Tänane kuupäev 25 Apr 2024, 02:10

News News of Foorumi ja lehega seotud probleemid

Kui on probleeme foorumi või lehe kasutamisega siis andke siia teada

Teade mailile privaatsõnumist

See teade mis saadetakse mailile, et on saabunud sõnum vms. peaks olema mingilt konkreetselt aadressil.
Täna lendab see teade spämmi ja mingi filter ei suuda teda muust spämmist eristuma panna. Ka seda oleks võimlik teha?
Read more : Teade mailile privaatsõnumist | Vaatamisi : 16165 | Vastuseid : 2


foorumi refresh

või mis iganes- kui külastan foorumit ja loen ennast huvitavad postitused läbi siis näitex külastades foorumit uuesti pool tundi hiljem ja vajutada nuppu - - Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid - - siis on ikka seal näitex ka mingi 8 tundi tagasi tehtud postitused? mis pean igakord kõik teemad läbilugema? et see nupp töötaks?
Read more : foorumi refresh | Vaatamisi : 15463 | Vastuseid : 1


Küsimus kuulutuse kohta?

Sa ise vastasid sellele küsimusele ära!
Read more : Küsimus kuulutuse kohta? | Vaatamisi : 28996 | Vastuseid : 22




postitamiste arv

kas siin foorumis on kah näitaja kui mitu postitamist on? suht mõtetu asi. mõni mees teeb 1000 postitust ja ei ütle miskit tarka, samas näitex kulibini(või mõne mehel veel postitustes on mõte sees.) mõtlen siin just neid : õnne, Õnne postitusi ja muid taolisi. kas see muudab miskit paremax kui lihtsalt panna postitusse üks sõna? a nuh see ainult minu arvamus
Read more : postitamiste arv | Vaatamisi : 16941 | Vastuseid : 4


Privaatsõnumite kala

ehk keegi seletab mulle,miks jumalast iga kord kui privaatsõnum saadetakse paneb explorer pange,ctrl alt del aitab siis lehest jagu saada ainult,uuesti foorumisse logides on õnneks sõnum alles aga näitab,et loetud ja kõik uued postitused kaovad ka ära,ilge jama ... see juhtub igas arvutis,vahet pole kus kohast ma sisse login.

ehk keegi viitsib messi saata,katsetan firefoxiga kas jamab ka samamoodi.
Read more : Privaatsõnumite kala | Vaatamisi : 54829 | Vastuseid : 49


Avaleht.

Avastasin täna ,et meie avaleht on ju puhta ajast ja arust.Selles mõttes ,et jõulude puhul ....... ja siis see teine lause.See pealeht ei ütle külalisele kes juhtumisi klubilehele satub mitte midagi :( .
Ja millegipärast ei ava mul ühtegi teist(partnerid,liikmed jne.)pealkirja.
Härrased IT teadmistega ,kas saaks kuidagi seda asja nats atraktiivsemaks ja huvitavamaks teha :).
Read more : Avaleht. | Vaatamisi : 22883 | Vastuseid : 18


profiili all olevad automargid

automarke on vähevõitu valikus.
mul on näiteks daihatsu, mille paneks kolmandaks autoks, aga ei saa, sest pole valikus sellist marki.
võiks ju näiteks auto24-st neid juurde sebida.
Read more : profiili all olevad automargid | Vaatamisi : 17343 | Vastuseid : 6


Klubilehe kellaaeg?

Märkasin täna,et foorumis kellaaeg tund aega taga.
Tegin mingi postituse ja siis vaatasin veel teemades ringi ja siis avastasin,et olen tund aega tagasi kah midagi kirjutanud :shock: ,kuigi ise polnud siis veel koduski :)
Mitte ,et sellest midagi hullu oleks aga lihtsalt teadmiseks, et selle kella järgi ei maksaks rongi peale minna -lootusetult hiljaks jäänud ...
Read more : Klubilehe kellaaeg? | Vaatamisi : 26998 | Vastuseid : 23


Kasutaja kustutatakse kui aasta viimasest logimisest möödas!

Foorum raporteerib kasutajaid, kes pole 364 päeva foorumil käinud ja soovitab need kustutada.
Samuti, kui inimene ei aktiveeri oma kontot 30 päeva jooksul, läheb ta kustutamisele.
Read more : Kasutaja kustutatakse kui aasta viimasest logimisest möödas! | Vaatamisi : 17089 | Vastuseid : 4


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105757 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978