Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 03:10

News News of Teadaanded

Teadaanded


Mazdaklubi kalender 2009 NÜÜD VALMIS/otsas.

Valmimas on siis esimene Eesti Mazdaklubi kalender ja 2009 aasta kalendrit saab tellida ja makseid teha kuni 01.12.2008.

Kalendri maksumus on 45 eeku ja võimalus on ka juurde tellida kuupäevanäitaja (ruuduke), et saaks päev päevalt kuupäeva liigutada, see vidin on 5 eeku. Seega on valida kas 45 või 50 eegu vahel, kogustest midagi ei sõltu. Lisaks saab ka teha nö eritellimuse, kus klubi ilusa pildi asemel on ainult oma auto pilt. Ke sellisel puhul on ...
Read more : Mazdaklubi kalender 2009 NÜÜD VALMIS/otsas. | Vaatamisi : 21260 | Vastuseid : 3


Klubi lipukesed

Tekkis mõte tellida klubi logoga lipud. Väiksed nagu need mis säästukas müüakse. Helesinist värvi ja valge logoga. Lipu pikkus 50 cm kõrgus 29 cm ja logol vastavalt 21,5 cm ja 18,5 cm.
Siit tulenevalt tahaks teada huviliste arvu et saaks küsida lipu hinda. Mida rohkem huvilisi seda odavamaks lipp läheb.
Andke siis usinasti siia teemasse teada oma soovist sellist lippu soetada ning ka ideedest mida võiks lippude puhul rakendada.

roossaar
Read more : Klubi lipukesed | Vaatamisi : 139695 | Vastuseid : 182


Häbipost!

Kuna häbipost pidavat olema kõige tõhusam karistusvahend siis nüüd on tekkinud vajadus selline asi meie foorumisse teha. Põhjuse andis oma käitumisega üks suht värske registreerunud kasutaja. Üks meie moderaatoritest sai siis järgneva sisuga PS-i:

lost kirjutas:kui sa sellises kristlikus stiilis halamist veel jätkata kavatsed , siis soovitan psühiaatrilt abi otsida. Elu pole õiglane, lepi sellega, sinu lihtsameelsus on masendav, ma lausa elan kaasa inimestele, kes sind kergekäeliselt ära kasutada saavad. Ja sõna "alatu" lasteaias kasutatakse selliseid ...
Read more : Häbipost! | Vaatamisi : 36860 | Vastuseid : 24


PETIS

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic ... c8a79c532f
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39684
Ma loodan et keegi siit klubist ei lange sama petturi ohvirks kuigi mina juba langesin.Aga olge valvsad sest tüüp rändab foorumites ringi.Ja igasugune abi tüübi kätte saamisel on oodatud. :twisted: mul on vaja temaga silmast silma rääkida :x
Read more : PETIS | Vaatamisi : 48517 | Vastuseid : 35


Foorumi koristaja

Nii et siis võtsin koristamise foorumis käsile. Kui kellelegi liiga olen teinud, andke teada. Üritan mitte kõike koristada, jätan miskit alles ka.
Seni olen helitehnika ja kummide/velgede jao üle vaadanud/rookinud.
Read more : Foorumi koristaja | Vaatamisi : 25603 | Vastuseid : 15


Klubi plastikkaart toetaja/liikmetele

Kuna igasuguste soodustuste saamine ilma plastikkaardita on üpris keeruline nii soodustuse pakkujale kui ka saajale, siis pakuks välja järgneva:

Kogu klubiga seotud soodustused panna toimima klubi kaardiga ja ainult toetaja/liikmetele, kes ostavad igaüks oma kaardi ise välja.

Mis see juurde annab?

Lihtsam nii meile soodustust pakkuvatele firmadele, lihtsam ka uusi koostööpartnereid leida ja ei pea enam oma nime alati korrutama vaid piisab klubi plastikkaardi näitamisest :idea:


Soodustused ...
Read more : Klubi plastikkaart toetaja/liikmetele | Vaatamisi : 165724 | Vastuseid : 254


Mazdaklubi+Inchcape Motors Estonia OÜ

Nii, kuna ammu oli haudumas plaan koostööst Eesti Mazda esindajaga siis sai lõpuks asi ka veerema pandud. Käisin siis uurimas, et mis oleks nende nõudmised ja mida oleks nad nõus vastu pakkuma.

Inchcape soovib:

Alustuseks et paneksime kokku ürituste kalendri vähemalt Summercamp 2007ni ja need üritused peaks ka toimuma 100%.

Oma uudiste kajastamist meie foorumis.

Korralikult toimivat ja hooldatavat kodulehte ja foorumit koos viitega neile.



Inchcape pakub:

Auhindu üritustele.

Viidet klubile nende kodulehel.

Ehk ka ...
Read more : Mazdaklubi+Inchcape Motors Estonia OÜ | Vaatamisi : 57278 | Vastuseid : 39


custom autonumbrid

Terv,

On üks tuttav mul, kes saaks teha meile autonumbreid suvalise tekstiga (nagu veoautodel). Näiteks kasutajanimedega. Ringi sõita nendega ei tohi, aga mõnel kokkutulekul eramaal võib need külge panna küll. Hinnaks oleks 50 eeq/tk. Kuna minimaalne kogus on 20tk, siis teeks eelnevalt väikse turuuuringu. Kellele hind on vastuvõetav ja tahaksid endale sellist asja, siis andku siia teada.

Peeter
Read more : custom autonumbrid | Vaatamisi : 171473 | Vastuseid : 221


Foorumi uuendus

Terv.

Sai siis natuke foorumis arendatud.
Nüüd saab siis iga kasutaja profiili all näha kasutaja auto parameetreid ja iga kasutaja saab profiili alt oma auto parameetrid kirja panna. Samuti näidatakse teemade juures avatari all kasutaja auto marki ja mudelit.
Tegemist esimese versiooniga ja palun kõikidel oma auto kirja panna ja kui tegib mingeid raskusi, siis palun teada anda.
Tulevikus võiks olla mingi otsingu süsteem, mille järgi saaks kasutajaid otsida auto järgi.
Kõik ettepanekud oodatud.

Peeter
Read more : Foorumi uuendus | Vaatamisi : 76180 | Vastuseid : 52


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975