Mazda 323 Sport 2.0 96 kW 2002

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

Mazda 323 Sport 2.0 96 kW 2002

PostitusPostitas webwolf » 24 Sept 2009, 18:26

Kuna Demio sõideti koogiks siis uurinud vähe müüdavate autode kohta.
Jäi silma selline isend:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
hind, läbisõit ning varustus tunduvad igati mõistlikud.
Kindlasti oskab siin keegi täpsemalt selle auto kohta midagi rääkida. Mis on selliste 323 sportide head ja vead ning mida autot vaatama minnes kindlasti vaadata tasuks?
Samuti kui kulukas sellist üleval on pidada?
Kasutaja avatar
webwolf
 
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Okt 2008, 22:58
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ch » 24 Sept 2009, 18:49

Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas stupe » 24 Sept 2009, 22:10

Kasutaja avatar
stupe
 
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr 2008, 22:40
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas webwolf » 24 Sept 2009, 22:48

Täiesti nõus, et mugavam aga. Läbisõitu pole märgitud ning on kahjuks sedaan, mis väga ei sobi. Tegelen bändi tegemisega ning aeg-ajalt lisaks inimestele vaja ka väheke suuremaid esemeid vedada. Pole täpselt 323 hingeelu uurinud, ning kui mahukas ta täpselt on aga ilmselt sobib minu vajadustega rohkem.

Pilgu peale heitnud ka teistele markidele, kuid Mazda perest lahkuda ei tahaks. On siiani kõik peres olnud mazdad truult teeninud ning igati sümpaatseks muutunud.
Kasutaja avatar
webwolf
 
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Okt 2008, 22:58
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas pokenaut » 24 Sept 2009, 23:58

Ise vaataksin 626 GW'd/Premacy't.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas webwolf » 25 Sept 2009, 08:52

Premacy mõtted on samuti õhus aga kaunis naistekas on. Tuleb vaatmas ja proovimas käia.

Nüüd tekkis ka mingisugune huvi Mazda 6 universaalide kohta. On kellegil kogemusi? On 160-180 tuhat läbisõitu väga palju sellise auto kohta ? Vaatasin kiirelt ostu abi teema läbi, kuid midagi asjalikku silma ei jäänud. Ainus mis kuulsin, et roostetama pidi. Mida aga tehnika küljel ? kuidas veermik ja mootor vastu peavad ? Silmas pean siis manuaale ja bensukaid.

Aitähh eelnevatele! Täna ka mazda esinduse müügimeeste juurest läbi ning kuulab ära mida nemad soovitada oskavad.
Kasutaja avatar
webwolf
 
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Okt 2008, 22:58
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas pokenaut » 25 Sept 2009, 13:22

Veermik ja mootor on super nagu teistelgi Jaapanlastel. Enne 2005a valmistatud kuued on roostesõbrad, peale seda muudeti natuke pleki koostist ja roostetavad vähem. 2.0(104/108kw) astub päris okeilt edasi ja kütust võtab ka mõistlikult. Muidugi oleneb jala raskusest... rahulikult sõites maantee 6-7, keskmine 8, linn 9-10(oleneb muidugi linnast).. raskema jalaga(nagu minul) on maantee 8, keskmine 10 ja linn 12-14.

Terv,
Poke
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Ch » 25 Sept 2009, 19:17

:lol: jumala erinevad autod ju kõik. 323 pagass on muidugi väiksem kui 626 oma. vedrustus on ka mõne jaoks kruusateel liiga jäik. samas 2.0 võtab linnas mul 8.2 umbes mis pole just väga palju, arvestades kubatuuri ja sõidustiili :D Kõige kallim asi mis võib spordil juhtuda on abs pump vist. parem ei ütle kui kallis, eks kuskilt saab ikka odavamalt. minu omal on 2 aasta jooksul vahetatud tag stabika puksid ja see kuu vahetasi esimesed kondid ära, ei tea miks ei kestnud, vb oli halb jupp. igatahes 1,5 aastat tagasi vahetasin neid alles... :D
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Andres323 » 26 Sept 2009, 10:58

Läbisõidu järgi autot pole mõtet osta, esimesel pole hooldusraamatutki kirjas, nii et võib väga vabalt keritud olla. Kontrollida tuleb lasta põhjalikult, ka avariide osas. Kadaka platside usaldusväärsusest annab aimu ka nende pidev nimede vahetus.
Kasutaja avatar
Andres323
 
Postitusi: 267
Liitunud: 28 Juun 2006, 17:23
Asukoht: Tartu/Tallinn

Re: Mazda 323 Sport 2.0 96 kW 2002

PostitusPostitas riisiveski » 27 Sept 2009, 21:53

webwolf kirjutas:Kuna Demio sõideti koogiks siis uurinud vähe müüdavate autode kohta.
Jäi silma selline isend:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
hind, läbisõit ning varustus tunduvad igati mõistlikud.
Kindlasti oskab siin keegi täpsemalt selle auto kohta midagi rääkida. Mis on selliste 323 sportide head ja vead ning mida autot vaatama minnes kindlasti vaadata tasuks?
Samuti kui kulukas sellist üleval on pidada?

Teema algusesse tagasi tulles, siis sellel autol on väga palju kahtlaseid teemasid:
1. Mitte-algsed, nõuetele mitte vastavad tagatuled
2. Tagastange lisa, mis on 323F Sporti lisa, puudub
3. Juhipoolne peegliklaas katki/puudu
4. Tulepesurid puudu
5. Kapotil ava
6. Kulunud 15" talverehvid, kuigi peaks olema 16" valuveljed
7. Roolilt puudub Nardi logo...

Need on puudused, mis hakkasid piltide järgi silma esmapilgul. Minu jaoks viitab see sellele, et tuleks tõsiselt uurida, kui palju ja kuidas seda autot eelnevalt hooldatud on ja kui palju selle auto võimalik korda tegemine maksma läheks.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

PostitusPostitas webwolf » 27 Sept 2009, 23:24

Suur tänu riisiveskile väga põhjaliku ülevaate eest.
Sai igasuguste mazda mudelite kohta uuritud ning vaadatud, mida müügist võib leida. Kuna endal jalg kipsis ning kindlustuse käest rahade kättesaamisega läheb aega siis jäi plaaniks passida väheke ning loota, et ehk tuleb müüki mõni pärl, milleks võiks olla mazda 6 universaal või siis mazda 3.
Hinnaklassiks kõige rohkem ~90 tuhat. Jääb ootama ja lootma, et ehk tuleb midagi head :P
Kasutaja avatar
webwolf
 
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Okt 2008, 22:58
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ch » 28 Sept 2009, 11:47

see peaks olema uuem, e 2002a ja siis vist olid teised tuled taga juba. aga jah tagastange on vale ja esistangel puuduvad pesurid. samas on see auto eestist ostetud ja esindusest saad ajaloo võibolla teada. aga tundub selline kahtlane olevat...
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas riisiveski » 28 Sept 2009, 12:02

Ch kirjutas:see peaks olema uuem, e 2002a ja siis vist olid teised tuled taga juba. aga jah tagastange on vale ja esistangel puuduvad pesurid. samas on see auto eestist ostetud ja esindusest saad ajaloo võibolla teada. aga tundub selline kahtlane olevat...

Salongi sisu ja esitulede järgi on 2001-2002. a auto.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

PostitusPostitas lines » 28 Sept 2009, 12:15

Tasub ka kaaluda viimaseid 626 si (2000-2002). Viimased 626 ed on kindlasti töökindlamad kui esimesed 6 ed. Osta minu oma hea hinnaga ära, auto korralik ja korras :wink:

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kolmik » 06 Okt 2009, 22:41

tagastange sellel autol 1,6 lidrase oma...a esisatnge kohta võin öelda et ei pruugi meie turu stange olla,sellepärast ka pesurid puudu...tagatulede kohta kah niipalju et ei ole rusikareegel et 2002 aasta autol uue tüübi tuled,on ka 2003 aasta mudeleid mil tehasest vanemad tuled küljes


mulle tundub üldse et nende tuledega on nii et pisteti külge parasjagu need mis riiulist näppu hakkasid
Kolmik
 


PostitusPostitas leviathan » 06 Okt 2009, 22:46

tahhoka järgi moto töötab, kuid millegipärast tcs off ja veojõukontrolli tulukesed põlevad. viitab ka ABS-i remondi vajadusele
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas Ch » 07 Okt 2009, 18:46

aga miks siin 2 teemat 323 spordi kohta on?
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 323 Sport 2.0 96 kW 2002

PostitusPostitas Kolmik » 14 Okt 2009, 15:46

riisiveski kirjutas:1. Mitte-algsed, nõuetele mitte vastavad tagatuled
2. Tagastange lisa, mis on 323F Sporti lisa, puudub
3. Juhipoolne peegliklaas katki/puudu
4. Tulepesurid puudu
5. Kapotil ava
6. Kulunud 15" talverehvid, kuigi peaks olema 16" valuveljed
7. Roolilt puudub Nardi logo...

Need on puudused, mis hakkasid piltide järgi silma esmapilgul.


see et kaputil ava on,seda ei nimetaks kohe puuduseks,väljanägemisele see annab rohkem juurde kui mingi kõrge Subaru stiilis scoop,rajuma sõidu juures see pigem plussiks kui puuduseks

ja talvekummidega on see et mul on ka talvepapud 15" plekkvelgedel...kas mul on ka
sellepärast kahtlane??? ;)

see auto isenesest seisis päris pikalt Paljassaare tee tagumises otsas,kui linnapoolt minna siis seal mingi "autotöökoda" peaks olema,kvliteeti ei tea
Kolmik
 


Re: Mazda 323 Sport 2.0 96 kW 2002

PostitusPostitas riisiveski » 14 Okt 2009, 18:05

Kolmik kirjutas:
riisiveski kirjutas:1. Mitte-algsed, nõuetele mitte vastavad tagatuled
2. Tagastange lisa, mis on 323F Sporti lisa, puudub
3. Juhipoolne peegliklaas katki/puudu
4. Tulepesurid puudu
5. Kapotil ava
6. Kulunud 15" talverehvid, kuigi peaks olema 16" valuveljed
7. Roolilt puudub Nardi logo...

Need on puudused, mis hakkasid piltide järgi silma esmapilgul.


see et kaputil ava on,seda ei nimetaks kohe puuduseks,väljanägemisele see annab rohkem juurde kui mingi kõrge Subaru stiilis scoop,rajuma sõidu juures see pigem plussiks kui puuduseks

ja talvekummidega on see et mul on ka talvepapud 15" plekkvelgedel...kas mul on ka
sellepärast kahtlane??? ;)

see auto isenesest seisis päris pikalt Paljassaare tee tagumises otsas,kui linnapoolt minna siis seal mingi "autotöökoda" peaks olema,kvliteeti ei tea

Kirjutasin selle nimekirja, et pöörata tähelepanu sellele, mis on sellel autol erinevat algsest. Osad nendest asjadest on rikked, osad nendest kõrvalekalded originaalist.
Kui on kapoti sisse mingi ava lõigatud, siis mina uuriks, kas kapotialune pole selle koha pealt veekahjustusi saanud (kas vihm sajab otse mootorile või mitte).
Mul ei ole midagi talvepapude vastu, aga kui autol, millel muidu on 16" valuveljed, on 15" plekkveljed kulunud M+S rehviga suvepapudeks, siis tekitab see tunde, et autoomanikul on kitsas käes ja kontrollimist vajaks, kas ta äkki pole kuskilt hooldusega kokku hoidnud.

Stangel olid tulepesurid, kui olid olemas ka istmesoojendused (uuel, Eestisse müüdud autol). Sellel autol on istmesoojendused olemas, järelikult tulepesurid ära korjatud.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

PostitusPostitas riisiveski » 14 Okt 2009, 18:06

Kolmik kirjutas:tagatulede kohta kah niipalju et ei ole rusikareegel et 2002 aasta autol uue tüübi tuled,on ka 2003 aasta mudeleid mil tehasest vanemad tuled küljes


mulle tundub üldse et nende tuledega on nii et pisteti külge parasjagu need mis riiulist näppu hakkasid

Päris nii ikka ei ole. Pigem on hilisema kasutuse käigus ja odavama avariiremondi tõttu paigaldatud tuled, mis kätte sattusid.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

PostitusPostitas Kolmik » 14 Okt 2009, 22:33

tagatuledega pole vahet,nagu mina aru olen saanud....mõlema tüübi tuled saadaval ka B-osana ja sama hinnaga vist olid..... aga noh,vahet pole.....niisama nokin
Kolmik
 



Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline