Auto signa pult ei tööta !

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Auto signa pult ei tööta !

PostitusPostitas edvin0212 » 11 Jaan 2010, 21:15

Mis teha , et pult on ainuke ja pult ei tööta kohe mitte mingit moodi . Kuna pidin tööle minema siis sõber käis eile ja võttis hetkel signa maha et ma üldse mootori tööle saaks . Auto ise vana juba 1993 aasta oma , et mida soovitate teha sellisel juhul ?
http://www.mazdaklubi.com/foorum/topic11986.html
Kasutaja avatar
edvin0212
 
Postitusi: 899
Liitunud: 22 Nov 2009, 23:14
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 626GE 2.5 v6 DOCH 24v 128kw

Re: Auto signa pult ei tööta !

PostitusPostitas Andres323 » 11 Jaan 2010, 21:18

Esimene võimalus oleks lasta puldi patareid ära vahetada.
Kasutaja avatar
Andres323
 
Postitusi: 267
Liitunud: 28 Juun 2006, 17:23
Asukoht: Tartu/Tallinn

Re: Auto signa pult ei tööta !

PostitusPostitas riisiveski » 11 Jaan 2010, 21:19

Suure tõenäosusega signa ei ole 1993. aastast pärit. Esimese asjana ürita selgeks saada, mis firma signaga tegu, äkki on selliste remontimiseks teadjad Eestis olemas.
Ilmselt kõige viimane variant, kui muud enam teha ei anna, on vana signa maha autost ära võtta ja uus paigaldada.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Auto signa pult ei tööta !

PostitusPostitas Evert » 14 Jaan 2010, 10:00

Ka on võimalik, et raadiosagedused on sassi läinud.
Siis peaks esiteks puldi patarei ära vahetama, netist alarmi juhendi otsima ja lõpuks puldi uuesti programmeerima.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Auto signa pult ei tööta !

PostitusPostitas Mario » 14 Jaan 2010, 11:44

aftermarket signadel on ka reeglina pasuna peal lipik, mis asjaga tegu on, kui puldi küljes pole sõnagi. Eks ta ole siis mingi Cobra, Cenmax, Mongoose või jumal teab, mida FAK tol ajal paigaldas.
Kuskilt on kõrva jäänud, et kui puldil on 2 nuppu, siis mõlemad korraga alla vajutada ja oodata umbes 15. sekundit, kuni miskit juhtub.
Võin pakkuda ka varianti, et istu autosse, keera võti esimesse astmesse ja hoia seda nuppu all, millega sa uksi avad/lukustad (kui nad jsut eraldi pole, siis kasuta sulgemisnuppu). Ja vaata, kas suudad niiviisi funktsioone selgeks õpetada.
Mu masinal on Soome vahelaost külge kruvitud Gemel ning eelmine suvi sai patarei tühjaks - sellest hakkas varakult märku andma puldi küljes olev LED, mis muutis oma värvi punaseks, ning mitte kunagi ei jäänud auto alarmi alla, vaid kui olin üles tuppa jõudnud, hakkas iseenesest lärmama. Siis sa uus patarei sisse, ja otseloomulikult oligi arvata, et ei tööta. Seejärel hoidsin avamis-/sulgemisnuppu all, kuni käis piiks. Ja kõik töötas jällegi. teine nupp on mul paanika nupp, kui sul ka selline olemas on, siis vajuta vähemalt seda, niikaua kuni auto lärmama hakkab. Siis vähemalt paanika on tal selge. :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6047
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Auto signa pult ei tööta !

PostitusPostitas edvin0212 » 14 Jaan 2010, 11:59

Mario kirjutas:aftermarket signadel on ka reeglina pasuna peal lipik, mis asjaga tegu on, kui puldi küljes pole sõnagi. Eks ta ole siis mingi Cobra, Cenmax, Mongoose või jumal teab, mida FAK tol ajal paigaldas.
Kuskilt on kõrva jäänud, et kui puldil on 2 nuppu, siis mõlemad korraga alla vajutada ja oodata umbes 15. sekundit, kuni miskit juhtub.
Võin pakkuda ka varianti, et istu autosse, keera võti esimesse astmesse ja hoia seda nuppu all, millega sa uksi avad/lukustad (kui nad jsut eraldi pole, siis kasuta sulgemisnuppu). Ja vaata, kas suudad niiviisi funktsioone selgeks õpetada.
Mu masinal on Soome vahelaost külge kruvitud Gemel ning eelmine suvi sai patarei tühjaks - sellest hakkas varakult märku andma puldi küljes olev LED, mis muutis oma värvi punaseks, ning mitte kunagi ei jäänud auto alarmi alla, vaid kui olin üles tuppa jõudnud, hakkas iseenesest lärmama. Siis sa uus patarei sisse, ja otseloomulikult oligi arvata, et ei tööta. Seejärel hoidsin avamis-/sulgemisnuppu all, kuni käis piiks. Ja kõik töötas jällegi. teine nupp on mul paanika nupp, kui sul ka selline olemas on, siis vajuta vähemalt seda, niikaua kuni auto lärmama hakkab. Siis vähemalt paanika on tal selge. :D


Okei ma kontrollin üle suured tänud sulle , väga vajalik info ;)
http://www.mazdaklubi.com/foorum/topic11986.html
Kasutaja avatar
edvin0212
 
Postitusi: 899
Liitunud: 22 Nov 2009, 23:14
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 626GE 2.5 v6 DOCH 24v 128kw


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist