Tänane kuupäev 07 Dets 2021, 05:23

News News of Üritused

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Rakvere Põhjakeskuse isadepäeva autoseiklus 05.11-14.11

Rakvere Põhjakeskus kutsub kõiki seiklushuvilisi suurele kontaktivabale isadepäeva autoseiklusele Rakvere ümbruses.

Üritus on kõigile tasuta!

Isadepäevale pühendatud autoseiklus viib osalejad avastama Rakvere ja Rakvere ümbruse põnevaid paiku. Nii nagu ka varasematel seiklustel saad enda stardiaja ja -päeva ise valida. Rada on avatud reedest 5. novembrist ja on avatud kuni pühapäeva 14. novembri õhtuni.

Sel aastal seikleme kahes seiklusklassis:
Seiklejad: Kontrollaeg 4 tundi, millest 3 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 0,5 tunnist lisaaega.
Pered: ...
Read more : Rakvere Põhjakeskuse isadepäeva autoseiklus 05.11-14.11 | Vaatamisi : 1415 | Vastuseid : 1


Kontaktivaba Autoseiklus Järvamaal 28.08-05.09

Järjekorras 15. kontaktivaba autoseiklus sarjast Hajutus avaneb laupäeval 28. augustil ja viib osalejad Järvamaale avastama Roosna-Alliku, Aravete ja Järva-Jaani ümbruse põnevaid paiku. Seikluse start ja finish on Roosna-Allikul aadressil Pargi 10. Rada saab läbida endale sobival ajal kuni pühapäeva 5. septembri õhtuni.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 50 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära A3 formaadis kaardil(Kaardi lingid koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile).

Seikleme kahes klassis:

Seiklejad: Kontrollaeg ...
Read more : Kontaktivaba Autoseiklus Järvamaal 28.08-05.09 | Vaatamisi : 1173 | Vastuseid : 0


Kontaktivaba Autoseiklus Tallinn-Elva 06.08-15.08

Reedel 6. augustil avaneb kontaktivaba kogupere autoseikluse rada trassil Tallinn-Elva või siis vastupidi Elva-Tallinn. Autoseiklus viib osalejad avastama Eesti põnevaid paiku ja kulgeb pisikestel kõrvalteedel. Rada on 100% asfaltkattega! Rada saab läbida endale sobival ajal kuni pühapäeva 15. augusti õhtuni. Trassi pikkus 220 kilomeetrit.

Sõidu stardi- ja finishi kohaks on Tallinnas Ülemiste City ja Elvas uue spordihoone parkla.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 55 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ...
Read more : Kontaktivaba Autoseiklus Tallinn-Elva 06.08-15.08 | Vaatamisi : 1171 | Vastuseid : 0


Kontaktivaba autoseiklus Läänemaal 21.05-30.05

Seiklejate soovil avaneb 21. mail kontaktivaba autoseikluse rada Läänemaal stardiga Haapsalust. Rada on segu eelmise aasta Hajutus 3 ja Nostalgiapäevade autoseikluse rajast. Rada saab läbida endale sobival ajal kuni pühapäeva 30. mai õhtuni.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 45 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära kahel A3 formaadis kaardil(Kaardi lingid koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastus tuleb sisestada ...
Read more : Kontaktivaba autoseiklus Läänemaal 21.05-30.05 | Vaatamisi : 2231 | Vastuseid : 0


Põnev autoseiklus Lääne-Virumaal 07-16 mai!

Seiklusministeerium koostöös Kadrina Spordikeskusega alustab reedel 07. mail põneva kontaktivaba autoseiklustega Lääne-Virumaal Kadrina vallas. Rada on jõukohane kõigile ja osaleda võib nii auto kui mootorrattaga.

Rada saab läbida endale sobival ajal kuni pühapäeva 16. mai õhtuni.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on kuni 50 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära kahel A3 formaadis kaardil(Kaardi link koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile hiljemalt 06.05). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele ...
Read more : Põnev autoseiklus Lääne-Virumaal 07-16 mai! | Vaatamisi : 1660 | Vastuseid : 0


Kontaktivaba Autoseiklus Pärnumaal Paikusel!

Õhus on tunda kevadet ja aeg on võtta suund loodusse. Seiklusministeerium koostöös Seljametsa Rahvamajaga avas põneva kontaktivaba autoseikluste raja Pärnumaal. Seiklusrada kulgeb looduskaunis Paikuse osavallas ja rada saab läbida endale sobival ajal kuni pühapäeva 18. aprilli õhtuni.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 48 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära kahel A3 formaadis kaardil(Kaardi link koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse ...
Read more : Kontaktivaba Autoseiklus Pärnumaal Paikusel! | Vaatamisi : 1659 | Vastuseid : 0


Kontaktivaba Autoseiklus Keila-Paldiski-Vasalemma

Täpselt aasta tagasi sai alguse autoseikluste sari nimega Hajutus! Esimene seiklusrada viis osalejad Keila-Paldiski-Vasalemma põnevaid paiku avastama. Aasta hiljem avaneb sama rada uuesti ja kõigil huvilistel on võimalus minna rajale kuni pühapäeva 04.04 õhtuni.

Seikluse rada on sama mis eelmisel aastal. Kui sa osalesid eelmisel aastal Hajutus 1 autoseiklusel, siis sinu jaoks seiklus uusi kohti avastamiseks ei paku. Samas võib leida palju nostalgiat ja äratundmisrõõmu.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 40 ...
Read more : Kontaktivaba Autoseiklus Keila-Paldiski-Vasalemma | Vaatamisi : 1766 | Vastuseid : 0


Kontaktivaba Autoseiklus Juminda-Võsu 12.03-21.03

Õhus on tunda kevadet ja aeg on võtta suund loodusse. Seiklusministeerium alustab reedel 12. märtsil taas kontaktivabade autoseiklustega. Seiklusrada kulgeb looduskaunis piirkonnas: Juminda-Loksa-Võsu ümbruses ja rada saab läbida endale sobival ajal kuni pühapäeva 21. märtsi õhtuni.

Parima emotsiooni saamiseks soovitan rada läbida valges. Rajal on 55 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära kahel A3 formaadis kaardil(Kaardi link koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. ...
Read more : Kontaktivaba Autoseiklus Juminda-Võsu 12.03-21.03 | Vaatamisi : 2144 | Vastuseid : 2


Avastades Paldiskit - Seiklusorienteerumine 12.02-21.02

Reedel 12. veebruaril avanes seiklusorienteerumise rada Paldiskis. Seiklus on avatud osalejate soovil kauem ja seigelda saab kahel nädalavahetusel. Seiklus on avatud 21. veebruari õhtuni. Seiklus on kontaktivaba ja seikluse stardi- ja finishi koht on Paldiski raudteejaama hoone esine. Osalejate ülesandeks on leida ülesse rajale peidetud punktid. Punktide leidmisel on abiks kaart, fotod, legend ja vihjed.

Rajal on 40 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära seikluskaardil. Punkti väärtus võrdub punkti numbri esimese numbriga. Vale ...
Read more : Avastades Paldiskit - Seiklusorienteerumine 12.02-21.02 | Vaatamisi : 1830 | Vastuseid : 0


Vanatehnika Seiklussõit 6 – Legendaarne 27.02.21

27. veebruaril on aeg oma autolt lumi maha lükata ja tuli torusse panna, sest toimuma saab järjekorras kuues Vanatehnika Seiklussõit. Seekordne rada saab olema lumine ja põnev. Võistlustrass on plaanitud nii, et see läbib paljusid legendaarseid ralli kiiruskatseid nii lähiminevikust, kui ka mitmekümnete aastate tagusest ajast. Sõidu algus- ja lõpppunkt on Põlvas.

Klassid:
Youngtimer – Auto aastast 1986 kuni 1996
Oldtimer – Auto aastast 1985 või vanem

Rada:
Raja pikkus on umbes 270 km ja ...
Read more : Vanatehnika Seiklussõit 6 – Legendaarne 27.02.21 | Vaatamisi : 2612 | Vastuseid : 4


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 106833 • Teemasid kokku 7393 • Kasutajaid kokku 3916

cron