...süütejuhtmete komplekt (NGK?)

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

...süütejuhtmete komplekt (NGK?)

PostitusPostitas Haramount » 28 Juul 2006, 20:01

Hakkame siis tasapisi remontima... vahetaks vanad närtsud välja. Soovitavalt siis vajaka NGK RC-ZE28 komplekt või midagi samaväärset.
Aga jumala eest - Boschi mitte pakkuda. Ühtki selle tootja tükki mina enam oma autode külge ei pane!

56806681 / Tallinn
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Haramount » 29 Juul 2006, 12:10

Honda Legendil (V6 2.7) pidasid Boschi süütejuhtmed vastu alla aasta. Kuuest neljal olid läbilöögijäljed peal. Kusjuures, mitte ei surnud "vaikselt" vaid jätsid tee peale. Enne seda käisid Hasegawa (Honda originaal) juhtmed 12 aastat ja vahetasin lihtsalt selle pärast, et kapotialune viisakam välja näeks.

Prelude peal suri Boschi pingeregulaator 3 kuuga. Ei olnud paha gene vms, Toshiba tükk sõidab selle auto peal minu teada tänini.

Boschi kojamehed peavad veel vähem vastu kui kui paljukirutud Championid.

Boschi süütepool jättis mu kaatri keset merd. Õnneks vedeles kolakastis mosse süütepool - roostes ja jõle, kuid kaldale tõi.

Ssorry, pika jutupärast aga see ehk selgitab, miks ma seda prahitootjat ei armasta... :x
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mario » 29 Juul 2006, 12:31

Haramount kirjutas:Honda Legendil (V6 2.7) pidasid Boschi süütejuhtmed vastu alla aasta. Kuuest neljal olid läbilöögijäljed peal. Kusjuures, mitte ei surnud "vaikselt" vaid jätsid tee peale. Enne seda käisid Hasegawa (Honda originaal) juhtmed 12 aastat ja vahetasin lihtsalt selle pärast, et kapotialune viisakam välja näeks.

Prelude peal suri Boschi pingeregulaator 3 kuuga. Ei olnud paha gene vms, Toshiba tükk sõidab selle auto peal minu teada tänini.

Boschi kojamehed peavad veel vähem vastu kui kui paljukirutud Championid.

Boschi süütepool jättis mu kaatri keset merd. Õnneks vedeles kolakastis mosse süütepool - roostes ja jõle, kuid kaldale tõi.

Ssorry, pika jutupärast aga see ehk selgitab, miks ma seda prahitootjat ei armasta... :x

Mul oli Rover 827 (põmst Legend).. ja mul olid samuti Boschi juhtmed.. pidas poolteist aastat.. :D .. aga sis andsid kõik juhtmed otsad :D
Mainitud Hasegawat kiidan minagi oma pikaealisuse poolest ;)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Haramount » 29 Juul 2006, 12:57

M323F kirjutas:Mainitud Hasegawat kiidan minagi oma pikaealisuse poolest ;)


Mazdale vist pole Hasegawat mõtet otsida... ?
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas choise » 29 Juul 2006, 17:52

Haramount kirjutas:
M323F kirjutas:Mainitud Hasegawat kiidan minagi oma pikaealisuse poolest ;)


Mazdale vist pole Hasegawat mõtet otsida... ?

Mina olen kõigile enda mazdadele peale pand JC toodangu ja ei saa öelda et olex pidand kurtma!
Kõige soodsamalt saac aabe varuosadest neid!
choise
 


Re: tere

PostitusPostitas Mario » 10 Nov 2009, 21:28

raidomazda626 kirjutas:palju umbkaudselt need syytekyynla juhtmed maksda võivad:)mazda 626 ,2.0 85KW 1993a

hinnad kõiguvad 700-2500 krooni vahel.
ma olen näinud championi juhtmeid (punased) 900.-

minu autol on sinised NGK'd, ei oska hinda öelda kahjuks.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Ch » 10 Nov 2009, 21:43

Mina tellisin siist omale NGK sinised, 30 usd + saatmine. Päris normaalne hind ju...

http://www.rockauto.com/catalog/raframecatalog.php
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist