Tänane kuupäev 27 Apr 2024, 14:05

News News of 323/MX-3/3/MX-5

Tühikäigu probleem

Selline lugu siis et täna hommikul panin auto käima ja jätsin soojenema. käivitus ilusti, kuid tühikäik nagu natuke jättis vahele. u. 10 minuti pärast tulin välja - mootor vaevu tuksus ca 500-600 pöörde ringis.
Hakkasin sõitma, pidevalt tühikäigul suri välja ja seda nii sooja kui külma mootoriga.

õhufilter nagu ei tohiks olla - üle öö ei tohiks asi umbe minna ning siis peaks ka kiirendamisel hinge kinni tõmbama(redlainisin prooviks paar korda, no problemo).

Temperatuuri andur ...
Read more : Tühikäigu probleem | Vaatamisi : 5352 | Vastuseid : 11


Kartboy short-shifter

Kas keegi seletaks mulle lollile natuke ära, mis selle asja point on. Ma saan nagu aru, et käiguvahetusel peaks sellega muutuma lühemaks käigu pikkus siis selles mõttes, et ei ole nii pikalt vaja liigutada käigukangi. Kas see sobiks ka minu 2001 323F (BJ) 1,5-le? Mulle hetkel käib selle masin käiguvahetus ikka tõsiselt pinda. Käigukangi teekond on jube pikk ja käigud käivad suht raskelt ka. Puhastati hoovastiku, peale seda läks paremaks nati, aga üldiselt ikka suht ...
Read more : Kartboy short-shifter | Vaatamisi : 9329 | Vastuseid : 26


323F 89 BG õõtsapuksid

hemm.. mul soovitati terve ööts ära vahetada.. kokkuvõttes tuleb tsipa odavam :P

aga AB varuosadest saad neid.. või mazdaabi on olemas selle jaoks. :)
Read more : 323F 89 BG õõtsapuksid | Vaatamisi : 2925 | Vastuseid : 4


Tulede seks

Kõigepealt pean tunnistama, et ei jaga elektrist suurt midagi niiet kui midagi väga ajuvaba ütlen siis andke andeks irw :D

Lugu siis siuke:
Auto mazda 323f 91 a 1,8

Lambist ei põle enam vasak esimene klapptuli lähituledena ning alumised udutuled (mingid isearetatud).

Kaugtuledena põlevad mõlemad klapptuled, aga alumised udutuled ikka ei põle.

Kaitsmed vaatasin yle olid korras (need mis juhiarmatuuri all on).

Mis ei tööta:
Vasaku ...
Read more : Tulede seks | Vaatamisi : 2586 | Vastuseid : 3


323f 91a 1,8 78 kw bensupaagi probleem

täna sõitsin seoses kütusekulu mõõtmisega paagi üsna tühjaks.
Auto ei saanud enam korralikult bensiini peale ja hakkas kakkuma.
Paagis oli veel 10 liitrit kütust.
Tankisin paagi täis - probleem kadus.
Nüüd sain aru miks auto oli müüki pandud pooleldi täis paagiga :evil:

Paistab et probleem siis tekib ainult tühjapoolse paagi korral(Tuli juba põles, peale mahtus tankida 45 liitrit, mistõttu 10 oleks pidanud veel sees ...
Read more : 323f 91a 1,8 78 kw bensupaagi probleem | Vaatamisi : 3398 | Vastuseid : 6


mure 323F BJ 1.5 '00

Selline kahtlane lugu juhtus siis täna pärast pesulas käimist. Auto käima enam ei lähe, käiab ilusti aga isegi ei luba, et läheks käima. Täpselt selline tunne oli nagu kütust ei saaks peale.Lükkasin siis auto pesulast välja (muidugi karjal tatikatel e30'ga oli ülilõbus kino vaadata). Keerasin süüdet paar korda, ei miskit käima ei lähe, käib ainult ringi. Tegin kapoti lahti, esimene mõte oli, et küünlad said märjaks, aga kapoti alune oli täiesti kuiv. Kuulasin... benapump ka ...
Read more : mure 323F BJ 1.5 '00 | Vaatamisi : 3740 | Vastuseid : 7


K: Kas kellelegi on kogemusi BG kere mootoritega??

Nimelt kuna mootorivahetus on hetkel käsil siis selline küsimus.
Autol hetkel 1.6 8v mootor 1nukiga
ja peale läheb 1.6 16v samuti 1nukiga mootor.
Mazdaabist öeldi mulle et aju ja kollektor vajab vahetamist.
Samas kui hollandi mazda klubist väideti vastupidist et aju pidi ka isegi sobima ja kollektor ka.
Äkki keegi oskab seda väidet kinnitada? Ei tahaks kollektorit viimasel hetkel otsima hakata.
IvarR
Read more : K: Kas kellelegi on kogemusi BG kere mootoritega?? | Vaatamisi : 2889 | Vastuseid : 2


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105774 • Teemasid kokku 7463 • Kasutajaid kokku 3978