Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 17:41

News News of RX7/RX8

RX-8 Hakkas põlema mootori tuli armatuuril

Mul väike jama hakkas põlema mootori tuli armatuuril (algul vilkus mingi aja järgul aga nüüd jäi põlema) osa küll räägivad et see tuli võib hakkata põlema ka siis kui mootor ei saa bensu kätte ja kui kasvõi mõni väike elektroonika viga näiteks: mõni pistik annab lühist, ise ei oska mingit seisukohta võtta äkki on siin keegi kes oskab aidata.


Kõik oleks teretulnud
Read more : RX-8 Hakkas põlema mootori tuli armatuuril | Vaatamisi : 22868 | Vastuseid : 18


RX-8 aku

Küsimus mis tüüpi aku sobib rx-8 sale 141 kw sele
Read more : RX-8 aku | Vaatamisi : 17041 | Vastuseid : 6


RX-8 käivitamise jama

Olen ühe 2004 aasta manuaalkastiga highpower versiooni omanik, probleem on nimelt selline, et külmastpeast käivitub auto igakord ja probleemideta, aga kui juba mootori soojaks sõitnud olen peab oma 15 minutit ootama enne kui asi uuesti käivitub...
olen proovinud seda "gaas põhjas" käivitamist mida mõningates kohtades soovitatakse jms aga ei midagi, ainuke mis aitab on mingi natukese aja tagant uuesti proovida ja siis läheb raskustega asi tööle.
auto läbisõit natuke üle 60000km, ainult esinduses hooldatud, viimase ...
Read more : RX-8 käivitamise jama | Vaatamisi : 61881 | Vastuseid : 41


rx8 sidur

Tere.
Selline mure,sai sidur ära vahetatud.Paar kuud sõidetud ja kui auto soe ei lähe enam kohapeal esimene ega tagumine korralikult sisse,külmast peast sellist probleemi pole ja kui auto liigub siis ka pole.Sidur olevat mingi sport,kas see nagu normaalne või peaks kuhugi kontrolli minema.Ette tänades.
Read more : rx8 sidur | Vaatamisi : 15295 | Vastuseid : 3


Enne uue teema postitamist

Enne uue teema postitamist palun vaadake, kas teid huvitav teema juba käsitletud pole. Sarnane probleem võib olla ka teiste mudelite teemadest läbi käinud.
Read more : Enne uue teema postitamist | Vaatamisi : 24063 | Vastuseid : 1


K: rx7-le mis mootor asenduseks?

http://www.osta.ee/3285518 selline siis müügis , kirjas et mootorit pole . Ega keegi ei tea öelda mis mootorid sinna veel sobivad peale rx-7 enda oma ? Sõber tundis huvi .
Read more : K: rx7-le mis mootor asenduseks? | Vaatamisi : 40175 | Vastuseid : 27


K:rx-7 varuosad

2 gen. osad,kui keeruline on nende saadavus eestis?
Read more : K:rx-7 varuosad | Vaatamisi : 17215 | Vastuseid : 5


Küsimusi III-gen RX-7 kohta?

Tere Mazda rahvas!

Siin foorumis siis uus tegelane...mina... :D

Ma ka siuke vend nagu Teie kes hindab jaapanlaste kvaliteeti ja detailsust.
Sõidan praegu Hondaga, mis on sigahea auto, kuid võiks ja tahaks ära proovida ka Mazda. Ja nimelt RX-7.

Kui nüüd uurin, siis 3-gen RX-7 ('92) peaks kätte saama mingi umbes 10k euroga. Kuid kuidas osata sellist mudelit valida...mida uurida ja vaadata ning millega arvestada? Vaatan, ...
Read more : Küsimusi III-gen RX-7 kohta? | Vaatamisi : 15850 | Vastuseid : 4


Küsimus RX-8 upgrade-imise kohta?

Tere.

Lõpuks sain enda vana auto müüdud ja olen otsustanud osta RX-8 endale. Uurisin palju internetist selle auto kohta ja niipalju kui mina lugenud olen on kõik kiitnud seda autot. (Y)

Nii asja juurde. Kui auto käes, siis tahan osta kohe sportsummuti ja sportfiltri. Mihukest osta ja kust kohast? Plaanis on vahetada ka chip ära.

Ehk keegi oskab nõu anda ja aidata või kelle poole püürduda?

Marco
Read more : Küsimus RX-8 upgrade-imise kohta? | Vaatamisi : 19555 | Vastuseid : 11


Küsimus RX-7 kohta ???

Tere.

On selline kuri plaan osta endale Mazda RX-7 Bi-Turbo (al. 92a.) 8)

Paluks teadjatelt meestelt nõu:

1. kuidas on varuosadega lood?
2. kuidas vastu peab?
3. kui ostuks läheb, siis mida vaadata jne

Või oskab keegi soovitada, kellega sellisest asjast rääkida?

Marco
Read more : Küsimus RX-7 kohta ??? | Vaatamisi : 20883 | Vastuseid : 13


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975