Mazda lisade valmidused.

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Mazda lisade valmidused.

PostitusPostitas Nospel » 06 Apr 2009, 15:41

Hey. Olen lugenud,et paljudel bmw-del on pmst kõikide lisade valmidused olemas, mõnel pole ühtegi valmidust muidugi. Ntx 525tds-ile saab aint suunatule kangi lisamisega lisada püsikiiruse hoidja. Sama värk opel diislitega. 2.5tds ( bmw mootor) samamoodi, viska kang uus ja töötab.
Samuti veel ntx passat 97a 1.6 mootoriga. Kangi aint vaja ja harasoo ta ongi.

Mul 626 96a 2.0D comprex . Olen juba autot koristades avastanud päris mitu lahtist pistikut( nad muidugi ei pea olema mingite lisade valmidused). Istme all on mingeid juhtmeid ja näiteks armatuuris kus nuppe pole jooksevad juhtmed ikka sisse vms.
Mõtlesin,et eitea, kas mazdal ei saa samamoodi lihtsalt lisada püsikat?
Siis, juhi istme all on mul üks pistik ,kuhu jookseb kollane ja must juhe VIST. Aga ise arvan,et kui on täis elektriline iste,et siis peaks neid juhtmeid seal pistikus tiba rohkem olema. Peab mu teooria paika?
Nospel
 
Postitusi: 37
Liitunud: 14 Jaan 2009, 19:15

Re: Mazda lisade valmidused.

PostitusPostitas layri » 06 Apr 2009, 16:19

Nospel kirjutas:Hey. Olen lugenud,et paljudel bmw-del on pmst kõikide lisade valmidused olemas, mõnel pole ühtegi valmidust muidugi. Ntx 525tds-ile saab aint suunatule kangi lisamisega lisada püsikiiruse hoidja. Sama värk opel diislitega. 2.5tds ( bmw mootor) samamoodi, viska kang uus ja töötab.
Samuti veel ntx passat 97a 1.6 mootoriga. Kangi aint vaja ja harasoo ta ongi.

Mul 626 96a 2.0D comprex . Olen juba autot koristades avastanud päris mitu lahtist pistikut( nad muidugi ei pea olema mingite lisade valmidused). Istme all on mingeid juhtmeid ja näiteks armatuuris kus nuppe pole jooksevad juhtmed ikka sisse vms.
Mõtlesin,et eitea, kas mazdal ei saa samamoodi lihtsalt lisada püsikat?
Siis, juhi istme all on mul üks pistik ,kuhu jookseb kollane ja must juhe VIST. Aga ise arvan,et kui on täis elektriline iste,et siis peaks neid juhtmeid seal pistikus tiba rohkem olema. Peab mu teooria paika?


626 GE diislil gaasivajutamine trossiga ehk siis vaja läheb Sul kogu seda vaakumisüsteemi, et omale püsikas peale panna.
Oleks el. anduriga gaasipedaal, siis oleks ainult juhtkangi plug n play lisamine

El. istme jaoks ongi ainult vaja kahte juhet (+/-) sest istmel on ise mootorid ja lülitid küljes, millega ennast liigutada.
Kasutaja avatar
layri
 
Postitusi: 212
Liitunud: 20 Nov 2005, 17:14
Asukoht: Jõgeva<>Tartu 55587156 või 5524370

PostitusPostitas Margo » 06 Apr 2009, 16:25

Istmesoojendus? Muidu tundub, et japsid eriti mittevajalikku kola autole peale ei pane. Tüüpilisim asi, mis jäetakse, on udukate kaabeldus.
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda lisade valmidused.

PostitusPostitas tomkulibin » 06 Apr 2009, 17:11

layri kirjutas:... vaja läheb Sul kogu seda vaakumisüsteemi, et omale püsikas peale panna...

