Tänane kuupäev 25 Apr 2024, 21:53

News News of Maasturid/Bussid ja muud tööloomad

Mazda buss E2200 - õlileket ei saa pidama.

Tere kõigile,

Suur mure Mazda E2200 bussiga, vl 1987, diisel, 2184 cm3
Väntvõlli tagumine simmer lekib (vist ikka on tagumine simmer), nüüd on viimase nelja kuu jooksul 3 korda vahetatud ja paar päeva tagasi hakkas jälle õli lekkima.

Veidi lisainfot:
Mootorile on tehtud kapremont (uued kolvid, rõngad, saaled), pärast remonti olen sõitnud u 110 tuh.
Väntvõll on vana (originaal, 333 tuh km).

Eestis kasutasin 10w40 poolsünteetilist õli.
Praegu (viimane aasta ja 50 tuh km) sõidab ...
Read more : Mazda buss E2200 - õlileket ei saa pidama. | Vaatamisi : 18399 | Vastuseid : 4


CX7?

Tere klubikaaslased!
Olen siin uus oma uue autoga, autoks sai siis muretsetud CX7 191kw 2007a. 150000 läbisïdetud, kakspäeva olen sïtnud ja esmamulje on vägahea, aga huvitaks kui palju on sel autol tyypvigu ja mis on sel n¨rgadkohad, nagu olen aru saanud on kïgen¨rgemkoht sidur? vï on veel midagi millele varakult tähelepanu pöörata?
Read more : CX7? | Vaatamisi : 18089 | Vastuseid : 9


Skeemid, juhendid...

kuna selline asi peaks olema kergemini leitav, siis tõstsin siia:
minivan kirjutas:Ei hakanud eraldi teemat tegema. Siit leiate 2009-2010 Mazda Tribute Rosta kiirusehoida paigaldus juhendi pdf faili Pilt
Read more : Skeemid, juhendid... | Vaatamisi : 16024 | Vastuseid : 3


Mazda Tribute

Masin siis Mazda Tribute 2002 aasta 91 kw 2.0 bensiin manaalkastiga.
Ja viga siis selline, et tekkis mingi kahin sisse. Kuna ise aru ei saanud kust tuleb sai teenidusse viidud. Need ka seal siis uurisid mitukorda ja pikalt. Lõpuks said siis jälile. Kardaani vahepukk on läbi. Ja seda saab ainult koos kardaaniga, mis maksaks umbes 15-20k. Samas mainisid et äkki keegi kuskil on võimeline selle ise lahti võtma ja võibolla saab niimoodi odavamalt hakkama.

Kas ...
Read more : Mazda Tribute | Vaatamisi : 17700 | Vastuseid : 2


Küttekulu BT 50

Autoks 2007 .a. Mazda BT 50. 2,5 diisel.
Kas on normaalne, et keskmine küttekulu tuleb 16 liitrit sajale...muidugi on koormatud treileriga sõite ning ka pikemad sõidud on tehtud pideva neliveoga...aga ikkagi vist palju??
Tehaseandmed on sellised aga kes neid ikka usub
Linnas 10.9
Maanteel 7.8
Keskmine 8.9

Oskab keegi kommenteerida, kuigi mootoriga tundub kõik OK olevat...
Read more : Küttekulu BT 50 | Vaatamisi : 19172 | Vastuseid : 9


Probleem MAZDA CX-7 mega

Tähndab juhtus niimodi et auto jäi sutike liiva sisse kinni ja kui andsin rohkem gaasi et välja saada siis tuli tossu ja sidur jäi alla asendisse. Väga autot ei piinanud ja see juhtus täiesti ootamatult. Nüüd käib sidur ülikergelt ja koguaeg on vabakäik sees. Mootor läheb tööle väga ilusti, aga edasi vedamist ei ole. Hull selline kärsakas või halb lõhn tuli kaa. Sellist lõhna olen tundnud alates auto ostust saadik, kui natuke sidurit libistada (kohalt ...
Read more : Probleem MAZDA CX-7 mega | Vaatamisi : 22308 | Vastuseid : 13


Enne uue teema postitamist

Enne uue teema postitamist palun vaadake, kas teid huvitav teema juba käsitletud pole. Sarnane probleem võib olla ka teiste mudelite teemadest läbi käinud.
Read more : Enne uue teema postitamist | Vaatamisi : 15808 | Vastuseid : 2


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105760 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978