Tänane kuupäev 19 Apr 2024, 09:04

News News of 626/MX-6/Xedos-6/6

Mazda 626 89- 2.0 66kw generaatori laagrid

Teab keegi öelda laagri margid (eeldatavasti on mõlemad sama marki, aga mine tea), et ei peaks siis asja laiali lammutama, siis jälle kokku, linna poodi laagreid ärima ning jälle maale sama asja algusest peale tegema.
Read more : Mazda 626 89- 2.0 66kw generaatori laagrid | Vaatamisi : 2341 | Vastuseid : 6


Probleemid 2.2 mootoriga

Syyde on arvatavasti vale. Lase see yle kontrollida.
Read more : Probleemid 2.2 mootoriga | Vaatamisi : 1517 | Vastuseid : 1


probleem salongi puhuriga

Auto 91a 626. Ostsin auto paar nädalat tagasi, alguses salongi puhur töötas paar päeva, ning siis edasi enam ei töötanud mitte ühelgi astmel. Paar korda on hiljem ka korraks tööle hakanud ning kohe varsti ka seisma jäänud. Üritades puhurit tööle panna on kuulda vaikset undamist, kuid õhku ei puhu. Oskab keegi aidata või teab kelle poole pöörduda?
Read more : probleem salongi puhuriga | Vaatamisi : 4000 | Vastuseid : 11


Probleem mootoriga 1989 2.0 66kW

Viimasel ajal nagu tõmbleb ühtlase sõidu ajal, küünald uued, kütuse filter ka. Sai ka teisi küünlajuhtmeid proovitud. Ei tea kas mõni pihusti umbes? Kuidas kontrollida? Ja kuidas neid mootori aju salvestatud vigu dioodiga vaadata sai?
Read more : Probleem mootoriga 1989 2.0 66kW | Vaatamisi : 12653 | Vastuseid : 35


pihustid: 2.2 vs 2.0 dohc

mehed kes ütleb kas 2.2 mootori pihustid on samad mis 2.0 DOHC`i omad
Read more : pihustid: 2.2 vs 2.0 dohc | Vaatamisi : 1676 | Vastuseid : 1


Mootor suitseb külmalt.

Külm mootor suitseb 3 min ja siis kaob suits ära. Klapisääre tihendid sai vahetatud ja ikka suitseb.Oli läheb ka kuigipalju. mazda 626 2,0i 85 kw 1994 a.Milles asi võiks olla.
Read more : Mootor suitseb külmalt. | Vaatamisi : 3452 | Vastuseid : 10


mazda 626- e Aut. Pooltelge pole leida! HELP

mure selles et vaja leida mazda 626 2,0 AUTOMAAT 1996a parempoolset pooltelge. Olen läbi helistanud oma arust kõik eesti romulad aga kuskil pole 626-te Aut kastiga.

Ehk keegi oskab öelda kust ma võiks selle jupi leida või ehk keegi tegeleb osade toomisega väljaspool Eestit?

Nii palju kui ma olen kuulnud pidi ka minema Ford Probe 2,0 aut. Pooltelg (kuna see mazda analoog) aga Probet ei ole sammuti eestis olemas.

Valga lammutuses oli aga siis kui ...
Read more : mazda 626- e Aut. Pooltelge pole leida! HELP | Vaatamisi : 3449 | Vastuseid : 10


Elektriskeem.

Kust oleks võimalik saada mazda 626 87-92 a elektriskeemi.
Read more : Elektriskeem. | Vaatamisi : 4306 | Vastuseid : 8


süüde õigeks

Ma siis murega kohal jälle:lugu selline et sai vahet plokikaane ja klapisääre tihendid hammasrihm sai õieti peale,kuid auto ei käivitu,kui panen jagajale enamvähem sama asendi mis oli enne lahti võtmist siis läheb käima aga madalatel pööretel käia ei suuda,siis keeran jupp maad päripäeva ja on madalad pöörded olemas ning siis selles asendis enam käima ei lähe.Krt mis jombe on närvid katki juba.Küss veel kas diagnostika otsix vea välja?????Tänud ette!!88 2.0 DOCH
Read more : süüde õigeks | Vaatamisi : 2405 | Vastuseid : 5


poolkuud maha kuidas???

samaküsimus mootor 16v 88 2.0 103 kw
Read more : poolkuud maha kuidas??? | Vaatamisi : 2271 | Vastuseid : 5


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105740 • Teemasid kokku 7460 • Kasutajaid kokku 3977