Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 00:04

News News of Foorumi ja lehega seotud probleemid

Kui on probleeme foorumi või lehe kasutamisega siis andke siia teada

Pole turvaline

Terv.
Ei saa asjast sotti,et mis viga kas mul või raalil vms.Kui login foorumi sisse,näitab aadressi ribal kolmnurk Pole turvaline ja kui postitust teen muutub see punaseks.Ja see puudutabki aint mazdaklubi muud FB hot.jne.toimivad ilusti
Read more : Pole turvaline | Vaatamisi : 23898 | Vastuseid : 5


"Vaata oma postitusi" nupu veateade

Vajutades nupul "Vaata oma postitusi", kuvatakse veateade:

Pilt
Vajuta pildil, et näha suuremalt
Read more : "Vaata oma postitusi" nupu veateade | Vaatamisi : 13334 | Vastuseid : 4


Auto24-s kurdetakse

Read more : Auto24-s kurdetakse | Vaatamisi : 12628 | Vastuseid : 6


Ei saa kodu ip pealt sisse logida.

Kas on mu kodune ip blokitud? Telefoniga saan sisse aga kodu ip pealt mitte, ei telefoni ega läpakaga. Paluks ka põhjust nagu tsiviliseeritud maailmas kui mu ip ongi blokitud.
Read more : Ei saa kodu ip pealt sisse logida. | Vaatamisi : 22530 | Vastuseid : 24


Portaal ja Foorumi pealeht

Küsimus seesugune, et ennem uuendust sai sisselogituna otse portaalist sirvida värskeid teemasi, kuid nüüd näeb portaali ainult sisse logimata. Kas on võimalik kuidagi ka sisselogituna portaali pääseda?
Read more : Portaal ja Foorumi pealeht | Vaatamisi : 22444 | Vastuseid : 14


Mis juhtus 6-7 mai?

Kas keegi häkkis serverisse? :P
Read more : Mis juhtus 6-7 mai? | Vaatamisi : 18417 | Vastuseid : 4


K: piltide üleslaadimine

kui palju foorumi kasutajatest kasutavad piltide üleslaadisel imageshack.us abi?
mina ise varem kasutasin pidevalt, kuid nüüd suvest saati jookseb mu brauser kokku kui ma üritan seal lehel pilti üleslaadida, või kui saab pilti laadima pantud siis minutipärast annab teada et sa pole faili valinud mida üles laadida ja jälle brauser jookseb kokku. ei tea kas viga on minu arvutis või kuskil mujal.
Read more : K: piltide üleslaadimine | Vaatamisi : 18156 | Vastuseid : 7


Signatuuris pilt

Mul oli mõned kuud tagasi signatuuris väike pilt (keskmise kütusekulu näit spritmonitor.de lehelt). Peale seda, kui signatuuri muutsin/uuendasin, viskas veateate, et pilt on suurem kui 1x1 pix ja ei tohi olla. Seetõttu pidin ka pildi ära kustutama.
Kas selline veateade on õige või on mingi programmi veaga tegemist?
Read more : Signatuuris pilt | Vaatamisi : 16871 | Vastuseid : 4


Server upakil?

Iga natukese aja tagant logib ise välja (kohati 5-6 korda poole tunni jooksul). Üritad ennast uuesti sisse logida:
The connection has timed out
The server at http://www.mazdaklubi.com is taking too long to respond.

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network ...
Read more : Server upakil? | Vaatamisi : 23156 | Vastuseid : 11


Sulgeme foorumi.

K6ikidele muredele on foorumis lahendused olemas.
K6iki probleeme on ilmselt juba lahatud ja lahendused olemas. Otsing aitab alati.

Kui uuesti kysid , siis saad s6imata.

tomkulibin kirjutas:... sellest korduvalt foorumis juttu olnud. Püüa ise leida vajalik teema, mitte ära tekita järjekordset teema kordust!

http://www.mazdaklubi.com/foorum/topic12315.html
Read more : Sulgeme foorumi. | Vaatamisi : 17135 | Vastuseid : 4


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975