Tänane kuupäev 29 Apr 2024, 07:23

News News of Üritused

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Performance Show - 13-15.05

nii siis minu masin ka näitusel
Pilt


13.-15. mai toimub Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses Performance Show.
Näitusel eksponeeritakse klassikalisi Ameerika autosid, muskelautosid, võidusõidu autosid, kõige huvitavamaid ning märkimisväärsemaid tuuningautosid, uusi ja ümberehitatud mootorrattaid ning tutvustatakse erinevate tootjate parimaid uusi modifitseeritud sõidukeid. Enamik näitusel esitletavastest eksponaatidest on eksklusiivsed ning Eestis pole taolisi autosid varem nähtud. Osalejaid on tulemas Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Soomest, Rootsist ja mujalt. Esialgsetel andmetel esitletakse näitusel enam kui 80 unikaalset autot.

Huvitavad ...
Read more : Performance Show - 13-15.05 | Vaatamisi : 4969 | Vastuseid : 11


One Mile Challenge - 28.05.05

Nüüd siis 28. mail toimub järjekordne One Mile Challenge, endal ka plaan osavõtta kui masina korda saab :lol: aga jah see on suht küsitav... kuid vaatama kindlasti lähen!

Kes veel siis plaanivad tulla?

Fredil eelmise aasta parim 212km/h, kas tänavu tuleb parem? :D

lisainfo...
http://www.rodeo.ee/omc
Read more : One Mile Challenge - 28.05.05 | Vaatamisi : 12673 | Vastuseid : 34


Mazdaklubi esindatus Haapsalus - 16.04.05

niisiis nagu aru sain kentaur on kindel tulija, ise üritan ka minna, kui auto just parajasti värvis ei ole! Streedi foorumis kirjas, et autoklubid peaksid helistama Sallule ja platsi kinni panema! kas meie direktsioon oleks nii kena ja teeks seda :) ma loodan et tulijaid ikka on!
Read more : Mazdaklubi esindatus Haapsalus - 16.04.05 | Vaatamisi : 32529 | Vastuseid : 83


Re: Igamehe Rallisprint

Pole veel suutnud otsustada, et kas sõita või mitte. Eriti mulle need asfaldi sprindid ei meeldi aga kui nüüd autoga tehtud töö mingit tulemust näitab, siis võibolla proovima tulen. Eelistan rohkem kruusa :)
devilc kirjutas:Kas siit keegi sel aastal IMS sarjas kah kaasa plaanib lüüa? Rain? 17.04 üritusele (80% asfalt) siiani ainult kaks MX-5'te kirjas (mina ja Urmet).
Read more : Re: Igamehe Rallisprint | Vaatamisi : 6504 | Vastuseid : 14


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105776 • Teemasid kokku 7463 • Kasutajaid kokku 3978

cron