K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

PostitusPostitas OLQ » 01 Veebr 2010, 21:46

Tere!

Sooviks teada Mazda 6 tüüpvigu ja häid külgi, diisel mootori puhul siis. Mis dislakas oleks kõige mõistlikum ja mis kõige parem. Pole eriti kursis selle autoga, seega sooviks teada :thumbup:
OLQ
 


Re: K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

PostitusPostitas Muri » 01 Veebr 2010, 22:25

No üks suur miinus on suurte miinuskraadidega :lolno:
Minu kuut ei läinud üldse soojaks, kui üle 15-20 miinuskraadi väljas oli :shock:
Aga tankimas on hea käia.. kuidagi harva satun nüüd tanklasse :thumbup:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

PostitusPostitas OLQ » 02 Veebr 2010, 22:26

Oskab keegi veel midagi tarka lisada ? Tahaks kurssi viia end nende Mazda diisel mootoritega :wink:
OLQ
 


Re: K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

PostitusPostitas kuuemees » 19 Veebr 2010, 02:06

Mis jama see, et diisel ei lähe soojaks kui muidugi sõidusoojendit peal pole :thumbdown:
-20 ja auto 7-10min ja soe ning enne temp. alla ei kuku kui autu välja suretad :thumbup:
Seisin enda diisliga kohapeal vastu tuult väljas -15 ja tuult ca 15ms aga temp ikka normis :clap:
Sõidusoojendi peaks ikka peal olema diislil vähemalt (kas mazda 6 diislitel pole mitte standardis webasto sõidusoojendi).Endal plaanis sõidusoojendit täiustada eelsoojendiks siis paned taimerist aja või aknast puldiga ja auto mootor ning salong soojad ca 5-20min olenevalt välis temp.ist.Maksma peaks minema koos paigaldusega 7-8 kilo :P
kuuemees
 
Postitusi: 6
Liitunud: 16 Veebr 2010, 03:34

Re: K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

PostitusPostitas Muri » 19 Veebr 2010, 02:14

webasto on täitsa peal.. aga mingi kala seal oli igatahes..
just käisin väljas.. -15 kraadi ja korralik tuul ka ja läks väga kiiresti soojaks.. ju see -25 ikka ära ehmatas auto või ma ei tea :wtf:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

Re: K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

PostitusPostitas kuuemees » 20 Veebr 2010, 03:24

iseenesest mootor :thumbup: aga meie küte annab soovida tahab süsteemi tohutult ära tahmata, eriti tühikäigul tiksumine.Tahab vahepeal sooja mootoriga nats kõrgemaid pöördeid saada.Kõige uuemal 6el pidi juba automaat põleti peal olema mis süsteemi puhtaks põletab?Mul 89kw ja mootorit küll.Jõudu on minek hea ja kui raske jalaga pole siis oma massi kohta väga öko.Lisan veel ehk kui midagi pähe torkab....................
kuuemees
 
Postitusi: 6
Liitunud: 16 Veebr 2010, 03:34

Re: K: Mazda 6 head ja vead(diisel)

PostitusPostitas Muri » 03 Mär 2010, 01:37

[quote="kuuemees"Kõige uuemal 6el pidi juba automaat põleti peal olema mis süsteemi puhtaks põletab?[/quote]

mina igatahes pöördusin põleva PDF tulega esindusse.. seal pidid nad manuaalselt selle tahma ära põletama :wtf:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn


Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron