16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas R&P » 14 Jaan 2010, 07:22

Korraldaks suvel kokkutuleku Haapsalus Kiltsi lennuväljal!
Asukoht on määratud. 30-st hääletanust 90% andis oma hääle Kitsi kasuks.

R&P kirjutas:...tean et 24 ja 25 juuli on kinni , midagi toimub sell ajal juba seal , mida seda ei tea , ei avalikustata.


Kas olex kaasalööjaid?? Ehk pakute ka orienteeruva kuupäeva välja, millal võix toimuda!!
S. T. Millal kõigeparemini sobib kellegile!!
Hea oleks kui tulemuse saaks kuu ajaga kätte st aprilli alguseks.

Palun aktiivsust kava kujundamisel!!![/quote]

Sven kirjutas:Kuna juba aprill varsti poolepeal ja hääletuses üsna suur edumaa ühel nädalavahetusel, siis teeks ettepaneku kuupäevad lukku lüüa ning minna Kaitseliitu aru pärima et kas võime 9.juuli õhtul platsi hõivata ja mis see maksma läheb. Siis saab hakata ka vaikselt ürituse eelarvet koostama ning vajalikke asju selleks ajaks broneerima/välja sebima. Lisaks vaja ju ka koostööpartneritele võimaliklt vara teada anda nii aeg kui ka kava. Seega teen ettepaneku et hääletus lukku 11.04 kell 23.59 ning esimesel võimalusel saab teema algataja minna Kaitseliitu asju uurima.

Kava osast siis taas niipalju et kui jätta see kõigi välja pakkuda, on tulemus 0 :idea: Seega genereerin oma peas kiirelt mingi esmase kava kokku.


Summercamp 16-18 juuli 2010 Haapsalu Kiltsi lennuväli.

16.07

18.30-19.00 kogunemine maakonna keskustes(Tallinnas 19.30) ja väljumine. See tuleb veel täpselt paika panna kuna isiklikult ei tea kui kaua kulub kuskilt keskusest aega jõudmaks Ristile.
22.00 Kogunemine Ristil ja edasi liikumine Kiltsile
23.00-23.15 Saabumine Kiltsi lennuväljale ning laagri püstitamine, õhtusöök
01.00 Öörahu


NB! Korraldusmeeskond saabub Kiltsi lennuväljale hiljemalt 21.00 ja valmistab kõik vajaliku ette koos üldtelgi ülespanekuga. Ehk valmistab ette kõik vajaliku saabujate vastuvõtuks ning järgmise hommiku ettevõtmisteks.

17.07

9.00 ametlik rivistus, kohaloleku kontroll, klubi lipu heiskamine "Zoom Zoom Zoom" või klubi hümni saatel
10.00 Hommikusöök
10.30-11.00 võistlusteks registreerumine ja ettevalmistamine ning vajalikud toimingud(alad selguvad kuu lõpuks loodetavasti)
11.00-12.30 treeningud erinevatel aladel(kiirendus, ringrajaga/vigursõidurajaga tutvumine, heite/tõuke/jne. vahenditega tutvumine, jne.)
13.00 Lõunasöök
14.00 Algavad võistlused
18.00 Infotund kus küsimustele vastavad Mazda esinduse spetsialistid ja foorumi eestvedajad.
19.00-20.00 Mazdade cruis Haapsalus ja peatus Haapsalu lossi juures.
20.30 Algab õhtune koosistumine koos grillimise, tantsu ja karaookega
02.00 Öörahu

18.07

10.00 Ametlik rivistus ja kohaloleku kontroll(ega keegi kaduma pole läinud)
10.30 Hommikusöök
11.30 Rahva lemmikauto 2010, osalejad tutvustavad ja demovad oma autot.
12.30 Summercamp 2010 Kuldaju viktoriin mille küsimused koostatud Mazda ajaloost
13.15 Lõunasöök
14.00 Pidulik autasustamine, leiab omaniku Mazdaklubi rändkarikas, täname toetajaid
14.30 Koristamistalgud "Mazdaklubi hoiab korda", pakime laagri kokku
15.30 Ürituse ametlik lõpetamine, pidulik lipu langetamine ja lahkumine Kiltsist


NB! Korraldajad lahkuvad orjenteeruvalt 16.30-17.00 et veenduda üritusel kasutatud ala korrasolus ning vajadusel teostada vajalikud järelkoristus toimingud. Võtta maha üldtelk, kokku pakkida kogu kasutatud tehnika.



See kava on esmane kiire mõttekäik ja ootab täiendamist nii aegade osas, kindlasti tuleb paika panna ka üritused.

Pakun välja: kiirendus, ringrada/vigursõit, rootori heide, rattavahetus. Lisaks lastele joonistusvõistlus Mazdaga seotud teemal kus auhind kõigile, lastejooks, puzzle kokkupanek.


Paluks siis pakkuda ka omaltpoolt välja üritusi alates pisikestest kuni täiskasvanuteni.

Samas oodatud ka abikäed kohapeal enne osalejate saabumist ja peale lahkumist vajalike toimingute teostamiseks.


Söögi osas teen ettepaneku koostada ühiselt menüü ühissöömise kohta, ehk saab isegi mõnelt Haapsalu toitlustajalt mingi teenuse võtta. Söömine toimuks nn. ühislauas.


Sven kirjutas:Paluks veel ettepanekuid lastele ürituste korraldamiseks!!!


Sven kirjutas:Kuupäev paika pandud ja Kaitseliitu ka avaldus tehtud. Kuupäeva fikseerimise aluseks järgnev tulemus:

Pilt

Kiirustamise põhjus: iga päevaga võib mõni aeg ära kukkuda, me pole ainukesed kes soovivad seda ala kasutada suve jooksul.


Kuna eelmine aasta jäi natuke puudu ja kulutused vist see aasta nats suuremad, siis osalustasu ainult natuke aga ikkagi suurem

Osalustasu:
Kaardiomanik/kaaslane 200/150
Toetajaliige/kaaslane 250/200
liige 250.-, kaaslane 250.-
Külaline 250.- kaaslane 250.-
Lapsed: alla meetri - 0.- , kuni 1,5m - pool hinda, pikemad - täie valuga.
Maksmine:
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=9631

Tulijad (17/19+2):
* Rixx, Kathyy ja veel-alla-meetri-klubiline-Getu
* Sven ja Mazdagirl
* Roossaar
* vvs ja kaaslane
* Ance
* Lines ja Margit
* IvarR ja võib-olla Efka
* Mel206?
* esmo + kaaslane
* 323IFF ja Ats
* villi + kaaslane + laps

Korraldus:
Põhiorgunn - Sven
Haagis - Ance ja 323IFF
Telk - Rixx ja Kathyy - haagisele
Grill - Rixx ja Kathyy - haagisele
Peolauad, -toolid - Rixx ja Kathyy - haagisele
Plastlaud, -toolid - 323IFF - haagisele
Generaator - ?Tomkulibin? - haagisele
WC - ?Sven?
Muusika - Sven
Tõukegeneraator - 323IFF
Heiterootor, puupakk, naelad, haamrid - Rixx ja Kathyy
Hommikusöögid ja liha kõrvale - Rixx ja Kathyy
Toidunõud - Rixx ja Kathyy
Liha - vvs - tellitud
Auhinnad - kõik, kes midagi orgunnida saavad
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas R&P » 17 Jaan 2010, 20:52

Täna käis IvarR Haapsalus, aga kohtumine jäi üürikeseks, tahtsin pikemalt sel teemal vestelda ja arutada seda asja, aga ex suveni aega veel natuke on ja loodan, et leidub ka kaasa lööjaid! Aga tänud suunitluse eest!
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas Janekbog » 17 Jaan 2010, 20:58

kui on korralik üritus ja aeg sobiv, siis võtan puhkuse ja ilmun kah kohale
Kasutaja avatar
Janekbog
 
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Juul 2009, 09:36
Asukoht: Jõgeva

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas R&P » 17 Jaan 2010, 21:19

Seda on rõõm kuulda ja teada, et on ikka huvilisi!
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas R&P » 17 Jaan 2010, 22:04

Sven kirjutas:Kas sul on üldse kogemusi/ettekujutus sellest mida korraldamine tähendab? Kas seega on valitud välja selle aastase Summercamp toimumispaik? On olemas mingi kujutelm ürituse toimumise kuust/kuupäevadest, kui pikk oleks üritus ning mida see sisaldaks?

Kui suudad neile küsimustele adekvaatse vastuse anda siis võib asja päevakorda võtta.

Ma ju ootangi ettepanekuid, näpunäiteid, soovitusi!! Entusiasmi mul jagub, nagu ma eelpool olen kirjutanud, et pakkuge kuupäevi ja kuud välja, siis valiks pakutust keskmise!
Ma tegeleks asjaga, kui jään jänni, siis küsiks nõu! Loodan mõistvat suhtumist, mitte kohe jalgealla tampimist! Viimane huumoriga öeldud! muidugi olen algaja, aga julge pealehakkamine on juba pool võitu!
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas R&P » 17 Jaan 2010, 23:51

Janekbog kirjutas:minugi poolest võiks ju inimesele võimaluse anda, aga jah organisatoorses pooles peaks olema keegi kes ikka teab asjast midagi..seega peaksid abilised/nõuandjad/jne kaasama

Aga nõuanded ja soovitused on alati teretulnud! :thumbup: Olen selles kindel, et koos mõtleme põneva ja huvitava ürituse valmis! Ma ju alustasin teemat -ks lõpuliselt, et näha, kas on huvi üldse! Selgub, et huvi on! Nii, et palun õpetusi ja soovitusi! Kuna üritus ju on selline, et peab olema huvitav kõigile!! Mitte ainult korraldajale!! Eeldan kokkuhoidu! Palju meid mazdakaid siis ikka on ja kui me ka veel siin siunama hakkame, siis ei tule ju välja miskit! :D On mul õigus? :)
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas tomkulibin » 18 Jaan 2010, 02:25

Esita kõigepealt koha suhtes küsitlus. Las osavõtust huvitatud esitavad oma nägemuse. Kui selle probleemi lahendatud saad, küsi potensiaalsetelt tulijatelt väimalik ürituse läbiviimise aeg. Samaaegselt ürita koostada ürituse sisu, mida tahetakse teha. Siis tee paraleelselt orienteeruv osalustasu. Ehk siis hakkab pilt selginema, kas ja mis ja kus ja kunas toimuma hakkab.
Eelnevate campide arutelu on olnud u 20 foorumi lehekülge pikad ja sugugi mitte valutud- kogemustest. Seega julget pelahakkamist.
PS endiste kokkutulemiste sarnane pealkiri ehk küidaks enam huvilisi.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas R&P » 18 Jaan 2010, 10:14

KRANTS kirjutas:Ärge nüüd materdage poissi, et algaja on ja tahab midagi teha! Adke võimalus- kui lähb miskit pekki, siis on see õpetus järgmistele põlvedele. Eks kõik korraldajad on kunagi korraldanud ka oma esimese ürituse!

Kohaletulekust niipalju, et kui aeg klapib ja majanduslikult võimalik, siis olen ka mina tulija. Ka eelmisel aastal oli plaanis tulla, aga summercampi aeg jäi täpselt sellele ajale, kui ma Palivere mõisas oma pulmi pidasin :(

:clap: Tänan toetava sõna eest! :D
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek Haapsalus!!

PostitusPostitas risto_626 » 21 Jaan 2010, 22:27

ei nh, jõudu tööle :thumbup:
kui töö ja auto võimaldavad, siis tuleks ikka :D
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

Re: Kokkutulek Haapsalus? ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas R&P » 31 Jaan 2010, 12:29

tomkulibin kirjutas:Nii, esimene hoog algatajal otsa saanud?
Omapoolse toetusena pakun välja hääletuse asukoha määramiseks.
Nagu ka arvata on, et sel korral on asi majanduslikult veelgi raskem, kui eelmine aasta, seega igasugune tegevus, mis ei nõua (suurt)materiaalset katet ja on põnev kaaskodanikele on oodatud.
Läbiviimise ajaks pakun suvi, täpsemalt Juuli(statistiliselt välja kujunenud). Valikusse jääksid 3 nädalavahetust(10-11, 17-18. ja 24-25.), mille määraks ka hääletuse läbi, kui asukoht on enamuse heakskiidu saavutanud. Eeldan, et ehk saaks asukoha määranguga hakkama näiteks 2 kuuga, st aprilli alguses lõpetame hääletamise asukoha määranguks.
Klubi poolt on meie kasutada ühisürituse telk ja mõningad organisatoorsed pisipudinad, mis eelmisest korrast järgi jäid.
Enda poolt võin pakkuda välja elektri jaama ja võimaslusel ka helivõimendi(kui sellelks ajaks mind koondatud pole :problem: ).
Toitlustamine ja ka öömaja(telk) ehk jääksid igaühe enda kanda.
See siis minupoolne toetus vaiki jäänud uusorganisaatorile.


Ma pole mõtet maha matnud!! :D Tnx tiitli eest! XD :D Tegelen ikka selle plaaniga, aga hetkel on suht kiire aeg ja pole siin eriti mahti saand käia :(
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas zuper » 01 Veebr 2010, 00:34

Näet siis kus poisil hakkamist korraldamisel...tubli.Ärge nyyd keegi kurja pärast aga mul ka oleks täitsa mõte, võibolla kunagi hiljemaks aastaks.
No esiteks võiks juu näit Lõuna-Eestis Summercamp olla.Otepääl näit võimalused seikluspargis turnida,bowling kohe Pyhajärvel, rand olemas,mingi 3000 eest mingi majakese saunaga.Ei saa mainimatta jätta, et ka palju järveäärseid kohti kus laager pysti panna.Elektri tehnikaga saaks kasvõi oma peo korraldada,plaadimängijad kõlarid asjad.olen ise plaadikeerutamisega tegelenud,saaks siis igayks oma sooviloo järgi tantsu vihuda :D Kuna ämmal toitlustusega tegelev firma, saaks korraldada ka laua ja värki.yhesõnaga mul oleks mõtteid samuti palju aga kes ikka siia ronida viitsib.
Sorry kui tundub teema läbustamisena, ytlesin vaid oma mõttetera välja.
Edu korraldajale ja loodan sydamest et saan see aasta kampa lyya.
Mx-6 for real...
Kasutaja avatar
zuper
 
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:50
Asukoht: Valga

Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas Rixx » 02 Veebr 2010, 01:06

Minu mõtted siis:

Magamise poole pealt olen nõus, et igaüks korraldab selle asja ise aga võib ka ju klubitelgi all varju otsida.

Söögi asjus oleks väga mugav kui on ühissöök nagu seda oli Pärnumaal. Tegelikult ei ole see eriline vaev korraldada ja kohapeal ei kuulnud virinat küll inimestelt, kes söögitegemisega tegelesid, et oleks mingist mängust sellepärast ilma jäänud või sunniti süüa tegema. Mul on tabel olemas mida me ostsime eelmisel aastal ja kui palju. Tuleb meelde tuletada lihtsalt palju midagi üle jäi ja teha vastavad korrektuurid (sh arvestades inimeste arvuga).

Eelmise aasta skeem - reede õhtu sõidud ning sealt edasi laagrisse ja seal pühapäevani - meeldib mulle kõige rohkem, sest siis lähevad sõitma need kes tahavad sõita või pealt vaadata ja kes ei soovi seda - saavad otse laagriplatsile minna. Samuti kui ei ole rada lähedal, ei teki kellelgi ka kiusatust joogise peaga sõitma minna (mitte et ma arvaks, et meil joogise peaga kihutajaid oleks) aga ikkagi....

Mängud on lõbusad ja neid võik ikka olla mõnuga
Samas oli Hiiumaal tehtud ringreis vaatamisväärsuste juurde ka väga mõnus

Korraldajale edu ja misiganes abi vaja siis ainult küsi
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas R&P » 03 Veebr 2010, 21:18

Tänan toetamast!
Kuulan huviga kõiki soovitusi! Kui pole ulme soovitusi, siis üritan ka arvestada! Laagriplats on suht radade läheduses! Ja seda sõna otseses mõttes! :D:D:D
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas tomkulibin » 03 Veebr 2010, 21:49

Paraku ilmselt enampole nähtav see 2006 aasta video, seal ilusti näha, kui raja serva ära majutusime. Kod Sven, võiks üle vaadata, miks enam video nähtav pole.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas R&P » 05 Veebr 2010, 10:57

Kiltsil on soppe küll, kuhu panna telklaager püsti ja helitehnika sätiks angaari üles! Ei pea ju otse raja äärde telgi püstitama! :D Laagri asukoha saab ju siis valida, kui on rahvas kohal!
Muidugi mõningad tegevused on ka sellised kavas, kus tuleb lennuka piiridest välja minna, ehk siis linna! ;)
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas Sven » 05 Veebr 2010, 20:10

Selle video kohapealt, üritan õhtul panna ta taas üles laadima kuna ta on maha võetud kui pikka aega mitte vaadatud video :?
Sven
 


Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas KRANTS » 07 Veebr 2010, 11:52

Sven kirjutas:Selle video kohapealt, üritan õhtul panna ta taas üles laadima kuna ta on maha võetud kui pikka aega mitte vaadatud video :?

pane sellisesse kohta, kust ei võeta vaatajate vähesuse tõttu maha. "sinutuub" näiteks :roll:

Ja kui Haapsalu pool hakkab see ürituse orgunn korralikumalt käima ja mingeid probleeme on, siis võib ka mulle mainida. Oman ka mõningaid märkimisväärseid tutvusi, läbi äia, Haapsalus ja Läänemaal.
KRANTS
 


Re: Kokkutulek (Haapsalus?) ehk SUMMERCAMP 2010

PostitusPostitas KRANTS » 07 Veebr 2010, 22:32

R&P kirjutas:
KRANTS kirjutas:Ja kui Haapsalu pool hakkab see ürituse orgunn korralikumalt käima ja mingeid probleeme on, siis võib ka mulle mainida. Oman ka mõningaid märkimisväärseid tutvusi, läbi äia, Haapsalus ja Läänemaal.


Võtan raudselt sinuga ühendust, kui tekib kusagil blokk! Tnx teatamast! :D

Ära liiga palju ka minule panusta. Ma võin proovida aidata, kui häda käes, aga kahjuks lubada ei saa kindlalt midagi, mis peaks ka arusaadav olema :wink:
KRANTS
 


Re: SUMMERCAMP 2010(organiseerimine)

PostitusPostitas R&P » 24 Veebr 2010, 01:32

No tere taas! Uus organisaator siinpool jälle! :D Nüüd on käes see aeg, kui on vaja teada orjenteeruvalt täpselt, mitu autot tuleb!
Mingi haige kaitseministeeriumi teema! Isegi numbreid taheti teada, aga selle sain maha, kuna rääkisin, et egas mina oma autodega ei tee kokkutulekut! Seda võin kodus kh teha! Kus ma tean numbreid! kindla kuupäeva st. nädalavahetuse dikteerivad nemad! kas siis juuni, või juuli? See oli küsimus!!!
mu meilikas on raba.kurat@hotmail.com ehk kribate sinna mulle, palju rahvast tulemas on!! auto nre ple tarvis autode arvu olex vaja teada! Ja rahva arvu! Rahva arv mõjutab osavõtutasu ja üritusi, mis on plaanis! Ja plaanis on palju! ;) Luban ainult niipalju, et auruvedurit seekord pöördesse ei aja :D Aga mõtteid ja ideid on palju!! Muidugi ettepanekud võixite kh meilile saata! Nii, et ootan tagasisidet!
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: SUMMERCAMP 2010(organiseerimine)

PostitusPostitas tomkulibin » 24 Veebr 2010, 08:32

Läbiviimise ajaks pakun suvi, täpsemalt Juuli(statistiliselt välja kujunenud). Valikusse jääksid 3 nädalavahetust(10-11, 17-18. ja 24-25.), mille määraks ka hääletuse läbi, kui asukoht on enamuse heakskiidu saavutanud.
Tundub, et asukoht on määratud. 30-st hääletanust 90% andis oma hääle Kitsi kasuks.
Teen hääletuse ümber ja hakkame siis aega paika panema.

KRANTS kirjutas:4-5 kuud ette ennustada on ilmselgelt liiast :thumbdown:

Ja viimasel hetkel teavitades "kiltsi omanikku" öeldakse- vaba kohta siin sel ajal pole....

Nüüd on käes see aeg, kui on vaja teada orjenteeruvalt täpselt, mitu autot tuleb!

Kuna kahte hääletust samaagselt ühes teemas läbi viia ei saa, siis tuliaid hakkame tekstist välja noppima.
Kõik olulise info kopeerime esimesse postitusse.
Oleksin tulija kaaslasega, ilmselt üks autu.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

SUMMERCAMP 2010 (organiseerimine)

PostitusPostitas tomkulibin » 24 Veebr 2010, 08:57

Kood: Vali kõik
Rahva arv mõjutab osavõtutasu ja üritusi, mis on plaanis! Ja plaanis on palju!

Ainiti soovitaks ka tegevuse ülevaade avalikustada.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: SUMMERCAMP 2010 (organiseerimine)

PostitusPostitas zuper » 03 Mär 2010, 19:03

Oleks tulija, kuid ma ei oska juu öelda hetkel kuna täpne hea aeg oleks aga kaldun arvama juuni lõpu poole.Ja siis tuleks mina, mu kaasa ja yks autu.Kui palju see maks muidu arvestatud umbkaudu on?
Mx-6 for real...
Kasutaja avatar
zuper
 
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:50
Asukoht: Valga

Re: SUMMERCAMP 2010 (organiseerimine)

PostitusPostitas R&P » 04 Mär 2010, 20:03

ootan siiani vastust kaitseliidult et mis kuupäevadel on kiltsi vaba . seda tean et 24 ja 25 juuli on kinni , midagi toimub sell ajal juba seal , mida seda ei tea , ei avalikustata.
R&P
 
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Juul 2009, 18:13
Asukoht: Haapsalu!

1993 Mazda MX-3

Re: SUMMERCAMP 2010 (organiseerimine)

PostitusPostitas Sven » 05 Mär 2010, 21:17

aviar kirjutas:Kuna nädalalõpud on kvaliteetaeg, siis miks ei ole pakutud üritust nädala sees? :roll:



Kuidas see välja näeks? Et nagu koguneme kell 19 Maksi juures Laagris ja jõuame lennukale 21, siis jaurame kuni keegi jõuab ning kes tööle läheb järgmisel päeval?
Sven
 


Re: SUMMERCAMP 2010 (organiseerimine)

PostitusPostitas Sven » 05 Mär 2010, 21:24

Ürituse kava osas pole veel miskit kirjutatud :wtf:

Panen hommseks hommikuks oma idee mõttes kokku ning ka siia üles aga kindladti ei puudu sealt 1/4 miili sõit, mingi vigursõit/ringrada, loopimised, miskit lastele ja kindlasti ka viktoriin. Kuna tundub et see aasta ka esindus kambas siis peab kava korralikult läbi mõtlema ka laste osas ja võimalikult vara paika loksutama kuna pole nagu eriti hea valgus kui kava selgub nädal enne üritust. Panen ette et kogu asi oleks paigas 21. kuupäevaks. Suudame kindlasti selle ära teha kuna kogemusi piisavalt, asjade ajamiseks alates Kaitseliidus lepingu sõlmimisest vaja ju ka aega.
Sven
 


Järgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist