Signa ja kesklukk tulevad ise maha?

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Signa ja kesklukk tulevad ise maha?

PostitusPostitas Kaadu » 14 Mai 2009, 22:57

Mure siis selline, et juba 2 korda on signa ja kesklukk autol ise maha tunud. Ühel korral olin ise veel toas ja sõber seisis auto kõrval, pani enda autole signa peale ja minul tuli maha. Teine juhtum oli see, et läksin jalutama... enne võtsin titekäru autost ja panin kindalsti uksed lukku, kuna mees kontrollis järele. Tagasi tulles autot lahti tehes läks see hoopis lukku ja valvesse. Seega teadmata aja oli mul auto lahti :cry:
Kas olen mina loll või on võimalik, et kellegi teise puldiga tuleb mul signa maha vahel? Kuhu ma minema peaks või mida tegema?! Ehk oskab keegi nõu anda... signa on gemini oma, kui see mingi näitaja on :roll:
Kaadu
 


PostitusPostitas Mario » 14 Mai 2009, 23:03

millal viimati patarei vahetasid?
vaheta ära.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6049
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Kaadu » 15 Mai 2009, 12:24

Puldi patakat? polegi vahetanud.... avab küll kehvemini ja mitte nii kaugelt- aga kas selles saab siis viga olla, et ta ise mingil suvalisel ajal lahti teeb!?
Mul meenus, et üksvahe ei läinud juhi uksele kesklukk ka peale... see sai ise korda :roll: äkki need asjad omavahel seotud :roll:
Kaadu
 


PostitusPostitas Mario » 15 Mai 2009, 16:10

patarei vaheta ikka ära.
asi lihtsalt selles, et signa ei saa piisavat signaali ja läheb lolliks.

sõbral on see edevam variant, kus ka kaugkäivitus ja kui patarei oli pooltühi, siis kaugkäivitus enam ei toiminud ning signa jaoks oli alati mingi uks lahti. :?
peale patarei asendamist hakkas kõik jälle tööle.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6049
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist