Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 21:37

News News of 626/MX-6/Xedos-6/6

Mazda 6 GH 2011 Tagumine klaasipuhastusvee pihusti

Tere

Kas oskab keegi aidata probleemiga kui tagumisele klaasile ei tule vett eriti vaid ainult valgub nagu kui hoovast käsk anda.Esiklaasile ja esituledele tuleb ilusasti.
Kas oleks vaja see pihusti vahetada või võib suurem viga olla.
Mis oleks selle varuosa kood kui üldse on saada b varuosa.
Autoks on Mazda 6 GH 2011 2.2 120kw universaal.
Read more : Mazda 6 GH 2011 Tagumine klaasipuhastusvee pihusti | Vaatamisi : 485 | Vastuseid : 3


Mazda 6 GH 2009 Tühikäik ja "uksed lahti" märge armatuuril

Tere!

Mul on kaks probleemi mille puhul sooviks saada nõu.

1. "uksed lahti" märge: Peale auto toomis sooja garaaži ja ukselukkude ja hingede määrimist hakkas armatuuris põlema märge "uksed lahti". Algul olin et savi ehk peale paari uksega kinni lahti tegemist läheb märge ära aga ei läinud. Kuna armatuuril täpselt ei näidanud ka mis uks lahti siis võtsin diagnostika seadme nimega "autel" et kontrollida. Diagnostika seadmega vaadates BCM plokki sain vaadata livedatat kus näitas mis ...
Read more : Mazda 6 GH 2009 Tühikäik ja "uksed lahti" märge armatuuril | Vaatamisi : 632 | Vastuseid : 5


Mazda 6 2008 mured,mida vaadata.

Ostasin Täna elu esimese Mazda 6 2008a. 2.0 Bens (108kw vist).

Sooviks infot mida selle auto puhul eriti peaks tähelepanu pöörama?


Hetkel välja tulnud vead:
1. Peeglite liigutamis nupp ei toimi.
2. Istmesoojendused ei tööta (lugesin et termostaatidega probleem et tulevad lahti).
3. Käigukast on imelik, laseb pöörded 7500rpm ennem kui käike vahetab. Väga imelik et laseb nii kõrgeid pöördeid kergelt, chiptuning? Kast ise vahetab sujuvalt käike.
4. kiirendamisel tekib "põlenud" kärsaka haisu samas mingit ...
Read more : Mazda 6 2008 mured,mida vaadata. | Vaatamisi : 498 | Vastuseid : 3


1986 Mazda 626GC kupee sigaretisüütaja ei tööta.

Tere!
Selline probleem, et mu 1986 aasta mazda 626GC kupeel ei tööta sigaretisüütaja. Sooviks teada esialgu mis kaitsme alla ta üldse läheb, et äkki kaitse läbi, aga samas ma ei usu, sest kõik muu töötab ja ei usu, et sigaretisüütajale eraldi kaitset on. ROOM kaitse on korras, sest tuled ja raadio ja asjad ja soojendus töötab kõik. Minu tead üldse Raadiol ja soojendusel on kõigil oma kaitse ja ühe nende alla minu teada peaks minema ...
Read more : 1986 Mazda 626GC kupee sigaretisüütaja ei tööta. | Vaatamisi : 877 | Vastuseid : 2


Mazda 6 2012 õlikulu??

Mazda 6 2012. GH, 2.0 bens. 114kw automaat.
Läbisõit 155 tuh. Viimase 6000 km jooksul 3liitrit öli juurde valanud.
Mida karta? Õlirõngad? Karteri tuulutus?
Mootor töötab ilusti,ei tossa absoluutselt.Kusagilt ei leki.
Kellegil veel seda laadi muret olnud. Lahenduse leidnud?
Kas nendel on Fordi mootor peal?
Read more : Mazda 6 2012 õlikulu?? | Vaatamisi : 958 | Vastuseid : 3


Mazda 6 mootor sureb külmalt söites välja

Mazda 6 2007.a. GG1 ,2.0 bens.108kw automaat.
Hommikul külma mootoriga söites pidurdades pöörded kukuvad all 500 ja sureb välja. Kui soojemaks läheb siis enam ei sure pidurdades välja. Kui külmalt koha peal töötab siis ei sure välja.
Ons kellegil sarnast muret olnud ja mis lahenduse leidnud
?
Read more : Mazda 6 mootor sureb külmalt söites välja | Vaatamisi : 843 | Vastuseid : 1


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975