Tänane kuupäev 26 Apr 2024, 15:50

News News of Mazdaklubi

Site map of Mazdaklubi » Foorum : Mazdaklubi

lõunanaabrite foorumid

www.mazdaklubas.com

http://www.mazdapower.lv/news.php?fp=1

väike muudatus.midagi sattus veel näppu.päris head crash pildid siin
Read more : lõunanaabrite foorumid | Vaatamisi : 1717 | Vastuseid : 0 | Foorum : Huvitavad lingid


One Mile Challenge - 28.05.05

Nüüd siis 28. mail toimub järjekordne One Mile Challenge, endal ka plaan osavõtta kui masina korda saab :lol: aga jah see on suht küsitav... kuid vaatama kindlasti lähen!

Kes veel siis plaanivad tulla?

Fredil eelmise aasta parim 212km/h, kas tänavu tuleb parem? :D

lisainfo...
http://www.rodeo.ee/omc
Read more : One Mile Challenge - 28.05.05 | Vaatamisi : 12672 | Vastuseid : 34 | Foorum : Üritused


kütusekulu

kas keegi teab rääkida kui palju peaks võtma kütet 323LX 1,3 44KW ... mul endal karvane tunne et see palju ta mul võtab on siiski nati liiga palju :s
Read more : kütusekulu | Vaatamisi : 6133 | Vastuseid : 18 | Foorum : 323/MX-3/3/MX-5


Xado't on keegi proovinud?

tekkis küsimus et kas keegi oma Mazdas on seda toodet kasutanud? ja mis oleksid kommentaarid?
Read more : Xado't on keegi proovinud? | Vaatamisi : 2502 | Vastuseid : 4 | Foorum : Vaba teema


Esimesed piduriklotsid

Probleem alljärgnev - kiilus kinni esimene parem pidur. Olen nagu kuulnud, et see võib olla tingitud sellest, et piduriklotsid läbi. Kui siis kas kellelegi on sellise töö kohta elektroonilisel kujul mingit manuaali või juhendit vms. Ette tänades
Read more : Esimesed piduriklotsid | Vaatamisi : 6504 | Vastuseid : 17 | Foorum : 626/MX-6/Xedos-6/6




Õppige sõitma.

Kes veel ei oska , siis on hea võimalus harjutada.
http://www.zone.ee/ektor/gta4a.swf
Read more : Õppige sõitma. | Vaatamisi : 2347 | Vastuseid : 3 | Foorum : Vaba teema


Mazda 323f BA 2.0 v6

Mazda 323f 2.0 v6
Rääkiga sellest autost vähe lähemalt :)
Kuidas vastu peab?
Palju juppid maksavad?
Kuidas astub edasi?
Tasub osta?
Palju kindlustus on?
Suur kütuse kulu on?
ja veeel kui kellegil on midagi huvitavat ja pos. või neg. selle auto kohta :)

Tänan ! :lol:
Read more : Mazda 323f BA 2.0 v6 | Vaatamisi : 6914 | Vastuseid : 6 | Foorum : Ostuabi


'87 BF Stabikavarda puksid (otsmised)???

Nimelt käisin mazdaabis, ja pakuti mulle neid 300 krooniga! samas kuidagi ei raatsi välja käia nii palju raha 8 kummirõnga ja kahe poldi eest!niisiis küsimus, kas keegi on neid ise teinud? kui on siis mis doonorit kasutada? vaja läheks idee järgi: 2 polti, 2 mutrit, 8 seibi, 8 kummipuksi ja 2 torujuppi!?? Väike kodukootud joonis kah, et siis umbes milline süsteem välja näeb:
Pilt
Read more : '87 BF Stabikavarda puksid (otsmised)??? | Vaatamisi : 2642 | Vastuseid : 6 | Foorum : 323/MX-3/3/MX-5


Käsipiduri pingutus, Kütte filter, Käigukast

No ma siis kolme murega siin kohal:
1) Esimene siis selline, et kus asub Mazda 626 92 LX käsipiduri pingutus. Pole ise veel uurima hakanud, aga kui kanali peale sõitma hakkan, et siis teaks
2) Auto kiirendamisel vahest nagu auto tõmbleb, et kahtlustan bensufiltrit. Äkki keegi targem teab, kus see tal asub?
3) Käigukast??? :?: Mure selline, et vahepeal kui sõitu lähen, ei lähe teine käik absoluutselt ...
Read more : Käsipiduri pingutus, Kütte filter, Käigukast | Vaatamisi : 3492 | Vastuseid : 8 | Foorum : 626/MX-6/Xedos-6/6


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105762 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978