Tänane kuupäev 26 Apr 2024, 18:07

News News of 323/MX-3/3/MX-5

süütekood

tere oleks selline küsimus kas keegi teab või oskab öelda 83 aasta mazda 323 süütekoodi mootor on 1,3

choise kirjutas:No kui sa süütejärjekorda silmas pead sisi see on kõigelevinum 1 3 4 2
Read more : süütekood | Vaatamisi : 2548 | Vastuseid : 6


Amort ja vedru.

Sai täna 323 Miol tagumised amordid alt ära võetud ( kattekummide vahetus).
Selgus,et üks vedru oli puruks,ülemine ring ära.
Mul nüüd kaks küsimust.
1. Kuidas veenduda amordi korrasolekust kodustes tingimustes.
2. tean,et kui vajadus amorte või vedrusid vahetada, tuleb vahetada mõlemad pooled. Kuna mul on üks vedru terve, kas oleks siis mõtekas osta mazda abist teine kasutatud juurde, või peaks ikka mõlemad uued panema.

Mart.
Read more : Amort ja vedru. | Vaatamisi : 3530 | Vastuseid : 9


rooli keerates imelik hääl

Aeglasel kiirusel siis rooli keerates käib siuke tõksumine eest(nagu miski vedru tiriks üle nurga, andes keerdude kaupa järgi) - ja kohapeal seistes kergelt loksub ja loksudes käib ka v2ike kolks:P maanteel ujub kah kergelt...

Millega võiks olla tegu?
Tahtsin kontrolli minna aga kurat igal pool megapikad järjekorrad...

auto siis 323f 1,8 1991 a roolivõimuga
Read more : rooli keerates imelik hääl | Vaatamisi : 14422 | Vastuseid : 40


Mootorivahetus: <323 (BF) B6 to 626 (GD) FE-DOCH>[HELP

:twisted: niisiis kuna enda mootoril plokikaane tihend läbi ja ühes silindris nõrk kompressioon, siis sai täna loodud kontakt, kust kaudu saaks 626-e GD mootori tüüp FE-DOCH 2.0 103kw/140hp! Kas seda mootorit annab BF'ile vahele visata või ei? kas sobivad poolassi otsad, mootorikinnitused jne... strateegilised kohad, mis meelde ei tule, kuna pole varem nii tõsiselt mootorite kallal olnud jaapani autol!!! Ootan huviga, järsku saab kiire putuka!
Read more : Mootorivahetus: <323 (BF) B6 to 626 (GD) FE-DOCH>[HELP | Vaatamisi : 5637 | Vastuseid : 13


kütusekulu

kas keegi teab rääkida kui palju peaks võtma kütet 323LX 1,3 44KW ... mul endal karvane tunne et see palju ta mul võtab on siiski nati liiga palju :s
Read more : kütusekulu | Vaatamisi : 6133 | Vastuseid : 18


'87 BF Stabikavarda puksid (otsmised)???

Nimelt käisin mazdaabis, ja pakuti mulle neid 300 krooniga! samas kuidagi ei raatsi välja käia nii palju raha 8 kummirõnga ja kahe poldi eest!niisiis küsimus, kas keegi on neid ise teinud? kui on siis mis doonorit kasutada? vaja läheks idee järgi: 2 polti, 2 mutrit, 8 seibi, 8 kummipuksi ja 2 torujuppi!?? Väike kodukootud joonis kah, et siis umbes milline süsteem välja näeb:
Pilt
Read more : '87 BF Stabikavarda puksid (otsmised)??? | Vaatamisi : 2642 | Vastuseid : 6


91a 323f BG + kärukonks?

Terv!
Kas keegi teab, kas ja kui siis millise raha eest saaks pealkirjas mainitet mudelile kärukonksu taha?
Read more : 91a 323f BG + kärukonks? | Vaatamisi : 1682 | Vastuseid : 1


käsipidur

Kas keegi oskaks aidata, kuidas vanal (taga trummel) 323F-il käsipidurit sättida?
Read more : käsipidur | Vaatamisi : 3360 | Vastuseid : 9


kuni 3000rpm jama

autol hing kinni 2-3t pöördeni peale seda läheb nagu loom edasi. Kas kellegil on olnud selliseid jamasid ja kuidas sihuksest asjast lahti saada

323f bg 1.6 62 kw
Read more : kuni 3000rpm jama | Vaatamisi : 1941 | Vastuseid : 1


18" veljed Mazda 323 Sportile

Ilmselt oskavad kas Rain või Andres sellele küsimusele vastata.Nimelt tahaks oma vokile alla mahutada 18" veljed, laius 7.5 ja offset 40. Rehv tuleks ilmselt 215 35/18.Probleem aga selles ,et auto on madal - asi hakkab vist ilmselt kuskile vastu käima? On üldse võimalik, kasvõi läbi mingi aretamise, need sinna alla mahutada - 18" kroom jääks ju väga seks sinna alla? 8)
Read more : 18" veljed Mazda 323 Sportile | Vaatamisi : 3210 | Vastuseid : 5


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105762 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978

cron