323f 91a 1,8 78 kw bensupaagi probleem

323f 91a 1,8 78 kw bensupaagi probleem

PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2005, 20:52

täna sõitsin seoses kütusekulu mõõtmisega paagi üsna tühjaks.
Auto ei saanud enam korralikult bensiini peale ja hakkas kakkuma.
Paagis oli veel 10 liitrit kütust.
Tankisin paagi täis - probleem kadus.
Nüüd sain aru miks auto oli müüki pandud pooleldi täis paagiga :evil:

Paistab et probleem siis tekib ainult tühjapoolse paagi korral(Tuli juba põles, peale mahtus tankida 45 liitrit, mistõttu 10 oleks pidanud veel sees olema, kuna paak 55 l), mistõttu ei ole eriti häiriv kuid siiski - mis seal ummistada/takistada võiks?

Põhimõtte pärast tahaks et autol vigu küljes poleks.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2005, 23:09

A pese paak läbi,vaata mis sealt välja tuleb.Mul enda liikuril oli sodi kogunenud bensupumba juurde,seal selline plekist karbike nagu ümber ja oli ka kala siis,kui paak hakkas tühjaks saama.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 16 Veebr 2005, 03:42

Mul on ka nii, et kui bensutuli juba ~80 km põlenud, siis hakkab alguses järsult paremale pöörates kakkuma. Kümnekonna km pärast hakkab ka järsult kiirendades ja vasakpööretel kakkuma. Kui järgmised 10km läbitud, siis töötab mootor vaid tühikäigul ja mõnikümmend sekundit hiljem sureb välja ning käivitub vaid hetkeks. Kui niimoodi paar kodra käivitada üritada, siis varsti enam ei lähe mootor üldse käima. Probleem kaob, kui paaki bensiini valada.

Tegelt on see üsna normaale, et kui auto paak tühjaks sõita, siis bensiin ei saa järsku otsa. Pump imeb bensiini paagi põhjast natuke kõrgemalt, et sade toitesüsteemi ei satuks ja seepärast hakkabki auto kurvides kakkuma. Mu paak peaks ka muidu 64 liitrit olema, aga üle 58 liitri pole ma veel kunagi sisse ajada suutnud.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 16 Veebr 2005, 14:07

:lol: Ats räägib õiget juttu... endal bensunäidik langeb nulli, kui 20L kütust alles! ja ise lähen ka siis bensukasse, kui kurvides välja sureb :lol: üldiselt positiivne et nii on... kui lihtsalt hoobist välja sureks oleks ka jama!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Veebr 2005, 17:10

Selles suhtes on õigus jah, et pikem kuivalt töötamine on pumbale kahjulik.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 02 Mär 2005, 20:31

... krt oled kindel, et paak 55 on või :? ... peax nagu 50 olema... kuigi olles ise 323f 93.a. omanik on ka endal sellega segadus... ja pole kunagi nulli täitsa sõitnud... 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 16 Mär 2005, 17:11

Bensupaak on küll 55 liitrit, selle kinnituseks link tabelile: http://www.hot.ee/kosmonautlaika/tabel.gif
Laika
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron