PETIS

Teadaanded

PETIS

PostitusPostitas dragon » 31 Dets 2007, 17:27

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic ... c8a79c532f
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39684
Ma loodan et keegi siit klubist ei lange sama petturi ohvirks kuigi mina juba langesin.Aga olge valvsad sest tüüp rändab foorumites ringi.Ja igasugune abi tüübi kätte saamisel on oodatud. :twisted: mul on vaja temaga silmast silma rääkida :x
dragon
 
Postitusi: 20
Liitunud: 10 Nov 2007, 18:14

PostitusPostitas dragon » 31 Dets 2007, 18:06

dragon
 
Postitusi: 20
Liitunud: 10 Nov 2007, 18:14

PostitusPostitas Anonymous » 31 Dets 2007, 18:32

Elupäline varas juba ju, HV foorumis olnud juba nii mitmete kontodega et lugemine sassis ja variisikuid ka juba üle 5 vist olnud aga samas vend on ikka julge, tel. on endiselt sama :idea:

Muideks pidi tegutsema ka osta.ee keskonnas :!: :!: :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas Muri » 31 Dets 2007, 18:34

dragon kirjutas:http://www.rate.ee/show.php?id=12341380#big ehk keegi tunneb ära?


oled sa kindel, et need tema pildid on:D?
tema võib küll kasutaja olla aga no kui ta suli on :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas dragon » 31 Dets 2007, 19:17

ega 100% kindel pole.aga kõik räägivad et tema.ta oli ajalehes ka kuskil old ju.aga jh julgust tal on et edasi veel tegutseda.vaenlasi tal jätkub ma arvan
dragon
 
Postitusi: 20
Liitunud: 10 Nov 2007, 18:14

PostitusPostitas Laika » 05 Jaan 2008, 04:47

Sama tegelase kohta juba mõned vanemad teemad ka olemas:
Soome sindrinahk ja ettevaatust, pettur!
Laika
 


PostitusPostitas KRANTS » 31 Dets 2008, 09:52

Ega keegi kodanik Ragnar Hulkko'st midagi ei tea??? Oleks ka vaja silmast-silma juttuajada nagu mees mehega :idea:


Või kui keegi töötab politseis (või on seal hea tutvu), siis võiks minuga PS-is kontakteeruda. Tahaks, et mõni politseitegelane tüübile helistaks ja juttu ajaks. Äkki tahab poiss veel seadusekuulekaks hakata, enne kui avalduse teen politseisse ja/või kohtusse hagi...
KRANTS
 


PostitusPostitas Mario » 31 Dets 2008, 13:36

heh, seltsimees KRANTS, ma vaatan, et sa minust vaid kuu aega vanem :D

mm.. niipalju, kui netiavarsued annavad, siis tüübil on kindlasti kohe varjunimed :?
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas KRANTS » 31 Dets 2008, 15:33

kindlasti on.
Audiklubis on JVC, rates on euro666, msnis on raxhulkko99@hotmail.com ja kui kellelgi pretensioone tema kohta on ja tahavad isiklikult seda edasi öelda, siis on olemas ka kaks toimivat telefoninumbrit ja kaks elukoha aadressi. :lol:
KRANTS
 


PostitusPostitas Siim » 12 Veebr 2009, 19:15

Pilt


SELLE TEGELASE LEIDMISENI VIIVA INFO EEST PAKUN LEIUTASU!

nimeks sellel tondil raigo vahtrik.



56616539
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

PostitusPostitas KRANTS » 12 Veebr 2009, 23:14

millega hakkama sai?? Kuskandist peaks üldse otsima?
KRANTS
 


PostitusPostitas ZoommooZ » 13 Veebr 2009, 01:52

Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas Sven » 13 Veebr 2009, 09:02

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic ... highlight=

Raimond Männik


Lugege kõik siis kirjas olevad asjad läbi, ka eelnevad lingid ja õppige üksjord juba kuidas tuleb asju ajada :idea: :!:
Sven
 


PostitusPostitas Sven » 04 Dets 2009, 18:18

Omad kogemused petturiga osta.ee keskkonnas:

Tere. Võitnud oksjoni sain konto selle inimese nimega ja sisestades nime google otsingusse, sain järgneva vaste http://209.85.229.132/search?q=cache:B6 ... =firefox-a Kuna pakkumisi tegema hakates vaatasin et inimesel 100% tagasiside, ei vaevunud lähemalt lugema hakata ning ka oksjoni viimased minutid olid käimas ning toimus tõsine oksjon mille pikenemine oli pandud 2 minutit. Peale selle vaste leidmist hakkasin siis uurima tagasisidet ning sealt avastasin näiteks oksjoni kus oli Apple iPhone 3G 8GB oksjonil tehtud 1 pakkumine summas 12000.- ning alghinnaga 2300.-. Kõik tema kliendid on olnud seni sellised kes on saanud temalt oma tagasisided. Kasutaja tagasiside on järgneval lehel: https://www.osta.ee/index.php?fuseactio ... ser=193987 Lisaks kui tegin juttu et tuttav tuleb sinna kus oli temal määratud asukoht ning võtab kauba ise üle, selle peale tuli vastus: Aga me ju leppisime kokku juba pakkisin juba kauba ja mul on need saatmis paberid vaga olulised mul tootab seal uks tuttav ja andsin talle ule juba pakk., Kuidas saab anda paki üle ilma et oleksin teinud ülekande ning kinnitanud lõpplikult et soovin sellel moel kaupa. Polnud saatnud veel isegi oma kontaktandmeid. Kirjutasin siis eile talle veel õhtul 21.51 ja 22.48. Esimese on läbi lugenud ja seal palusin pilti kus on ka ajaleht millel kuupäev ja aasta selgelt loetavad. Teine on lugemata ja olen 99,99% kindel et isegi kui loetakse siis vastust ei tule muud kui mingi hämamine! Nüüdseks siis selge et pildid võetud ebay lehelt ning peale kirja et soovin pakki tähituna, maksta ainult deposiidiga ei ole tulnud vastust nendele kahele asjale. Pole saanud ka adekvaatset vastust paki kaalu kohta, kirjutati et kaal 740g aga tegelikult kaalub niipalju ainult üks osa sellest komplektist. Tegu siis Canon 40D 28-135mm kit komplektiga ning 740g kaalub ainult kere ja sedagi ilma aku ja mälukaardita! Eile tuli siis 2 kirja. Esimene kiri: Nii...homme hommikul v6i l6unal andke palun teada kus teie sober voi tuttav on ja kuhu tuleb, mul on vaga kiire,sest pean valismaale soita. Teine kiri mis saabus 3 minutit hiljem: vabandust ,polnud teile. Nüüd mingi väidetava tehingu tarvis polnud järsku enam saatmispaberid üldse tähtsad. Nende 2 järjestikuse kirja peale kirjutas üks inimene kohe et teadatuntud skeem et pead segi ajada ja usaldust võita!

Kas keegi on üldse sinna kontole kunagi raha kandnud ning mis on edasi saanud? Kui on olnud positiivne kogemus siis võib minu postituse sujuvalt kustutada. Seni pole aga minul küll ühtegi märki et tegu pole petturiga ning pettuseks kasutatava kontoga.

Edit: Unustasin mainida et tegelikult oldi isegi deposiidiga nõus aga taheti ikkagi 100.- et pakk teele panna eelpool mainitud kontole! Inimene kse on müünud vähem kui 1 kuuga üle 20000.- eest kaupa ei leia nüüd seda saatekuludeks vajalikku raha? Ehk siis saadi aru et on läbi nähtud ning loodeti et ehk olen nii loll ja kannan vähemalt selle neile üle etsaaks vähemalt mingigi raha.
Sven
 


PostitusPostitas ment110 » 04 Dets 2009, 19:21

Sven ma soovitan sul osta.ee tähtsatele ninadele kiri saata..Kunagi üks tegelane võitis oksjonilt laptopi..Omanik hakkas ka midagi hämama.Ja kui võitjal lõpuks kopp ette sai ja kirja saatis,siis tõmbas osta.ee petisele korralikult jama kaela..Igasugu võlaõigus seaduste ja juristidega.
Kasutaja avatar
ment110
 
Postitusi: 19
Liitunud: 24 Juul 2008, 21:12
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sven » 04 Dets 2009, 22:48

Klienditoe maili aadressiga juba mitu päeva suheldud. Nüüd tegin siis ametliku pettusekahtluse teate ka osta keskkonnas ära. Ma pole ainuke kellel temaga probleeme: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... ad_id=3745
Minu algatatud teema: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... ad_id=3731
Sven
 


tere

PostitusPostitas Matuest » 05 Dets 2009, 00:39

hinnavaatluses on see teema juba ammmmmu

kahjuks ei leidnud kül hetkel vastavat linki. sorry
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

PostitusPostitas Sven » 05 Dets 2009, 16:06

HV foorumis olen saanud küll üllatava vastuside. Meil on olemas ainuke koht kus tohib müüa ja osta asju ning see ongi HV. Väljaspool seda ongi ainult petturid! Issand kui armas ju. Seega ei pea nad isegi osta.ee keskonda, kus audentimine juba aastaid varem sisse viidi, üldse turvaliseks. Ainult nemad. Ehk siis mina ja maailm versioon. Kindlasti saan oma sõnavõtu eest seal mingi karistuse, see ainult kinnitaks nende kitsarinnalisust ja nn. peale meid tulgu või uputus mõttlemist. Äkki keelame meie kah kõi muudes foorumites toimuva kajastamise meie foorumis ära? oleks ju uhke?
Sven
 


PostitusPostitas Ch » 06 Dets 2009, 16:06

Aga kahjuks on HV kõige normaalsem keskkond. OSTA.EE on juba ammu jamaks läinud, seal käib koguaeg mingi pettus ja paistab et keegi ei suuda seal midagi teha. HV on tõesti koht mida olen siiani usaldand ja kõik tehingud on siiani ka õnnestund, on ka seal petiseid olnud, aga need sõelutakse päris kiiresti välja ka...
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas londiste » 06 Dets 2009, 16:52

Sven kirjutas:HV foorumis olen saanud küll üllatava vastuside. Meil on olemas ainuke koht kus tohib müüa ja osta asju ning see ongi HV. Väljaspool seda ongi ainult petturid! Issand kui armas ju. Seega ei pea nad isegi osta.ee keskonda, kus audentimine juba aastaid varem sisse viidi, üldse turvaliseks. Ainult nemad. Ehk siis mina ja maailm versioon. Kindlasti saan oma sõnavõtu eest seal mingi karistuse, see ainult kinnitaks nende kitsarinnalisust ja nn. peale meid tulgu või uputus mõttlemist. Äkki keelame meie kah kõi muudes foorumites toimuva kajastamise meie foorumis ära? oleks ju uhke?

sven, sa ise loed seal ilmselt midagi mööda.

hv seadusega pahuksis foorumiosa on lihtsalt eesmärgiga konkreetse foorumi petiseid kajastada. kogu eesti ostu-müügi keskkondade kägarat lihtsalt ei jõua seal arutada.

tõsi, osta.ee, soov, kb, streetrace, mõned konsoolifoorumid jms on seal omajagu kajastust leidnud, kuid seda hvga seotud petuskeemide edasise uurimise käigus.

autentimise teemal ei hakka siinkohal vaidlema, sellega on omad agad, nii keskkonnast kui kasutajaskonnast tulenevad.

selle foorumiga võrdlus on natukene kohatu, suuruste vahe ei ole mitte naljaasi.
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kasutaja avatar
londiste
 
Postitusi: 69
Liitunud: 16 Juun 2009, 10:07

PostitusPostitas Sven » 06 Dets 2009, 20:25

Miks teha vahet petturil ja petturil??? See oleks sama nagu teha vahet kas varastab rikas või vaene!!! Pettur on pettur ja selleks ta jääb!

Minuarust on iga sellise inimese eest hoiatamaine iseenesest mõistetav ja teavitamise takistamine võrdub kuritööle kaasaaitamisega! Materdage mind kui olen loll ja ajutegevus ei toimi korrektselt. Aga lihtsalt mina näen et võrdust siin.
Sven
 


PostitusPostitas Siim » 07 Dets 2009, 01:58

Olks,järgmine laup. hüppan läbi,materdan kuna sa oled loll ning ajutegevus on seiskunud :lol: olen niisama ajutegevust soodustava olemisega :P
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re:

PostitusPostitas Mario » 09 Mär 2010, 10:25

[quote="KRANTS"]Ega keegi kodanik Ragnar Hulkko'st midagi ei tea??? Oleks ka vaja silmast-silma juttuajada nagu mees mehega :idea:


Või kui keegi töötab politseis (või on seal hea tutvu), siis võiks minuga PS-is kontakteeruda. Tahaks, et mõni politseitegelane tüübile helistaks ja juttu ajaks. Äkki tahab poiss veel seadusekuulekaks hakata, enne kui avalduse teen politseisse ja/või kohtusse hagi...[/quote]
täna hommikul tuli mingi ahelkiri jälle postkasti, mõtlesin, et sirvin saajaid.. üks meiliaadress jäi kohe silma - raxhulkko99@hotmail.com
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Re:

PostitusPostitas KRANTS » 09 Mär 2010, 11:33

[quote="Mario"][quote="KRANTS"]Ega keegi kodanik Ragnar Hulkko'st midagi ei tea??? Oleks ka vaja silmast-silma juttuajada nagu mees mehega :idea:


Või kui keegi töötab politseis (või on seal hea tutvu), siis võiks minuga PS-is kontakteeruda. Tahaks, et mõni politseitegelane tüübile helistaks ja juttu ajaks. Äkki tahab poiss veel seadusekuulekaks hakata, enne kui avalduse teen politseisse ja/või kohtusse hagi...[/quote]
täna hommikul tuli mingi ahelkiri jälle postkasti, mõtlesin, et sirvin saajaid.. üks meiliaadress jäi kohe silma - raxhulkko99@hotmail.com[/quote]
:D

Mind see info eriti ei ita :D Niipalju veel, et jupikaupa on tüüp ikka vahepeal maksnud, aga võlga likvideerida pole suutnud...

Deem. Siin teemas ka ei tööta quote ja smileyd.
KRANTS
 


Re: Re:

PostitusPostitas cabernet1 » 10 Jaan 2011, 11:52

:!:
Viimati muutis cabernet1, 17 Jaan 2011, 13:20, muudetud 1 kord kokku.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Järgmine

Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline