IVPluss OÜ, Säästuteenindus

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

IVPluss OÜ, Säästuteenindus

PostitusPostitas Tarmps » 28 Juul 2009, 16:02

Käisin testisin sõbra soovitusel kuu tagasi sellist asja nagu Säästuteenindus. Asub Pärnu maanteel Tallinnast kohe välja sõita paremat kätt enne Maksimarketit (Iveco keskuses).

Positiivsed kogemused. Tööde hinnad on väga head ja kuna tegu on ikkagi esinduse töömeestega (Iveco ja Fakto auto taustaga) siis kvaliteedi üle ei kurda. Lasin 140 000 hoolduse teha. Läks vist mingi ca 1000,- või natuke alla isegi. Lisaks vahetasin ka supordi ära aga jupi ajasin ise välja. Neil tundus nende Mazda juppide hankimisega natuke kahtlane olevat see asi. Veel lasin puhastada gaasiklapi, vahetada esiklaasi. Kõik tööd tip top korras.

Jäi mulje, et see on selline hea koht, kus saad siis oma autot remontida kui tead enam vähem mis teha vaja. Tööd mehed oskavad aga kuna Mazdadega vist vähem kogemusi siisvea otsimisega võivad hätta jääda. Mul näiteks ütlesid peale hooldust, et paralleelvarraste puksid murenevad?! :roll: Polnud nagu tagasilla juures selliseid asju kuulnud olevat (äkki olen ise loll muidugi). Kodus kanali peal vaatasin et tegu oli stabika varraste puksidega.

Lisaks 290 kroonisele töötunni hinnale jäi mulle meelde eriti mõnus ja sõbralik teenindus. Abivalmis ja lubadustest pidasid kinni. Kevadel käisin oma Mazdaga Läike teel kere garantiis ning sellest käigust jäi ikka küll selline sitamaitse suhu, et...
Ega Vilojetiga polegi mul siiani normaalseid kogemusi olnud. Pm. on Vilojet põhjus, miks ma järgmiseks autoks vist Mazdat enam ei osta :D
Auto ise on hea.

Igatahes kellel huvi on siis Säästuteenindus asub nii Tallinnas kui Tartus.
www.steenindus.ee
Kasutaja avatar
Tarmps
 
Postitusi: 21
Liitunud: 20 Juul 2009, 16:40
Asukoht: Keila / Tallinn

Re: IVPluss OÜ, Säästuteenindus

PostitusPostitas riisiveski » 28 Juul 2009, 19:58

Tarmps kirjutas:Lisaks 290 kroonisele töötunni hinnale jäi mulle meelde eriti mõnus ja sõbralik teenindus. Abivalmis ja lubadustest pidasid kinni. Kevadel käisin oma Mazdaga Läike teel kere garantiis ning sellest käigust jäi ikka küll selline sitamaitse suhu, et...
Ega Vilojetiga polegi mul siiani normaalseid kogemusi olnud. Pm. on Vilojet põhjus, miks ma järgmiseks autoks vist Mazdat enam ei osta :D
Auto ise on hea.

Täielik OT, aga: Vilojetti ei ole enam ca 5 aastat ja Esmat ei ole ka juba ligi 5 aastat eksisteerinud ;) Ilmselt käisid Inchcapes, mis on siiski teine ettevõte.

Muidu aga väga hea info ühe teeninduse kohta ja vahva, et rahule jäid.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: IVPluss OÜ, Säästuteenindus

PostitusPostitas Tarmps » 29 Juul 2009, 14:33

riisiveski kirjutas:
Tarmps kirjutas:Lisaks 290 kroonisele töötunni hinnale jäi mulle meelde eriti mõnus ja sõbralik teenindus. Abivalmis ja lubadustest pidasid kinni. Kevadel käisin oma Mazdaga Läike teel kere garantiis ning sellest käigust jäi ikka küll selline sitamaitse suhu, et...
Ega Vilojetiga polegi mul siiani normaalseid kogemusi olnud. Pm. on Vilojet põhjus, miks ma järgmiseks autoks vist Mazdat enam ei osta :D
Auto ise on hea.

Täielik OT, aga: Vilojetti ei ole enam ca 5 aastat ja Esmat ei ole ka juba ligi 5 aastat eksisteerinud ;) Ilmselt käisid Inchcapes, mis on siiski teine ettevõte.


Kuule jah. Inchchepe ikka. :oops: My bad
Kasutaja avatar
Tarmps
 
Postitusi: 21
Liitunud: 20 Juul 2009, 16:40
Asukoht: Keila / Tallinn


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron