Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 01:01

News News of 323/MX-3/3/MX-5

91 aasta Mazda323 mootori vahetus.

Tere!
Ühesõnaga mu Mazdal on mootor kaputt nagu ma arusain ehk pole mõtet remontida ja pigem uus osta. Kuna ilmselgelt neid mootoreid enam ei valmistata siis tuleb osta kasutatuna kuskilt romulast.
Mul on 1.6L 62kw automaat bensiini mootor elektroonilise sissepritsega mille mootori kood peaks olema B6E kui ma nüüd täpne olen.
Tegu on 91 aasta Mazda323S IV BG sedaan kerega ehk S seda tähendab ilmselt nagu ma aru sain.
Ühest romulast pakuti mulle 1.6L 72kw ...
Read more : 91 aasta Mazda323 mootori vahetus. | Vaatamisi : 708 | Vastuseid : 1


Veakoodide lugemine

Tere!
Selline küsimus, et kas kellelgi võiks Tallinnas leiduda 1991 Mazda 323 diagnosis seadet, sest roolisamba all seda obd2 pole ja ainuke diagnosis port on kapoti all, aga see on Mazda mingi enda oma, et kas kellelgi oleks seadet millega lugeda või adpaterit vahele või kust võiks saada? Kas üldse on mõtet selle lugemisel? Mida sealt näeb ja mida mitte, sest see pole ju tavaline nagu uued obd2, et visakb kohe kõik vead, ette, sest ...
Read more : Veakoodide lugemine | Vaatamisi : 671 | Vastuseid : 2


Puldi õpetamine autole.

Tere
Mure selles, et mul poss ostis 99a mazda 323-e. Kuid pult ei toimi. Vahetasime patarei ära aga ikka ei toimi. Arvan et auto on nö. puldi ära unustanud.... Oskab keegi aidata, kuidas autole pult uuesti selgeks õpetada?
Read more : Puldi õpetamine autole. | Vaatamisi : 765 | Vastuseid : 2


MX-5 MIATA 1993 poolteljed

Kusagilt euroopast MX-5 MIATA 1993 pooltelgi leidub? Google leiab aint USA omi.

Pilt

https://www.carid.com/1993-mazda-miata-driveline-axles/gsp-north-america-cv-axle-assemblies-165077597.html
Read more : MX-5 MIATA 1993 poolteljed | Vaatamisi : 5466 | Vastuseid : 1


Mazda 323 4x4 GT/GTXi viimase mudeli kardaan

Kas kellegil oleks pakkuda Mazda 323 4x4 GT/GTXi viimase mudeli kardaani?
Read more : Mazda 323 4x4 GT/GTXi viimase mudeli kardaan | Vaatamisi : 4415 | Vastuseid : 1


Mazda MX-3 süütepool ja süütemoodul

Ostaks 1.8 v6 98kw süütepooli ja süütemoodulit.
Read more : Mazda MX-3 süütepool ja süütemoodul | Vaatamisi : 2112 | Vastuseid : 3


Mazda 3 MPS mootor

Tervist!

Otsin 2007 Mazda 3 MPS 2.3 disi turbo mootorit ja kedagi kes oleks pädev selle vahetamiseks.
Mainin ära ka, et mootor on kergelt modifitseeritud eelmiste omanikude poolt - väljalase, suur intercooler, koonusfilter, uus map 238kw, blow off valve.
Vana mootor andis kahjuks otsad, keps lõi läbi ploki.
Kuna tegemist on modifitseeritud mootoriga siis otsin ka inimest kes oleks piisavalt pädev sellise asja vahetamiseks, kuna ise ei tea nii täpselt autode hingeelust.

Äkki oskab keegi ...
Read more : Mazda 3 MPS mootor | Vaatamisi : 6116 | Vastuseid : 1


cx30 elektri skeem

Tere mazda foorumlased. Kas on kellelgi jagada mazda cx30-2019 elektriskeeme? Sisuliselt huvitab kogu auto skeemid, algatuseks immobilizeri ja süütega seonduv.
Auto ise 2019 väljalase ja uppunud. Teadagi palju sellepärast läbi p6lenud aga algatuseks vaja süüte sisse saada et edasi uurida. Hetke seis niipalju et v6tmest avab-sulgeb uksed, avab rooliluku, display clusteril lülitab sisse. Gabariit tuled, kaugtuled, pidurituli,ohutuled, el-iste toimib. Start-stop nupus vilgub kollane kuid v6tmega unlock hoides hakkab vilkuma roheline. Süüdet sisse ei lülita. Kirjutab ...
Read more : cx30 elektri skeem | Vaatamisi : 6010 | Vastuseid : 0


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975

cron