Tänane kuupäev 25 Apr 2024, 08:40

News News of Lugejate autod

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Ford Probe GT 2.5 V6 122kw 1994. erks

Hetkel olen vist uusim kasutaja siin foorumis. Mõtlesin, et jagaks ka oma teekonda siin.
Ostsin novembri lõpus endale siis 6-silindrilise Ford Probe GT 850€ eest (kuulutus oli 1500€, hind vähenes tänu ostueelsele kontrollile.
Vead: Mootor 340 000 sõitnud, peaaegu täiesti kohv (plokikaane tihend läbi-praeguseks peale 5-minutilist töötamist tossab lekkiva jahutusvedeliku tõttu, peale 10km sõitu või isegi vähem, saab liitri peale valada ilusti). Karbid tagant läbi. Tagumised pidurid ei tööta. Kuluosad vahetamata-eelmiseid omanikke vist eriti ei ...
Read more : Ford Probe GT 2.5 V6 122kw 1994. erks | Vaatamisi : 44942 | Vastuseid : 34


Mazda 626 GE 1.8 Projekt -624AUH

Pilt
Pilt
Niisiis
Minu jaoks uus Mazda garaazis .
Tumeroheline GE 1.8 95 lisadest on kont.
Hetkel hakkasin laiali võtma et näha mis kerega toimub,parem nurk kõksu saanud, esiklaas mõraga,stange puru .
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Vasak esimene nurk korralik
Pilt
Nagu näha on amordid ka omadega otsas ,sillaosa tuleb igal juhul üle vaadata jne.
Huvitav milleks on parema lanzerooni küljes metalljurakas kahe poldiga .......
Read more : Mazda 626 GE 1.8 Projekt -624AUH | Vaatamisi : 117380 | Vastuseid : 99


Mazda 929HV `87a - uve

Niisiis sai toodud idavirumaalt üks haruldane 929 jällegi :D
1987a 929HV ,2.0 MA ~66kw, 5käiguline manuaal - 88tuh läbi sõitnud
lisadest on 2x el peegel, kesklukk ,4x vändaaken
kerepoolest suht korralik, läbivat pole veel leidnud, karbid ja mõnes servas ja põhja all leidub pindmist roostet.
väljast pole ühtki mõlki peale esimese põlle leidnud, tiivakaared jne kuskilt ei mullita ega midagi,
mingisugust kerevaha vms on siia-sinna topitud. ...
Read more : Mazda 929HV `87a - uve | Vaatamisi : 28072 | Vastuseid : 22


Mazda 6 2.0 aut Touring 2005 roossaar - läheb juppideks

Sai siis omale jälle yks vähe uuem Mazda muretsetud. Seekord sedaankerega. Edasi viib masinat 2.0 moto millel 104kw, kastiks 4ja käigulene automaat. Ei mina viici neid lapata ise. Nahktuba, Bose heli ja kõik muu hea ja vajalik mis yhel autol olema peaks. Kõik mis kyljes see ka töötab. Tööd on vaja natuke auto juures teha: karbid tahavad vahetust ning ilmselt sama ootab ees ka tagumisi koopaääri.

Paar pilti kah otse myygikuulutusest seniks kuni ise teen ...
Read more : Mazda 6 2.0 aut Touring 2005 roossaar - läheb juppideks | Vaatamisi : 13603 | Vastuseid : 8


Mazda 929 Coupe 2.0 74kW '85 Injection

See auto jõudis minuni tänu ühele kommentaarile Facebook-i autogrupis:
Pilt

Niipea, kui nägin kommentaaris kombinatsiooni 929, võtsin selle autoriga ühendust ja hakkasime auto teemal suhtlema. Auto olevat seisnud sammalduvana õues heki ääres pikemat aega ja ei peetud tõenäoliseks, et see nõnda pea korrastatud saaks. Lubati võtta auto omanikuga ühendust, et uurida, kas on soovi autot müüa ning jaatava vastuse puhul edastada kontakti ka mulle.

