Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 18:47

News News of Foorumi ja lehega seotud probleemid

Kui on probleeme foorumi või lehe kasutamisega siis andke siia teada

ei oska ikka pilte panna

tahaks kasvõi sellest aru saada et kuidas saan oma auto ikooni/pildi oma nime juurde? Kui mul netis kuskil pildid üleval juba, kas siis on võimalik?
Ette tänades mazda95
Read more : ei oska ikka pilte panna | Vaatamisi : 73280 | Vastuseid : 53


Küssa kudas saaks kasutaja kustutada/muuta???

Nimelt killer on kah minu kasutaja nimi aga ma ei mäleta ei koodi ega sobi paroolipäringul ka millegi pärast e-mail :oops:

Ja äkkist saaks minu kasutajanime kah muuta :roll: :?:
Read more : Küssa kudas saaks kasutaja kustutada/muuta??? | Vaatamisi : 37846 | Vastuseid : 16


viimane login

Küsimus siis sellelaadne, et kas oleks selline asi võimalik, et isiku profiilis oleks näha tema viimane LOGIN. Oleks hea ülevaade teinekord...

Siis tene versioon oleks see, et oleks hea, kui saaks asja panna nii, et kui kasutaja kustutab oma teemas ära esimese postituse, siis kustub terve teema! Seega, et näteks kui olen maha müünud oma auto, siis kustutan esimese posti ää ja seda automüügi teemat enam pole!
Sellega lihtsustaks modede ja adminnide tööd, et ei ...
Read more : viimane login | Vaatamisi : 18641 | Vastuseid : 7


Jutukas :D

irc baasil!
host: irc.delfi.ee
port: 6667
tuba: #mazdaklubi

scripti saab tõmmata nt: www.karmtuba.ee

IvarR või Rain võiksite teha java baasil lingi kodulehele!
Read more : Jutukas :D | Vaatamisi : 101603 | Vastuseid : 83


Klubi logo

Kuna klubil pole välja kujunenud logo, siis teeme siia teema kuhu on teretulnud näidised, milline võiks välja näha logo. Samuti siis juba teha ka näidis , milline näeks välja klubi kleebis. Klubi kleepsul peaks olema näha ka webi aadress, kuna populaarsust on vaja kasvatada.

Edu kõigile kujundamisel :)
Read more : Klubi logo | Vaatamisi : 54397 | Vastuseid : 44


Leht väljatöötamisel. Paluks ka kasutajate abi.

Tere
Kuna proovib tasapisi siin uut lehte arendada siis tekkis küsimus et kes mida sooviks lehel näha??
Ideed oodatud:idea:
IvarR
Read more : Leht väljatöötamisel. Paluks ka kasutajate abi. | Vaatamisi : 155785 | Vastuseid : 257


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105853 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3975