Mazda MX-3 v6 96a. - Maarekk - müüdud

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

PostitusPostitas Maarekk » 12 Mai 2009, 12:21

no mingi paar-kolm lehte äkki paneks ustesse? väga raskeks ei taha uksi teha jah.. aga mõned kohad oleks vaja kinni katta..

aga tänud, eks ma siis uurin veel seda täitmise värki kusagilt, praegu veel kiire ei ole sellega :D
Kasutaja avatar
Maarekk
 
Postitusi: 32
Liitunud: 27 Veebr 2009, 19:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas jann » 26 Mai 2009, 01:58

Sinu liikurit sai pühapäeval Tartus näha, seisin su taga foori järjekorras kusagil Tartus (läheduses ühikad ja Statoil). Keerasid parasjagu kesklinna poole, mina omakorda paremale. Mõtlesin, et tuututan, aga polnud kindel kas see sinu liikur oli ...pealegi polnud ma oma auto roolis :oops:
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Maarekk » 26 Mai 2009, 17:23

Heh, kui samad tagatuled siis arvatavasti mina jah :roll: Jama, et ise tähele ei pannud, aga ega veel nägu ja autot kokku ka ei vii :P

Keegi võiks öelda mingid mõnusad plussid auto alles jätmiseks :( (ostja arvatavasti olemaski), ennast häirivad väiksus (tagaistmel vähe ruumi) ning sisemüra.. Aga samas autot veel müüa ka ei taha, kuna üpris nobe ikka, linnapildis veidi erinev ehk ja maanteel kah suhteliselt mugav sõita ning sügisel vast avaneb võimalus auto ülevärvimiseks ja uuteks suuremateks velgedeks jms. Ah krt peab ikka ise mõtlema midagi välja ja järgmine nädal ehk teen pigimatitamise ära, siis üks häiriv tegur on eemaldatud :roll: Vahel mõte kisub ikka neljaukseliste sakslaste poole (Mercedes C180, BMW E39 jne.. hind ka neil üpris soodne viimasel ajal).. Oh jah :D mõtlesin valjusti..

Aga kõigile Mazdade omanikele ütleksin, et Teil on ikka väga head autod :twisted:
Viimati muutis Maarekk, 28 Mai 2009, 21:30, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Maarekk
 
Postitusi: 32
Liitunud: 27 Veebr 2009, 19:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas jann » 26 Mai 2009, 18:49

Maarekk kirjutas:Heh, kui samad tagatuled siis arvatavasti mina jah :roll: Jama, et ise tähele ei pannud, aga ega veel nägu ja autot kokku ka ei vii :P


Tagatuled ja hiljem numbri järgi tuvastasin su. Pealegi palju neid hõbedaseid mx-3 Tartus ikka olla võib :D
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas pokenaut » 26 Mai 2009, 19:24

Maarekk kirjutas:Vahel mõte kisub ikka neljaukseliste sakslaste poole (Mercedes C180, BMW E39 jne.. hind ka neil üpris soodne viimasel ajal).. Oh jah :D mõtlesin valjusti..

Nii palju, kui mina sakslastega kokku olen puutunud, siis sakslased lagunevad rohkem, kui japsid, seega + Mazdale. Ise olen ka uurinud nii üht, kui teistpidi BMW-si, aga olen jõudnud siiski järeldusele, et nende küttekulu on bensumootoriga(mis seda rasket kere edasi ka jõuab vedada) autol mõttetult suur ja diisel kulutab samapalju, kui 2.0 bens. Ja edasi hakates mõtlema, kui diislil midagi pekki peaks minema, siis maksad vigaseks ennast ja tulles tagasi esimese lause peale, siis lagunevad rohkem, kui japsid. Seega, kui müüd osta Mazda!
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Mario » 26 Mai 2009, 20:40

oleneb ka kõik sakslasest :D paljud imestasid, kuidas minu vana 2.5 e34 koos automaadiga nii vähe võttis.. aga näed, võttis.. sest kõik oli hooldatud. Uus omanik iga päev raporteerib, et elu sees ei uskunud, et vana bemm nii öko võib olla.. :)
Aga see selleks, Mazda ainuke häda on mürasummutus.. muud asjad on vaid positiivsed. :)
Igal juhul võiksid natuke välimust järgi aidata või siis mootori kallale minna. :)
Tagaistmete kohta olen ma alati öelnud, et auto ostan siiski endale, kellele ei meeldi, siis käigu jala.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6058
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Maarekk » 27 Mai 2009, 11:25

Heh, ega jah, tõeterad sees Teil :wink: Tänud arvamuste eest :), välimust tahaks ise kah veidike järgi aidata veidi edevamate velgede näol, tagumise toonklaasiga jms. ning mõtted mootorist liiguvad ka ikka sinna 2,5 poole, kuid minu auto puhul tuleb välimus arvatavasti enne performance'it..
Kasutaja avatar
Maarekk
 
Postitusi: 32
Liitunud: 27 Veebr 2009, 19:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Maarekk » 06 Aug 2009, 17:26

Auto tänaseks müüdud.. Kahju, aga ehk kunagi saab midagi veel sportlikumat soetatud. Seega teema LUKKU.
Kasutaja avatar
Maarekk
 
Postitusi: 32
Liitunud: 27 Veebr 2009, 19:09
Asukoht: Tartu

Eelmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline