Tänane kuupäev 19 Apr 2024, 22:22

News News of RX7/RX8

Küsimused seoses Mazda RX8 kohta.

Tere.

Soetasin siis hiljuti omale Mazda RX8, 1.3 170kw, 2004a lõpp.

Esitaks siis mõned küsimused:

Mida ma peaksin hoolikalt jälgima? - Mulle öeldi, et õli peab kogu aeg teatud piirini sees olema ja iga 10000km tagant õlivahetus. Mis veel?
Kui palju maksavad korralikud pidurikettad ja -klotsid? - Oleks vaja uusi.
Praegult võtab kuidagi kahtlaselt palju kütust, milles võib asi olla? - Hetkel on sumps kuskilt katki, pole veel jõudnud garaazi minna sellega, kas see võib ...
Read more : Küsimused seoses Mazda RX8 kohta. | Vaatamisi : 12431 | Vastuseid : 5


rx8 roolilatt

kellegil ei ole üle korralikku roolilatti või oskab vana korda teha ? Asjaga suhteliselt kiire ja hea oleks kui tartu lähedal keegi parandada oskab. :)
Read more : rx8 roolilatt | Vaatamisi : 10248 | Vastuseid : 1


Diagnostika

Tere foorumlased!

Autoks Mazda rx8 170kw 12.2005

Kas on keegi kes viitsiks mul üle vaadata pisikese vea. Peale käigukasti remonti hakkas armatuuris mootori tuli põlema. Kuna igapäevaselt 5-ni tööl siis ei ole mahti viia kuhugi töökotta.
Keegi kes oskaks muuta ka väärtusi kui vajalik on.
Read more : Diagnostika | Vaatamisi : 10842 | Vastuseid : 0


kellelgi müüa RX8 mootori kronsteine?

Tere,

Kas kellelgi on müüa RX8 mootori kronsteine ehk käppasid, millega mootor toetub patjadele? Või oskate soovitada, kust neid saaks?
Read more : kellelgi müüa RX8 mootori kronsteine? | Vaatamisi : 12087 | Vastuseid : 1


RX8 Immo

Kuidas saada maha RX8 immo ?
Read more : RX8 Immo | Vaatamisi : 14959 | Vastuseid : 10


Küsimus roolivõimendi aju kohta!

http://www.welg.ee/index.php?option=com ... =4&lang=et kas sellise isendi roolivõimendi aju võiks minna 2005 aasta 141kw masinale, vajaks hädasti abi, vb annab sobitada koos latiga kuna mul endal on see läbi ja vajaks infi.
Read more : Küsimus roolivõimendi aju kohta! | Vaatamisi : 17627 | Vastuseid : 7


Mootoriõli rx-8

Probleem siis selline. Õlitikult õli kontrollides avastasin et õli oli kuidagi kreemikas hele. Millest selline probleem võiks olla?? Täpselt nädal aega tagasi lisasin autole samat mootoriõli mida esinduses oli kasutatud.
Read more : Mootoriõli rx-8 | Vaatamisi : 19784 | Vastuseid : 9


Mx5 Rotary ???

See on lahe, ma tahan tegema projeekt nagu seda...

Translation- This is a cool, I want to do work on a project like this...

vabandust, minu eesti keele võimeid on nõme...
still learning, at least I didnt use google translator...

http://www.youtube.com/watch?v=LEij520pXRY ---- Check it out
Read more : Mx5 Rotary ??? | Vaatamisi : 14171 | Vastuseid : 0


kas kelelgil on müüa rx-8 tagumisi verdusi??

kas keegi müüb või on pakkuda mazda rx-8 tagumisi verdusi või on pakkuda soodsalt madaldus vedrusi??
Read more : kas kelelgil on müüa rx-8 tagumisi verdusi?? | Vaatamisi : 15641 | Vastuseid : 1


Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku

kas leidu spetse kes teavad sellest autost ja oskaksid aidata mind mu probleemiga. aNDKE ENDAST MÄRKU PLN
Read more : Kas rx8 spetse, asjatundjaid siin leidub palun andke märku | Vaatamisi : 19724 | Vastuseid : 11


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105740 • Teemasid kokku 7460 • Kasutajaid kokku 3977