Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 09:44

News News of 929/Xedos-9

Mazda Xedos 9 , Soojendus ei tööta .

Probleem siis selles ,et soojust ei tule .
Külma puhub koguaeg ,aga sooja ei tule . Isegi kui mootor soojaks läheb .

Vaatasin mootori juures voolikud on soojad ,et seal viga ei ole . Mõtlesin ehk mingi klapp seal ,aga ei tea ka täpselt.
Read more : Mazda Xedos 9 , Soojendus ei tööta . | Vaatamisi : 17224 | Vastuseid : 6


xedos 9 2,5 120 kw

tervist küsimus selline et kas xedos 9 2.3 155 kw käigukasr automaat sobib 2,5 120 kw
või missugune kast sinna sobiks
Read more : xedos 9 2,5 120 kw | Vaatamisi : 14761 | Vastuseid : 3


Mazda Xedos 9 , 94a. " Tagatuled "

Probleem siis selles ,et tagatuled enam ei põle .

Vaatasin küll osad kaitsmed läbi salongist ,aga kõike ei vaadanud . ( olid korras )
Kas keegi võiks öelda mis kaitsme all on tagatuled ?

Pirnid on korras , testriga uurides siis vool jõuab tagatuledesse ,aga nad ei põle .
Probleem tuli siis kui ostsin uue maki ,algul võtsin massi sigaretisüütajast hiljem ühendasin mingi juhtmega mis testriga vaadates oli mass .

Makk töötab ilusti ,aga tagatuled ...
Read more : Mazda Xedos 9 , 94a. " Tagatuled " | Vaatamisi : 15130 | Vastuseid : 3


mootoririhma vahetus....

tere,paluks abi,et mis järjekorras asi käib?selle rihmakatte mahavõtmine on juba paras üritus:)midagi kuskile vahele ei mahu...mis tuleb eest ära kruttida jne?mida jälgida,märgid...?
tehke palun puust ja punasest mulle see step by step selgeks:)
tänud ette!
Read more : mootoririhma vahetus.... | Vaatamisi : 14867 | Vastuseid : 3


Mazda Xedos 9 kastirike

kas keegi oskaks mulle soovitada mida peale hakata xedose automaatkastiga.masin ise 94. a 2.5 mootor ja 123 kw.probleem selles et lampi lõi mul kõik käigud välja ja kui paned mõne käigu sisse siis hakkab Hold tuli vilkuma armatuuris.õlid on normis ja mingit imelikku häält kast ei tee.
Read more : Mazda Xedos 9 kastirike | Vaatamisi : 19276 | Vastuseid : 13


Xedos 9 mootor ei käivitu peale kokku panekut

Tere!
Sai siis hakatud sõbral kaane tihendeid vahetama ja oh jumal kui palju jamamist sellega on, põhiliselt enamus jama muidugi ruumipuuduse tõttu.
Aga küsimus siis selline, et kui kokku tagasi hakkame panema siis nukvõllid...... Mõlemal kaanel 1 saab rihmaratta märkide järgi paika, aga teine nukk? Mille järgi see paika pannakse?
Lisaks veel kuidas tuvastada omadega õhtal olevaid hüdrotõukureid? Võtsime kõik 24 maha ja uurisin ja puurisin aga ei erista neid mis läbi on aga tiks ...
Read more : Xedos 9 mootor ei käivitu peale kokku panekut | Vaatamisi : 41431 | Vastuseid : 37


bmw 929 kupee armatuurlaua jutt

selline armatuurlaud on mul üle küll. täesti komplektne.
nüüdseks juba ka bronnitud.
Pilt
armatuur laud on hall. pruun läks koos autoga





tomkulibin kirjutas:
hullkonn kirjutas:...tahaks sellist asja endale tagumendi alla ...
Minu mäletamist mööda on viimane sellise omanik foorumis kasutaja "bmw", ehk on tal sulle miskit huvitavat pajatada :roll: . Mu pojal (kasutaja "Uve")on sama kere sedaan versioon + doonor...
Read more : bmw 929 kupee armatuurlaua jutt | Vaatamisi : 16445 | Vastuseid : 5


xedos9 õlifilter?

selline naljakas küsimus,et kus krt sellel autol õlifilter asub:)?tahaks õli vahetada ise ja kodus,esialgsel vaatlusel mina küll,ei näinud,kus filter võiks olla?
Read more : xedos9 õlifilter? | Vaatamisi : 15328 | Vastuseid : 2


Xedos 9 silla osade tuvastus

Tere!
Lugu selline, et sõber ostis Xedos9 ja kohe kontrollisime kogu veermiku üle ja leidsime mõned vead, mis tahavad saada eemaldamist.
Vaja aga saada osadele detailidele nimetust, et saaks neid varuosamüüjatelt küsida :mrgreen:
Tegin piltidel ringi ümber puksidele mis logisevad ja tahavad vahetust. Lisaks veel selline küsimus, et kas need osad tuleb osta tervenisti uued või saab ka vahetada ainult puksi.
Autoks on Xedos9 2.0v6 105kw ...
Read more : Xedos 9 silla osade tuvastus | Vaatamisi : 21385 | Vastuseid : 16


Xedos 9 Salongi temperatuuri jama!!

Tervist ülejäänud Mazda omanikud.
Autoks on Xedos 9 2,5 2001a. ja probleem selles, et salongis temperatuuri reguleerimsnupp ei tööta enam. Jäi 29 kraadi peale ja kõik. vahepeal isegi töötas jälle aga nüüd enam ei midagi.
Oskab keegi öelda, milles seal problem ja kuidas armatuur lahti käib, et seda näiteks küljest ära võtta.
Read more : Xedos 9 Salongi temperatuuri jama!! | Vaatamisi : 16640 | Vastuseid : 5


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975