Mazdal on ka elektrilise juhtimisega püsikas olemas. Konkreetselt on see küljes 929 HC kere mudelitel ja ka turbomootoritega isenditel(probe ja USA Mx6 I gen.)
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Mario » 06 Apr 2009, 18:33

lisaks on elektrilise ajamiga püsikas ja GFil.

niipalju kui mälu ei peta, siis el.istmed (Xedose nahksisu näiteks) istuvad vabalt sisse, kui nüüd rääkida 6ndast seeriast...
Muid valmidusi pole. Millel on käsielektriaknad, siis nendele on vist ainult juhtmed olemas, et mootorid külge ja nupud ja muu kraam sinna juurde... ja olemas seegi.
Enamjaolt peab ikka ise näpuga järge ajama skeeme pidi ja nuputama, kuidas miski käib..

BMW on jah selline mugavate inimeste asi. Kogu juhtmestik on kõikidel autodel sama, lihtsalt mis varustusega auto tellitakse, siis vastavad asjad võetakse küljest,kuid pole raske hiljem tagasi panna.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Nospel » 06 Apr 2009, 19:17

Ma olen ikka nii aru saand,et bmw-l oleneb igasugu asjadest, kui palju juhtmeid ja manti olemas on.
Kusjuures, arvasin isegi,et see trossiga gaas saab saatuslikuks.
aa, aga kuidas oleks mf rooliga?
http://www.varuosakeskus.ee/?mis=vaata&kuulutus=2453
Sel justkui oleks mf rool. Aga ise arvan,et seegi keerulisem, kui lihtsalt uus jupp peale visata.
Nospel
 
Postitusi: 37
Liitunud: 14 Jaan 2009, 19:15

PostitusPostitas Mario » 06 Apr 2009, 19:35

MF on see vaid nii palju, et tavalisele roolile on püsikiirushoidja nupud külge poogitud.
Vahetamine on 1:1 :D
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Nospel » 06 Apr 2009, 20:08

Okei, fak korralik fail :D .
ühel xedos 9-l nägin mõlemal pool nuppe, lootsin,et sellel ka ikka sellel ka ikka :D .
Hea küll, pühin siis heast roolist ja püsikast suu puhtaks :) .

Aga, kui juba siin teemas möllan, küsin ühe ot küsimuse.
auto see samune 626 GE, ja aknad käsimootoriga. Et, kuidas need vändad küljest tulevad ja kustpoolt peaks alustama ,et uksepolstrit eraldada uksest? :)
Nospel
 
Postitusi: 37
Liitunud: 14 Jaan 2009, 19:15

PostitusPostitas Leito » 27 Apr 2009, 22:41

Nospel kirjutas:Okei, fak korralik fail :D .
ühel xedos 9-l nägin mõlemal pool nuppe, lootsin,et sellel ka ikka sellel ka ikka :D .
Hea küll, pühin siis heast roolist ja püsikast suu puhtaks :) .

Aga, kui juba siin teemas möllan, küsin ühe ot küsimuse.
auto see samune 626 GE, ja aknad käsimootoriga. Et, kuidas need vändad küljest tulevad ja kustpoolt peaks alustama ,et uksepolstrit eraldada uksest? :)


Tavaliselt on käib asi nii, et suru polster vända juurest sissepoole ning haara tavaline kruvikas ja ürita kahjustamata vänta sealt välja õngitseda üks splint. Näeb välja selline U kujuline. Edasine on omal vastutusel.
pmst polstrit hakkasin ma alt äärest õrnalt sikutama nii nõks nõks, aga mõned need nn. tüüblid andsid ikka saba. Las targemad parandavad.

Edu!
Pole halba ilma heata, pole naist ilma veata :wink:

[url=http://saavuta.ee/register.php/leito.html][img]http://www.saavuta.ee/logoroheline.jpg[/img][/url]
Kasutaja avatar
Leito
 
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Dets 2007, 21:28
Asukoht: Tallinn/Varbola


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron