Tänane kuupäev 26 Apr 2024, 09:42

News News of Ostuabi

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

vaakumi pimedad otsad

Pilt
Keegi ehk teab kustkohast eestist siukseid asju osta saab?
ei viitsi väljamaalt tellida väikeseid pudinad, nagu elu näitab võtab isegi inglismaalt tellimine 2+ nädalat.
Read more : vaakumi pimedad otsad | Vaatamisi : 10266 | Vastuseid : 2


Ostuabi - Mazda RX-8 (2005a mudel)

Tere,

Algaja autoostja sooviks abi.

Mazda RX-8 (2005a mudel), läbisõit 91 000.
Autol on minimaalselt roostet (karbid mõlemalt poolt).
Diagnostis olulisi vigu esile ei tulnud ja kõik elektroonika töötab.

Minu mure kohaks on mootor, mis on u 50 000 eest vahetatud. Manomeetriga kompressiooni test andis ühes kojas keskmiselt 95 PSI ja teises 100 PSI. Video alusel olid mootori pöörded u 290RPM ehk siis lõpptulemus jääb sinna 6.5kg/cm2 kohta. Mootor käivitus külmalt ja soojalt probleemideta.

Kas ...
Read more : Ostuabi - Mazda RX-8 (2005a mudel) | Vaatamisi : 12816 | Vastuseid : 9


Mazda kolm

Tere mazdalased, klubilised!
Ma ei tea sellisestest autodest midagi.
Plaan osta Mazda 3 2008 ning täna sai ühte vaatamas käidud. Eestis ostetud uuena ning ainult paar naist olnud omanikud ja paar avariid. Omanik väitis et taha paremasse nurka väiksed parkala kõksud, mis oli ka nats näha plekkide vahedelt. Aga ei põlenud kellaplokis näidikutes üldse airbagi tuli, süüte sisse keerates ei ole näha. :crazy: Omanik oli ka nats ...
Read more : Mazda kolm | Vaatamisi : 12701 | Vastuseid : 7


Gaasiseadmed autol

rääkige oma kogemusest kuulmistest autodel asuvatest gaasiseadmetest.

on vedelkaasiga ja surugaasiga. mis te neist arvate.
ise olen kuulnud et gaasiseadmed kuivatavad mootorit kuid seda kuulsin ca 7 aastat tagasi
Read more : Gaasiseadmed autol | Vaatamisi : 9942 | Vastuseid : 1


626 GD

Kas keegi teab, kes selle auto ära ostis, kus see auto paikenda võiks või kuidas omanikuga ühendust saada?
topic20949.html

Kevadel nägin vist lõunakeskuse parklas, aga omaniku ära oodata ei jõdudnud. Jubedalt meeldib see auto, ehk on tal auto järgi isu üle läinud ja tahaks edasi müüa :D
Read more : 626 GD | Vaatamisi : 9770 | Vastuseid : 1


Mazda 6 2007 GY taga suunatuli

Tere.
Mure järgmine:
Nimelt vaja parem tagu suunatuli vahetada kuid katalooge sirvides ilmneb, et antud aastale müüakse halli põhjaga tuld kuid autol peal on hõbedase põhjaga tuli.
Vaatame näiteks seda pilti (Pilt Auto24-st): http://img4.auto24.ee/auto24/560/153/79855153.jpg (2007 aasta 6).
Seejärel tule pakkumist Alvadi e-poest: http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/73050/11132

Mis jama see on ja kas vaatan midagi valestI?
Read more : Mazda 6 2007 GY taga suunatuli | Vaatamisi : 11712 | Vastuseid : 0


Mazda 6 2007a tagumised pidurisuportid-kust saab uusi odaval

Hakkab tekkima olukord,et minu 123000km läbi sõitnud MAzda 6 tagumised pidurisuportid on nii roostes ,et võtaks plaani need välja vahetada uute vastu. Kas oskate soovitada mõnda mõistlikku poodi ,kus oleks hind natuke inimsõbralikum? Kena oleks muidugi komplektselt välja vahetada koos raamidega.
Read more : Mazda 6 2007a tagumised pidurisuportid-kust saab uusi odaval | Vaatamisi : 13190 | Vastuseid : 8


Otsimas/Ostmas katkist rx8-sat

Sai siin mingipäev jälle ringi vuratud kaheksaga ja krt no ei tea kas tundub ainult mulle w ongi nii,aga see auto on ideaalse juhitavusega,lahja aga äge :)

Pm on siis teemas mõni mittetöötav high power versioon,rooli asukoht pole oluline,kodus tunnen ennast igal istmel,roostet ma vihkan erinevalt Mellist ja Tommist,küll aga peab katkine mootor paigal olema ja paberid peavad ka eesti riigi jaoks sobima,sisu peab olema 100% alles,automaadid ...
Read more : Otsimas/Ostmas katkist rx8-sat | Vaatamisi : 9625 | Vastuseid : 0


Kus osta kere augu lutte/korke?

Käiasin maha mõned (polnud mastiksi alt näha) ja nüüd ei ole millegagi auke täita.
Küsisin almelo autost- soovitati krownist küsida. Neil aint max. 10mm aukude jaoks kuid mul ligi tollise läbimõõduga vaja.

ise näevad välja sellised:
Pilt
käivad siis sellistesse aukudesse.
Pilt

mõned on kummist, mõned plastist.
Read more : Kus osta kere augu lutte/korke? | Vaatamisi : 13817 | Vastuseid : 7


Alates 2008a Mazda 6 diiselmootorite töökindlus

Tervist

Kindlasti paljudel kogemusi mazda 2.2 CiTD (120 kW) diiselmootoritega. Soovin teie arvamusi ja kas laidate või soovitate antud mootorit.
Endiselt valiku ees, et kas võta bensiini või diiselmootoriga 2009 aasta mazda 6

Lugupidamisega.
Aygar
Read more : Alates 2008a Mazda 6 diiselmootorite töökindlus | Vaatamisi : 15687 | Vastuseid : 9


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105762 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978

cron