kuid tulutult. Jätkan teine kord ühenduse otsimist. Tegu on tõenäoliselt ajavagudesse kaduva niidiotsaga.
Omaniku heakskiit ootel. - Oman omaniku kontakti ja ...
Read more : Eesti Mazda 929 arhiiv | Vaatamisi : 61562 | Vastuseid : 55


Ford Telstar(Mazda)

https://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Telstar

Ma täna rohkem ei viitsi seletada,aga oli au istuda sellises apastraadis.
Read more : Ford Telstar(Mazda) | Vaatamisi : 12599 | Vastuseid : 0


Tulekul: Mazda 3

Teisest foorumist jäi silma selline "spy photo" uue põlvkonna Mazda 3´st

Pilt

Selle pildi järgi väga kena...
Minu reaktsioon:
Pilt

Martin

Edit: Loodan, et selle autoga pole korduv teema
Read more : Tulekul: Mazda 3 | Vaatamisi : 18335 | Vastuseid : 7


RX-8,mõningad huvitavad ja naljakad faktid....

Kõige naljakam on minuarust see et esimesi turvavöid saab tagumiste lukustitesse panna aga neid enam kätte sealt ei saa ning ei soovita proovida :D

The RX-8 is anything from an ordinary car. From the unique 1.3 litre Wankel rotary engine to the rear-opening passenger doors this car is truly a modern marvel. Below is a compiled list of some of the more interesting hidden-features embedded in ...
Read more : RX-8,mõningad huvitavad ja naljakad faktid.... | Vaatamisi : 23391 | Vastuseid : 1


Mazda esitleb - Mazda 6

Uus Mazda 6 leiab esmaesitlust augusti lõpus Moskva autonäitusel. Kaunis!

Pilt
Pilt
Pilt

Loe siit: All-New Mazda6 Sedan World Premiere
Read more : Mazda esitleb - Mazda 6 | Vaatamisi : 39609 | Vastuseid : 25


Mazda ja Alfa Romeo aka Fiat Group.

Enam pole vist ammu saladus, et Fiat ja Mazda omavahel asju sätivad. Osa tehnilisi lahendusi Mazda 3 ja 2 küljes on pärit Puntolt ja osa Mazda lahendusi on kasutusel Fiati autode küljes.
Nüüd on siis leivad lõplikult ühes kapis ja alates 2014 hakkavad Euroopa turgudel vallutama MX-5 ja uus Alfa rotster, mis on ühise põhja peal, Alfa mootori ja Mazda disaini ja veermikuga.
Esimesena tuleb Mazda variant, seejärel Alfa. Tõenäoliselt saab MX-5 peal näha MultiAir ...
Read more : Mazda ja Alfa Romeo aka Fiat Group. | Vaatamisi : 15178 | Vastuseid : 2


Mazda 323

Tere
Sai siis äsja liitutud teie klubiga, kuna soetatud sai autoks Mazda 323 1.5 65 kw 06/2000 a. Nüüd juba hilja vist küsida, kas astusin väga ämbrisse :) . Aga siin vähe sirvides jääb silma, et selle mudeli 323 taga on veel igasugu tähti ja vahel ka numbreid. Mis number see minu oma võiks olla? 323F, 323 BJS vms ?

Terv.
Ahti
Read more : Mazda 323 | Vaatamisi : 16307 | Vastuseid : 3


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975