mazda 6 subwoofer

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

mazda 6 subwoofer

PostitusPostitas rauns » 26 Aug 2008, 17:57

oman mazda 6 sedaan millel on taga aknalaual olemas subwoofer`i paigaldus koht (auk lahti lõigata ja juhtme pistik on olemas) milline subwoofer sinna sobib võimendit kasutamata või ei ole võimendita üldse mõtet paigaldada.
rauns
 
Postitusi: 42
Liitunud: 26 Mär 2006, 11:33

PostitusPostitas leviathan » 26 Aug 2008, 22:08

see on bose subwoofri koht. ilma originaal boseta pole miskit teha nende juhtmetega. bose-l on alates HU-st juba teine süsteem(võim on istme all ja sealt saavad alguse kõlarijuhtmed) , mida sul pole.
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas Haramount » 27 Aug 2008, 17:46

leviathan kirjutas:see on bose subwoofri koht. ilma originaal boseta pole miskit teha nende juhtmetega. bose-l on alates HU-st juba teine süsteem(võim on istme all ja sealt saavad alguse kõlarijuhtmed) , mida sul pole.


So what?
Tagakõlari pealt juhe, hi-low konverter teeb sellest normaalsele võimendile sobiva sisendi. Võim ja free-air subbakas (midagi sinna auku ikka leiab) järgi. Kuigi jah... lõppkokkuvõttes mõistlikum oleks vast alustada selle Bose (oi kuidas ma seda saasta ei salli) väljarookimisest (kui paigaldusraame ikka saada on).
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas leviathan » 27 Aug 2008, 18:23

Haramount kirjutas:
Kuigi jah... lõppkokkuvõttes mõistlikum oleks vast alustada selle Bose (oi kuidas ma seda saasta ei salli) väljarookimisest (kui paigaldusraame ikka saada on).

Hakkab ka Bose häält tegema kui natuke tuunida.nu muidugi kui on vaja et 3 kildi kaugusele tümakas kuulda on(oi kuidas ma sellist saasta ei salli :D ) siis jääb vähex jah
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 29 Aug 2008, 15:28

Lisasin enda bosele 15 tollise Momo Polk woofri ja on väga hea. See originaal Subber plärtsus niisama ja tegi sellist lollakad hääld, aga nyyd on väga hea. Kõrgema otsa kohta Bosel pole midagi ette heita ja kui ilusti regullida, siis saab isegi originaalmakist enamvähem heli kätte....
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

heli

PostitusPostitas siim828 » 31 Aug 2009, 09:00

Ärge nüüd seltsimehed boset nii maha ka tehke... Olgem ausad bose kõlarid ikka maailma kuulsad ja pidavat ühed parimad olema maailmas... Omal autos bose süsteem sees ja ei ole midagi öelda, heli on sees väga hea. Kuigi madalamad helid võiksid vähe kõvemini mängida. Selleest aga kõrghelid on väga head...
siim828
 
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Veebr 2008, 16:51
Asukoht: Lääne virumaa

Re: mazda 6 subwoofer

PostitusPostitas Parts28 » 30 Jaan 2010, 22:14

Küsimus.
Endal 2003, m6, sellel woofer on seal varuratta küljes
kui lahti ühendada siis on imelik otsik (Emane??)
kas ei oleks võimalik sinna custom woofer otsa timmida???
Ehk ainult otsiku vahetamisega, mitte juhtmete toomine ma ei tea kust.
Kas üldse m6 originaal võim ka seda woofrit ära toidab?
Kasutaja avatar
Parts28
 
Postitusi: 12
Liitunud: 23 Jaan 2010, 23:06

Re: heli

PostitusPostitas Haramount » 01 Veebr 2010, 22:03

siim828 kirjutas:Ärge nüüd seltsimehed boset nii maha ka tehke...


Sorry aga mulle tundub, et su latt helisüsteemi osas on ikka päris madalal. Küsimus pole ei eraldi kõrgetes ega madalates vaid üldises helipildis. Kuula üht ja sama salvestist korraliku CD-mängija ja heade kõrvaklappidega ning kõrvuta seda siis sellega, mis Bosest välja tuleb. Ei kuule vahet? :shock:
Mazzdast ja kazzdast: http://www.hot.ee/haramount
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

Re: mazda 6 subwoofer

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 02 Veebr 2010, 20:23

No ärme autot ja tuba nyyd segi aja. Originaalis, supersound mida olen kuulnud oli lexuse mark levinson. Aga bose kohta niipalju, et originaalina võib öelda, et kannatab kuulata, AGA kui sa vaatad mis see systeem maksab, sis on ta ikka ysna nutune. Ja palju maailmakuulsaid asju pole väga head, võrreldes asjadea mis NII maailma kuulsad ehk polegi.
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

Re: heli

PostitusPostitas esmo » 02 Veebr 2010, 21:29

Haramount kirjutas:
siim828 kirjutas:Ärge nüüd seltsimehed boset nii maha ka tehke...


Sorry aga mulle tundub, et su latt helisüsteemi osas on ikka päris madalal... :shock:

Ma ei tea kui kõrge on sinu latt helisüsteemi osas, aga mul vend, kes tegeleb sel alal võistlemisega, ei hinnanud küll boset, kui viimast saasta. Nii et kõik on maitse asi.
Kasutaja avatar
esmo
 
Postitusi: 138
Liitunud: 28 Juul 2008, 18:03
Asukoht: Rootsi & Hiiumaa

2007 Mazda 5


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist