Tänane kuupäev 22 Juul 2018, 23:09

News News of Üritused

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Saare Seiklus Isemoodi Hiiumaal ootab osalema!

Järjekorras juba kolmas Saare Seiklus Hiiumaal tuleb taas ja sel aastal seikleme 07. juulil. Stardime Kärdlast ja seikluspiirkond jääb Hiiumaa põhja ja lääne ossa. Rada viib osalejad ilusatesse Hiiumaa paikadesse sooritama põnevaid ülesandeid. Sa ei usu? Tule proovi järgi!

Korraldaja garantii: Kui sa ei avasta/proovi/tee seikluse jooksul midagi uut, siis korraldaja tagastab kogu osalustasu!

Võistluse kogunemine hakkab kell 11.00 Kärdlas ja ühisstart kõigile tiimidele on kell 12.00. Võistlejate eesmärgiks on läbida vabalt valitud järjekorras võimalikult ...
Read more : Saare Seiklus Isemoodi Hiiumaal ootab osalema! | Vaatamisi : 887 | Vastuseid : 2


26.05.18 Street.ee hooaja avamine 2018

Street.ee kirjutas:Tulemas on aasta suurim tuuning- ja hobimasinate show üritus - STREET.EE hooaja avamine 2018!

Street.ee on Eesti suurim auto-moto huviliste kommuun Facebookis, kelle aktiivne meeskond, koostöös Autoklubiga TRF.44, korraldab selleaastase show ürituse.

Üritus soovib koondada endasse kõike ja kõiki, mis seondub mootorite maailmaga!

See on just SEE koht, kus näidata oma hobimasinat ja loomulikult imetleda ka teiste tehtud töid!

Koht, kus tutvustada oma huvi/spordi klubi(de) töid ja tegemisi, ning muidugi on ka erinevatel ettevõtetel ...
Read more : 26.05.18 Street.ee hooaja avamine 2018 | Vaatamisi : 436 | Vastuseid : 0


26.04 Autoorienteerumine Tallinnas (tulemused, teekonnad)

Pilt

Seiklusministeerium on viimased 5 aastat korraldanud Tallinna Tudengipäevade raames autoorienteerumist. Kahjuks on sel aastal Tallinnas õppivad tudengid jäetud ilma Tudengite Kevadpäevadeta, aga see ei tähenda seda, et autoorienteerumist ei tule. Juba 26. aprillil leiab Tallinnas Nõmmel aset autoorienteerumine – Tudengi ERI.

Kavas on 3 tunnine seikluslik valikorienteerumine ja rajale tuleb kuni 50 punkti.

Võistluse start on kell 21.00 Liiva raudteejaama parklast. Kohapealne kogunemine hakkab kell 20.00.

Võistleme kahes võistlusklassis: Youngtimer – Auto aastast 1996 ...
Read more : 26.04 Autoorienteerumine Tallinnas (tulemused, teekonnad) | Vaatamisi : 611 | Vastuseid : 1


03.05 Autoorienteerumine Tartus - Tudengi Eri!

03. mail on praegused, tulevased kui ka juba mineviku tudengid oodatud vingele autoorienteerumisele Tartus. Kavas on 3 tunnine valikorienteerumine, kus osalejad peavad leidma ülesse võimalikult palju kontrollpunkte. Punkte on rajal kokku 50 ja nende läbimine on vabalt valitud järjekorras. Super äge on see, kui sa tuled starti mõne vanakooli masinaga ja saad võistelda “Retro klassis”

Võistluse start on neljapäeva õhtul kell 20.00 Maaülikooli spordihoone juures asuvast parklast aadressilt Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 3. Kohapealne kogunemine ja ...
Read more : 03.05 Autoorienteerumine Tartus - Tudengi Eri! | Vaatamisi : 1037 | Vastuseid : 2


15.03 Autoorienteerumine Tallinnas (tulemused/teekonnad)

Äripäev on teinud igal aastal parimate ettevõtete pingerida. Aeg on küps, et moodustada pingerivi ka Eesti erinevatest autoklubidest/foorumistest ja selgitada neist parim autoorienteerumises.

Selleks kutsun kõiki huvilisi, autofoorumeid ja autoklubisid üritusega liituma ja end kirja panema! Registreerimine on avatud Seiklusministeeriumi kodulehel: http://www.seiklusministeerium.ee/autoklubi

Autoorienteerumine leiab aset 15. märtsil Tallinnas. Kavas on 3 tunnine valik-orienteerumine, kus rajal on 60 punkti. Võistkondade ülesanne on läbida võimalikult palju kontrollpunkte endale sobivas järjekorras.

Koguneme
alates kell 19.00-st Pirita Velodroomi ...
Read more : 15.03 Autoorienteerumine Tallinnas (tulemused/teekonnad) | Vaatamisi : 1103 | Vastuseid : 5


10.03 Autoorienteerumise Talvekarika III etapp (Toimunud!)

Pilt

10. märtsil toimub Seiklusministeeriumi Autoorienteerumise Talvekarika III etapp Virumaal. Võistlus toimub Haljala ja Rakvere ümbruses ja tegemist on 4-tunnise valikorienteerumisega.

Võistluse kogunemine hakkab kell 11.00 Haljala Sämmi Grillis ja start esimesele autole on kell 12.00. Stardiintervall on sõltuvalt osalejate arvust 1-2 minutit. Võistlejate eesmärgiks on läbida vabalt valitud järjekorras võimalikult palju punkte järgides seejuures liikluseeskirju.

Võistleme kahes võistlusklassis:

a) Youngtimer – Auto aastast 1996 või vanem

b) Vaba – Autole puuduvad piirangud

Osalustasud:

Kuni ...
Read more : 10.03 Autoorienteerumise Talvekarika III etapp (Toimunud!) | Vaatamisi : 777 | Vastuseid : 4


24.02 Autoorienteerumise Talvekarika II etapp (toimunud)

Sarja II etapp - Eesti 100

24. veebruaril toimub Seiklusministeeriumi Autoorienteerumise Talvekarika II etapp Läänemaal – Eesti 100. Tegemist on natuke pidulikuma võistlusega, kus Eesti 100 aastapäeva raames joonistub võistluskaardile Eesti kuju. Kavas on valikorienteerumine, mille kontrollaeg kokku on 200 minutit, sellest nominaalaeg on 100 minutit + lisaaeg 100 minutit. Punktid on väärtusega 3 5 ja 7 punkti. Maksimaalne kogutav punktiskoor on 300 punkti.

Võistluse kogunemine hakkab kell 10.00 Riisiperes ja ühisstart rajale on ...
Read more : 24.02 Autoorienteerumise Talvekarika II etapp (toimunud) | Vaatamisi : 1044 | Vastuseid : 3


20.01.18 AO Talvekarika 1. etapp (edukalt toimunud)

Seiklusministeeriumi Autoorienteerumise Talvekarikas alustab taas. Kolmest etapist koosneb sari saab avapaugu esimese etapiga 20 jaanuaril. Ootame kõiki seiklus-, tehnika- ja orienteerumishuvilisi osalema põnevale joonorienteerumisele Tallinnast-Pärnusse. Rajale tuleb kokku 55 kontrollpunkti, mis on kantud kahele kaardile ja mis tuleb läbida õiges järjekorras. Lisaks punktidele on kaardile kantud ka ideaalteekonna joon, millele on peidetud 8 ajakontrollpunkti. Distants kulgeb väiksematel teedel ja on läbitav tavalise pereautoga. Võistluse start on Tallinnast Laagri Maksimarketi kardikeskuse poolses otsas. Võistluse finish on Pärnus ...
Read more : 20.01.18 AO Talvekarika 1. etapp (edukalt toimunud) | Vaatamisi : 987 | Vastuseid : 1


Youngtimer Camp 2018

Pilt

Tulemas uuesti sama tore üritus, nüüd võiks ka Mazda rohkem esindatud olla.. st. rohkem kui 3 autot ja Mel-i auto mida parklast kaugemale ei lastud :D
Vedage oma 25+ Mazdad kohale ja kellel uuem tulge ka :wave: samas võiks juba siis mingi klubi kokkutuleku selle raames teha. Seekord vist ainult 1 päevane üritus, aga siiski.

Videot eelmisest ...
Read more : Youngtimer Camp 2018 | Vaatamisi : 1368 | Vastuseid : 2


30.12.17 Youngtimer Talvekohting - tulemused, teekonnad

Aasta hakkab läbi saama ja kutsun seega kõiki tehnika- ja seiklushuvilisi aasta viimasele vanatehnika üritusele – Youngtimer Talvekohting 2017. Laupäeval 30. detsembril on kavas Youngtimer autodele mõeldud seiklusorienteerumine suunal Tallinn-Tartu ja hiljem soovikorral ühine kruiis suunal Tartu-Tallinn.

Pilt

Võistluse start on Jürist ja võistluse finish on Tartus. Osalejate eesmärgiks on suundorienteerudes leida rajale jäävad kontrollpunktid ja jõuda võimalikult kiiresti Tartusse. Rajal on kokku 60 kontrollpunkti ja läbitav distants on 250-270 km. Võistluse kontrollaeg on 7 ...
Read more : 30.12.17 Youngtimer Talvekohting - tulemused, teekonnad | Vaatamisi : 1249 | Vastuseid : 5


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 106331 • Teemasid kokku 7226 • Kasutajaid kokku 3726