Tänane kuupäev 25 Apr 2024, 20:24

News Stickies

Site map of Mazdaklubi » Foorum : Mazdaklubi

HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad

Hei,
müüsin nädalapäevade eest oma Mazda 626 722THR (VIN JMZGE14J201450110) maha 300 eukiga, kuna vigu on tal rohkem kui sõrmedel saab kokku lugeda. Agarad ärikad on "endale sõitmiseks" ostetud pilli kopsaka juurdehindlusega müüki lükanud ja kõik vead "ära parandanud". TÜV ei läbi see masin praegu iialgi.

Minu kuulutus koos vigade nimekirjaga: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=8429
topic22237.html
topic22237.html

Nõnda ...
Read more : HOIATUS! Mazda 626 722THR rondiärikad | Vaatamisi : 17820 | Vastuseid : 7 | Foorum : Autod


Mazda rike

Tervist kõigile ! Paluks Teie abi ehk olete kokkupuutunud sellise situatsiooniga. MUL on häda ja ma ei hooli, et "Vaba teema" pealkirja alla on kirjutatud:
Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

MA ei kavatsegi lugeda seda postitust, kus kirjas mida MINA peaks teadma enne postitamist ja üldse MINU puhul ei kehti teie foorumi totakad reeglid.
PS Osa postitsest on autori kirjutatud ja osa on keegi kakand oma äranägemise järgi lisanud. Ja sellisedi ...
Read more : Mazda rike | Vaatamisi : 14713 | Vastuseid : 0 | Foorum : Vaba teema


mazda 626GD tehaseremondi juhend

leidsin oma kõvaketastelt sellise viguri millest polnud ammu aimu,et olemas on :D . panin uploadi, võibolla on kellelgi kasulik. veel on olemas ka gc,ge manualid. ju need jõuavad kah kunagi uploadi

siin on
Read more : mazda 626GD tehaseremondi juhend | Vaatamisi : 20143 | Vastuseid : 3 | Foorum : 626/MX-6/Xedos-6/6


Ettevaatust: Mazda 626 GE 035APX ostul.

http://www.auto24.ee/used/1280927

Sõiduk ei vasta juba kere poolest kohe kuidagi kirjas olevale. Tagumistes ratakoobastes on pea rusika suurused augud, värv on kaugel sellest mida piltidel näha. minust jäi tehniline pool kontrollimata just nende suurte aukude tõttu rattakoobastes.

Müüja on autoärikas kellel endal näost näkku polnud aimugi auto korrasoleku kohta.
Read more : Ettevaatust: Mazda 626 GE 035APX ostul. | Vaatamisi : 20141 | Vastuseid : 2 | Foorum : Autod


HOIATUS! 025 MCK - Mazda 626 ravimiseks või varuosadeks

Mul üle jäänud üks, 626 Universaal kerega aastast 2000.
2.0 Bensiinikas, automaatkastiga.
Hetkel ülevaatus puudub. Mootor ja käigukast on korras. Kere on üsna otsas. vahetada on vaja tagumised tiivaääred, küljekarbid(mõlemad olemas ja tulevad autoga kaasa), üks esimene rattalaager ja esimesed piduriklotsid(kah olemas).
Endal pole erilist aega ega tahtmist tegeleda asjaga seega vahetan auto 500€ vastu.
martinthe@gmail.com

Auto asub Laagris
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Read more : HOIATUS! 025 MCK - Mazda 626 ravimiseks või varuosadeks | Vaatamisi : 21125 | Vastuseid : 1 | Foorum : Autod


Varastatud! 3jooksu rehve + Mazda originaal veljed

Läksin täna 11st keldrisse, et rattad ümber visata ja avanev pilt tahtis põhja alt võtta..

Tabaluku aas lõhutud ja lukk ripub tühja.

Sündmuspaik Seebi 32, Tallinn. Aset pidi leidma vahemikus Märtsialgus kuni täna. Keldrisse minev uks on korralik rauduks ja sellel mingeid tundemärke ei ole, et lõhutud oleks. Paistab nagu oleks võti olnud. Konkreetselt oli tuldud minu boksi, üle jäänud puutumata.

Kaduma läks

jooks 15" naastrehve (2xMichelin Ivalo ja 2x Bridgestone)
jooks 15" suverehve firmaks ...
Read more : Varastatud! 3jooksu rehve + Mazda originaal veljed | Vaatamisi : 18224 | Vastuseid : 0 | Foorum : Vaba teema


Käivitamisel tossab GF/GE

Tere rahvas mul nimelt mazda 626 2.0 97a hakkas peale õlivahetust külmalt suitsema.Soojalt brobleem kaob ja enne seda pole olnud seda jama vana õliga.Alati oli käivitus hea puhas ainult auru tuli veidi.Uue õlina panin addnoli poolsündi.Samas panin tähele seda,et õli on pandud maksimum leveli jutini ehk isegi ca millimeeter rohkem.Kas see ei või olla põhjus.Kui asi võib olla õlirõngastest siis kes teab palju see vahetus maksma läheb koos osadega.Või keegi tartust kes teeks andku teada.
Read more : Käivitamisel tossab GF/GE | Vaatamisi : 36576 | Vastuseid : 24 | Foorum : 626/MX-6/Xedos-6/6


Mazdaklubi kalender 2012

Niimoodi, aeg on siis nüüd niikaugel, et paneme soovijad kirja. Palun siis öelda, kes soovivad ja kui palju:)
Kalendrid lasen teha sellises kohas nagu on: http://www.koopia.ee -A3 basic :) Lähen ise uuel nädalal kohale ja vaatan, missugused need välja näevad, vb teen isegi paar pilti.
Seal on kalendri nö. endahind 11.50 + kujundus 4.90. Kujunduse summa vast mahutame kogu tellitava kamba ...
Read more : Mazdaklubi kalender 2012 | Vaatamisi : 111712 | Vastuseid : 88 | Foorum : Vaba teema


Summercamp 2012a. arutelu.

Eelmine läks vett veadma, ehk seekord õnnestub :roll:
Ilmselt on oletatavad osalised ka piisavalt aktiivsed lugema antud teemat, ehk kõikse hääletused teeme kiirelt- maks 2 kuud!
Sissejuhatuseks pakuks regiooni, kus asja läbi viia üritaks.
______________________________________________________

ürituse läbiviimise piirkond
Põhi 22%
lõuna 14%
ida 8%
lääs 5%
keskeesti 16%
saared 35% [ ...
Read more : Summercamp 2012a. arutelu. | Vaatamisi : 32256 | Vastuseid : 69 | Foorum : Klubi üritused


HOIATUS! 772 MFV - Mazda 6 automaat 06a.

Tere,

Käisime eile vaatamas taas ühte Mazdat. Auto tõesti väga ilus ja korralik. Ühesõnaga auto hea ja müüa ka asjalik.

Mazda 6 (2,0 108 kw Automaat)
Aasta 2006
Vin kood: JMZGG12F771658711
Reg. nr: 772MFV

lkf.ee andmetetel on auto osalenud avariis (kasko): Sõiduk on osalenud sõidukikindlustuse juhtumis ja kahju hüvitamisel on otsustatud seda sõidukit mitte taastada. Otsus võeti vastu 03.05.2007


http://www.auto24.ee/used/897024

Mind ei häiri avarii, arvan et see ei pruukinud ...
Read more : HOIATUS! 772 MFV - Mazda 6 automaat 06a. | Vaatamisi : 22934 | Vastuseid : 4 | Foorum : Autod


 

Logi sisse  •  Registreeru


Statistika

Postitusi kokku 105760 • Teemasid kokku 7462 • Kasutajaid kokku 3978