Helistasin auto müüjale, leppisime Mazda vaatamise kokku. Käisin sõbraga vist et ...
Read more : Mazda 929 Coupe 2.0 74kW '85 Injection | Vaatamisi : 16121 | Vastuseid : 10


Mazda RX-8 231 6MT 2003 Fragile

Olin otsimas lõbusat FR paigutusega autot. Silm jäi peale RX-8 ja enam ära ei saanud. Auto, mis on 50-50, rwd koos LSD-ga, sportlik ja praktiline..
Umbes pool aastat andsin aega, et soov üle läheks. Lugesin RX-8 ja wankel mootori kohta ja vahel jälgisin turgu. Eesti turul midagi asjalikku ei näinud ja tuli mõte, et lendaks Saksamaale. Leppisin mõttega, et peale auto soetamist on mootori remont nagunii tulemas. Peamine, et käivitub, liigub ja hea kerega.
Mõeldud ...
Read more : Mazda RX-8 231 6MT 2003 Fragile | Vaatamisi : 3977 | Vastuseid : 2


Mazda 6 2.0d 100kw 02.a - lihtsaltmina

Tere.

Mõtlesin, et oleks huvitav jagada selle foorumiga oma Mazdat mida olen omanud alates 1 Mai 2017. Olen küll alles esimest aastat linkide taga, aga see eest oman juba oma viiendat autot. Siiamaani võib küll öelda, et see 2002 aasta hall metallik diisel(nagu tüüpilisele eestlasele kohane) on palju meeldivam auto kui varasemad bensiinimootoriga sakslased. Kohe peale ostu tegin autole ka ülevaatuse, läbis ilusti ja sai väga palju kiidusõnu, öeldi, et nii ilusa kerega 2002 aasta ...
Read more : Mazda 6 2.0d 100kw 02.a - lihtsaltmina | Vaatamisi : 6225 | Vastuseid : 7


Mazda 323 91' Kustav.

Tervist!

Sai otsitud ja soetatud nostalgia pärast endale vanem mazda, et natukene noorust meenutada. Tõsi küll, 323 pole endal kunagi olnud aga juhuste tõttu sattus. Teema tegemine tundus nõme aga kuna nostalgia, siis tol ajal oli kombeks ja pärast müüa ka ilmselt lihtsam. Tegemisi ja rohkem infot kirjutan eraldi postitustena, las esimene postitus olla puhas.

Mazda 323
1991
1.3 53kw
LS ostes : 2544xx

Ja muidugi galerii:
Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt ...
Read more : Mazda 323 91' Kustav. | Vaatamisi : 5667 | Vastuseid : 7


Mazda 6, 2008a 2.0 - Rait99

Tere kõigile

Peale aastatepikkust saksa autode katsetamist, maandus meie perre eelmisel nädalal Mazda.
Tegemist on 2008. aasta väljalaskega. Seda kirsipunast luukpäraversiooni viib edasi 2.0 liitrine 108kw automaatäigukastiga bensiinimootor.
Auto on täielikult eesti ajalooga. Antud hetkeks on ta maantemaailma näinud juba ca 164 000 km. Meie pere on teine omanik. Praeguseks olen sõitnud 900km ja väga rahul. Maanteel on väga mõnus. Kütusekulu on talutav ja kui tallata siis läheb ka ilusti edasi. Hetkel on all 16" ...
Read more : Mazda 6, 2008a 2.0 - Rait99 | Vaatamisi : 3717 | Vastuseid : 2


Mazda 929 Coupe 2.0 74kW '84 Injection

Teen sel korral kiirelt ja postitan kaua oma aega oodanud 929 ka siia ära, ehk kiirendab foorumlaste know-how masina valmimist, mõni teine kord uuendan ja heietan pikemalt.

Tegu on kasutaja bmw vana 929-ga minu käes on ta olnud umbes viimased sada aastat, mille jooksul on ta saanud uued tagasilla kinnitused, veidi komplekteerimist-sorteerimist, sünnipärase mootori.

Pilt
Pilt
Pilt

Tellitud sai mõningat elementaarset pudi-padi, uus klaas.

Pilt
Pilt

Hetkel on armatuur laiali, kuna eemaldasin juhtmeporri. Ühtlasi on ...
Read more : Mazda 929 Coupe 2.0 74kW '84 Injection | Vaatamisi : 55916 | Vastuseid : 49


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105757 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978