Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 18:49

News News of 626/MX-6/Xedos-6/6

Mazda 6 (GH) küljekarbi plastkate

Teab keegi mis tehnoloogiaga käib Mazda 6 (GH) 2010 küljekarbi plastkatte tagasipanek?
Pildil detailid 51-P40/ 51-P50
Pilt
Kinnitub tüüblitega küljekt ja alt (+ eest ja tagant kah, aga need tavalised "poldid"). Algul arvasin et peab ligi lükkama ja ette/taha liigutama "nagu ukseketi" et taha haagiks aga tüüblite lõhikud on osad ettepoole ja osad tahapoole. Kinnitusjalad on natuke vetruvad, ehk siis mingi liigutamine on võimalik olukorras, kus tüübel on pesas.
Või peaks tüüblid autolt eemaldama, kinnitama ...
Read more : Mazda 6 (GH) küljekarbi plastkate | Vaatamisi : 14457 | Vastuseid : 14


Mazda6 2008 signalisatsioon

Tere.Avastasin oma hiljuti ostetud Mazda 6 signa ei tööta.Kesklukk toimib,immo ka.Sireen kapoti all ühendatud ja täitsa olemas.
Mure,et autot ei oska valvesse panna? Teada on ,et enne müüki vahetati pult,kuna originaal andis otsad.
Tundub,et signa on deaktiveeritud.Kuidas seda uuesti toimima panna nii et asi ikka häält ka teeks?
Read more : Mazda6 2008 signalisatsioon | Vaatamisi : 8580 | Vastuseid : 1


Mazda6 2008 massijuhtmete anomaalia

Tere. 2 nädalat tagasi ostsin pere teiseks autoks Mazda 6 2l bensukas. Hea auto,kere rooste vaba,eesti ajalooga,ainult esinduse hooldus.
Tegin ka ostu eelse kontrolli.Kõik korras,tuled viled töötavad.Kahjuks ei vaadanud kapoti alla.Täna tõstsin kapoti ülesse ja üllatus üllatus kõik raud,
mis värvist vaba täiega roostes.Mitte ainsamat roostest vaba polti või klambrit ei leidu.Kas see on Mazdade uus kvaliteet või tehti minuga halba nalja ?
Kahjuks ei ole läheduses kellelgi uuemat Mazdat et võrrelda.Omal on 626 2002,sellele ...
Read more : Mazda6 2008 massijuhtmete anomaalia | Vaatamisi : 9066 | Vastuseid : 2


Mazda 6 varustus aste

Terv kas ja kuidas ma saaks teada mis on mu auto varustus aste
Kuna olen aru saanud et üks esimesi tuledest on vahetatud ja uuel puudub udutule sisu
Vanal tulel olemas ja ka pirn sees
Aga tulede lülitil ainult tagumise udutuled lüliti

Ja lihtsalt huvitab et milline on mu auto varustusaste
Read more : Mazda 6 varustus aste | Vaatamisi : 10112 | Vastuseid : 5


Mazda 6 2005a. displey probleem

Tere
Olles uus värske omanik siis tekkis küsimus et raadio displeil on kohati puudusi
Vahepeal tulevad kõik numbrid ja tähed olemas aga vahel on nagu puudu et
Mida keegi oskab öelda
Read more : Mazda 6 2005a. displey probleem | Vaatamisi : 9453 | Vastuseid : 3


Probleem siduriga / 626

Milles võib kala olla et peale mootorivahetust siduripedaal jääb põhja?
sellele peaks olema mingi lihtne lahendus.

Kogu tehnika on mazda 626 FS
Read more : Probleem siduriga / 626 | Vaatamisi : 8954 | Vastuseid : 2


RF7 klapivahed

Tahaks klapid ära reguleerida aga ei ole endas päris kindel. Kas RF7 mootoril on samade numbrite järgi reguleeritavad, nagu RF5 mootoril? Autoks 2006a. 105kw diisel kuus.
Read more : RF7 klapivahed | Vaatamisi : 9651 | Vastuseid : 4


626/MX-6/Probe IMMO asukoht

Ei leia ülesse kuskohas asub immo klots?

Ei ole ei armatuuriall
Ei ole ka keskonsoolis oleva aju peal/taga ega kõrval
Ei ole teda kõrvalistujapool armatuuriall

Kuhu see peidetud on?

Asi selles et auto on külmas kaua kaua seisnud ilma et aku peal oleks olnud ja immot maha ei saa.
Plaanin immo klotsi tuppa tuua et soeneks aga ei leia ülesse.

100% on mu masinal immo peal sest süüteluku rõngas on ka olemas.
Read more : 626/MX-6/Probe IMMO asukoht | Vaatamisi : 8932 | Vastuseid : 2


Mazda 6, 2013 a., autom.,diisel 2,2l õlipumba kett puru

Sõitnud 135000 km, ostsin uuena. Hooldused ainult esinduses. Viimane hooldus 1 kuu tagasi, peale seda sõitnud ca 500 km. Paar päeva tagasi sõites ühtlase kiirusega ca 50 km/h lõi ühtäkki punased tuled põlema ja kiri oli: õlirõhk on kadunud. Jätsin kohe auto seisma ja lasin esindusse viia. Sealt helistati ja öeldi, et õlipumba kett on katki ja pean selle vahetuse ise kinni maksma, kuigi tegu on ilmselt tehase veaga, sest sellise kilometraaži juures ei tohiks ...
Read more : Mazda 6, 2013 a., autom.,diisel 2,2l õlipumba kett puru | Vaatamisi : 9361 | Vastuseid : 2


2003a Mazda 6 2.0 vead

Tere

Ostsin odavalt vanema masina ja nüüd veendumaks, et sellega oleks ka ohutu sõita ma teen järgmine nädal suurema kontrolli ja parandan mida vaja. Aga praegu oleks vaja teie kogemuste abi. Olen võimeline ise tegema, mitmeid mootorrattaid kokku pandud oma elu jooksul. Lihtsalt nimetusi ei tea :D õõtshoovad-puksid ja stabilisaatorid, natuke võõras maa veel.

Esisillas on loks sees kui aukudest läbi sõita, esineb tugevamalt paremal pool. ...
Read more : 2003a Mazda 6 2.0 vead | Vaatamisi : 12482 | Vastuseid : 10


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975