Premacyl keskkonsooli esise katte eemaldamine

Premacyl keskkonsooli esise katte eemaldamine

PostitusPostitas tuiop » 03 Mai 2009, 21:00

No tegelikult on mul lausa kaks probleemi pirnidega.
Tegin nädalavahetusel autole suurpuhastuse ja vaatasin kõik asjad üle ja avastasin, et kahes kohas pirnid enam ei põle.

Esiteks on mure selles, et üks taustavalguse pirn ei põle sellel plokil, kust saab reguleerida soojust ja puhumiskiirust ning -suunda. Võtsin nupud eest ära ja edasi ei osanud enam midagi teha, konsooli eest ei saanud. Pirne nägin aga kuidas nendele liigi pääseda?
Tulin maalt koju ja ma nüüd lugesin siin foorumis ühe sama probleemi kohta ja seal kirjeldati, et tuleb tuhatoos välja võtta, mingeid trosse lahti lasta jne. Kas Premacyl käib ka nii?

Teine mure on selles, et üks tagaluugi pirn ei põle. No seal tagaluugi üleval, kus on neli pirni. Võtsin seest katte lahti aga kuidas ma selle pirnide pesa sealt välja saan või käib see kuidagi teisiti? Kui katte seest lahti võtsin, siis nägin, et kogu see tule komplekt on a la miljoni klõpsuga kinni ja minu näpud küll sinna vahele ei mahu, et neid lahti teha ja see pirnipesakomplekt välja võtta. Või saab kuidagi teisiti ja lihtsamalt?

Tegemist siis 2002 aasta Premacyga.
Kasutaja avatar
tuiop
 
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Mai 2008, 16:07
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ott6 » 03 Mai 2009, 21:06

Numbritule pirnid ei põle?
ott6
 
Postitusi: 16
Liitunud: 20 Okt 2008, 17:19

PostitusPostitas tuiop » 03 Mai 2009, 21:07

Ei, tagaluugi üleval. Pidurituled. See pikklik punane, kus oli mingi 4 või 5 pirni sees, ma ei mäletagi enam.
Kasutaja avatar
tuiop
 
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Mai 2008, 16:07
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ott6 » 03 Mai 2009, 21:14

Jajah, pole seda endal sellise pilguga vaadanudki.Aga klaas ei pruugi väljapoolt hoopis ära tulla? See lihtlabane oletus.
ott6
 
Postitusi: 16
Liitunud: 20 Okt 2008, 17:19

PostitusPostitas leviathan » 03 Mai 2009, 21:17

see tuleb seestpoolt jah üritada lahti saada. mingi pikema orgiga sorgid, ise sain lahti ja panin sinna led-riba mingist odavast aftermarket piduritulest. palju parem oli ja samas ka töökindlam
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas Mario » 03 Mai 2009, 21:20

see peaks seal üleval kinni olema nii, et eemalda luugipolster, ja üleval ääres peaks seespool olema kinnihoidvad mutrid. Need keerad maha ja lükkad välja. Peaksid küljepeal olema ka sellised vedrukõrvad, mis paigal hoiavad.. ja see järel saad ka pistiku küljest ja tule kätte, aga suure tõenäosusega arvan, et see on samuti kokku liimitud nagu 626lgi ja seega pole mõtet lammutada.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas leviathan » 03 Mai 2009, 21:39

Mario kirjutas:see peaks seal üleval kinni olema nii, et eemalda luugipolster, ja üleval ääres peaks seespool olema kinnihoidvad mutrid. Need keerad maha ja lükkad välja. Peaksid küljepeal olema ka sellised vedrukõrvad, mis paigal hoiavad.. ja see järel saad ka pistiku küljest ja tule kätte, aga suure tõenäosusega arvan, et see on samuti kokku liimitud nagu 626lgi ja seega pole mõtet lammutada.


sry mario eksid
pole seal mutreid (ainult plastkõrvad on)ega miskit liimitud. ma ju ise aretasin selle tule ümber, pole seal miskit tuumateadust-- ainult paraja pikkusega ledi-riba vaja
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas Mario » 03 Mai 2009, 22:54

aa, siis on ikka teistmoodi. :oops: :oops:
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas leviathan » 03 Mai 2009, 23:16

ja kui ma omal cd-d vahetasin ,tuli ka konsool lahti võtta. põhimõtteliselt tuleb kätte saada see ümbritsev võru, ise nokkisin plastist kruvikeerajaga alumise serva lahti, siis ohukate pistik lahti lasta ja oledki peaaegu kohal. puhuri konsool vast kruvidega kinni(omal oli kliima niiet trosse polnud vaja lahti lasta)
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30


Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist