Tänane kuupäev 20 Okt 2017, 12:00

News News of Üritused

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Enne esimest lund - Autoorienteerumine 26.10

Enne esimest lund ootan kõiki huvilisi Tallinnasse autoorienteeruma neljapäeval 26. oktoobril. Koguneme ja stardime Tehnika tänava ääres ja Pärnu mnt viadukti all asuvast parklast. Kogunemine hakkab kell 20.00 ja start on kell 21.00

Registreerimine: http://www.seiklusministeerium.ee/esimenelumi

Võistlusjuhend: http://www.seiklusministeerium.ee/public/ajutine/esimenelumi_ao.pdf

Eelregistreerides oma tiimi enne 19. oktoobrit on osalustasuks 10 eurot iga tiimi liige. Hiljem ja kohapeal registreerides on osalustasuks 15 eurot iga tiimi liige. Lapsed kuni 12 aastat, sõidavad tasuta. Osalustasu saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega Seiklusministeerium ...
Read more : Enne esimest lund - Autoorienteerumine 26.10 | Vaatamisi : 143 | Vastuseid : 1


Tartu Autoorienteerumine 21.09 (Toimunud)

Tartu Tudengipäevade autoorienteerumine leiab aset neljapäeval 21. septembril ja stardib Maaülikooli spordihoone kõrvalt parklast. Kogunemine hakkab kell 19.00 ja start on kell 20.00. Võistlusele saab end kirja panna: http://www.seiklusministeerium.ee/tartuao . Tudengile on osalustasu iga tiimi liikme kohta 5 eurot. Mitte tudengile on osalustasuks 10 eurot iga tiimi liige. Alla 12 aastased seiklevad tasuta.

Võistluse kontrollaeg on 3 tundi ja rajale tuleb kuni 50 punkti. Võistlusdistants on kuni 75 km. Piisava arvu vanade autode puhul avame ...
Read more : Tartu Autoorienteerumine 21.09 (Toimunud) | Vaatamisi : 270 | Vastuseid : 2


Tudengipäevade Autoorienteerumine Tallinnas Edukalt toimunud

Ahoi

Sügis läheneb ja nii ka Tudengite Sügispäevad. Hea meel on tõdeda, et Seiklusministeerium on seekord esindatud nii Tallinna kui Tartu Tudengipäevade kavas. Seega saab autoorienteeruda nii Tallinna kui ka Tartu Tudengipäevade raames. Mõlemale võistlusele on registreerimine juba avatud.

Tallinna Tudengipäevade autoorienteerumine leiab aset neljapäeval 14. septembril ja stardib nagu ikka Nõmme turu parklast. Kogunemine hakkab kell 20.00 ja start on kell 21.00. Võistlusele saab end kirja panna: http://www.seiklusministeerium.ee/tudengiauto . Tudengile on osalustasu iga tiimi ...
Read more : Tudengipäevade Autoorienteerumine Tallinnas Edukalt toimunud | Vaatamisi : 587 | Vastuseid : 4


Autoorienteerumine 4x4 softroad Hiiumaal 06. augustil

Pühapäeval 06. augustil ootame kõiki seiklushuvilisi koos perede või sõpradega ühele põnevale autoorienteerumisele Hiiumaal Kärdla ümbruses. Kavas on 3 tunnine valikorienteerumine, kus osalejad peavad leidma üles võimalikult palju kontrollpunkte. Punkte on rajal kokku 40 ja nende läbimine toimub vabalt valitud järjekorras. Võistlus toimub ühisstardist ja on mõeldud rohkem kõrgematele autodele. Ideaalne sõiduvahend on 4×4 veoskeemiga kõrgem auto/maastur.

Võistluse kogunemine hakkab pühapäeva hommikul kell 10.00 Kärdlas Selveri parklas(Neste tankla poolses küljes). Kell 11.00 saadame kõik võistlejad ...
Read more : Autoorienteerumine 4x4 softroad Hiiumaal 06. augustil | Vaatamisi : 226 | Vastuseid : 0


Wanted AASIA AUTO! Otse Motoshow-le võida pileteid

Pilt

TÄHELEPANU, Otsime taga AASIA autot mis võib kõikide inimeste pilku püüda.
Nimelt toimub 22-24 September MOTOSHOW raames teema-tuuning nimega Tokyo Nights ja sellega seoses otsime sinna erilisi pärleid. Kui te teate kedagi, kellel on kuuri all või garaazis äge pill mida näidata, siis võtke meiega lahkesti ühendust info@ecctuning.com või FB lehe kaudu.

Jaga kuulutust ka oma sõpradega ning võida Tasuta sissepääs kahele: https://www.facebook.com/ecctuning/phot ... =3&theater ...
Read more : Wanted AASIA AUTO! Otse Motoshow-le võida pileteid | Vaatamisi : 339 | Vastuseid : 0


Youngtimer Camp 2017 28-29 Juuli

Youngtimer Camp on rahvusvaheline, 25+ vanuses sõidukite kogunemine ja väljanäitus. Sõiduki päritoluriik ja kategooria ei sea piire osalemiseks.

28.07 toimuborienteerumisvõistlus Youngtimer autodel, mille tulemusi on võimalik jälgida reaalajas, LaitseRallyPark "Nostalgiabaari" ekraanidelt.

Üleöö külalistele on valmis seatud suur telkimisala koos Saunabussi ja veesilmaga.

29.07 toimub tegevusi kogu päeva raames.
Youngtimer sõidukite väljanäitus.
Vaatemänguline igamehe võidusõit.
Autoturg ja varuosalaat.
Mürtsuvad maamootorid.

Korraldame erinevatel võistlusaladel ja võistlusradadel jõukatsumisi.
Head toitu ning veelgi paremat seltskonda jätkub kõigile.
Hoogu hoiab ...
Read more : Youngtimer Camp 2017 28-29 Juuli | Vaatamisi : 1635 | Vastuseid : 25


Tule Hiiumaale seiklema - Saare Seiklus 15.07

Hea seiklushuviline

Juba teist aastat järjest toimub südasuvisesel Hiiumaal üks vinge seiklus - Saare Seiklus. Sel aastal kannab seiklus nime Uutmoodi Hiiumaa ja saab toimuma 15. juulil 2017. 6 tunnise valikorienteerumise võistluskeskus asub maalilises Kassaris - Kassari Puhkekeskuse territooriumil. Ootan kõiki seiklushuvilisi osalema ja seekord saab valida kahe erineva raja vahel. Seiklusnälga saab kustutada "Seikleja" klassis ja rahulikult saab kulgeda klassis "Turisto"

Pilt

Mõlema võistlusklassi rada viib osalejad ilusatesse Hiiumaa paikadesse sooritama põnevaid ülesandeid. Sa ...
Read more : Tule Hiiumaale seiklema - Saare Seiklus 15.07 | Vaatamisi : 967 | Vastuseid : 3


Viimane autoorienteerumine enne suve 08. juunil Tallinnas

Kaunist kolmapäeva!

Suvi on peagi käes ja enne puhkusi ootan kõiki veel viimast korda autoorienteeruma. Juba 08. juunil ootan kõiki seiklushuvilisi koos perede või sõpradega ühele toredale linnaseiklusele Tallinnas. Kavas on 3 tunnine valikorienteerumine, kus osalejad peavad leidma ülesse võimalikult palju kontrollpunkte. Punkte on rajal kokku 30 ja nende läbimine on vabalt valitud järjekorras.
Võistlus toimub ühisstardist ja on mõeldud nii uute kui vanade autode omanikele. Vanaks autoks peame autot, mille väljalaskeaasta on 1990 või ...
Read more : Viimane autoorienteerumine enne suve 08. juunil Tallinnas | Vaatamisi : 642 | Vastuseid : 2


20.05.17 - Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2017

Autoklubi TRF.44 esitleb:

LÕUNA-EESTI STREETRACE HOOAJA AVAMINE 2017!

Aasta oodatuim autohuviliste üritus Lõuna-Eestis, mis tähistab oma 10-aasta juubelit! Lisaks traditsioonilisele kruiisile toimub ka rohket Raadi lennuväljal.

Selleks päevaks oleme Teile planeerinud uhkeid võistlusi, melukat show'd ja põnevaimat autoüritust, mida Te kunagi varem pole näinud! Kohale on kutsutud enam kui 70 silmailu pakkuvat masinat igast klassist!

Pilet 2.-
------------------------------------------------------------------------------------------
Kruiisi teekond on sel aastal marsuudil Otepää-Elva-Tartu.
20.mai koguneme kella 10:00'ks Tehvandi parklasse ning start Tartu suunas ...
Read more : 20.05.17 - Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2017 | Vaatamisi : 485 | Vastuseid : 0


23.06.17 - Chill'n'Grill 2017

Chill'n'Grill 2017 tuleb taaskord Daugai saarele ja kutsub kõiki petrolheade, et veeta unustamatu suvine nädalavahetus koos vägevate masinate keskel. Broneerige oma kalendrites 23-25 Juuni ja pange projektiautod uueks hooajaks valmis.
Registreerimine šõuks on avatud kuni 31 Mai - REGISTREERIMINE. Lisainfo tulekul!
Piletid - PILETILEVI

Ürituse FB leht
Read more : 23.06.17 - Chill'n'Grill 2017 | Vaatamisi : 781 | Vastuseid : 5


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105061 • Teemasid kokku 7074 • Kasutajaid kokku 3629