Koeru perekodu 6. külastus 15. mai 2010a.(üritus Tallinnas)

Koeru perekodu 6. külastus 15. mai 2010a.(üritus Tallinnas)

PostitusPostitas jann » 16 Mär 2010, 18:19

Eesmärgid: Pakkuda lastele vaheldust ja veeta päev Mazdaklublistega. Võimalusel kinkida midagi vajalikku ja leida igale lapsele kommikott.
Plaan/ideed: Pakun välja, et võiks lapsed Tallinnasse sõidutada Mazda esindusse(põhimõtteline nõusolek on olemas esinduselt ja Koerust). Siinkohal lubas abiks olla esindus transpordi leidmisel ja ehk leiame ka klubist kedagi :) Et siis tegevus toimuks Tallinnas. Kuna Mazda esinduses toimub üks üritus(sellest kohe, kohe antakse ka teada!), siis mingi aeg võiks lastega seal olla, ekskursiooni teha ja siis kuhugi edasi minna(miks mitte Tallinna lähistele).
Kindlasti peaks välja mõtlema, mingi toitlustuse ja mõned tegevused. Uurin välja kas nad on käinud loomaaias ja kus nad Tallinnas käinud on. Kindlasti peame arvestama, et klubi ressursid on piiratud ja katsugem arvestada, et hetkel pole just mitte kõige kergemad ajad kusagil.
Nüüd oleks kena kui üritusest osavõtjad endast märku annaksid! Loomulikult on erinevad ideed oodatud!

Kava:

8-10 Laste Koerust Tallinnasse toimetamine.
10-12 Lastega Skyparkis
12-15 Lastega Mazda esinduse juures (söömine, ekskursioon, pildistamine jne)
15-17 Laste Tallinnast Koerusse toimetamine.


Alustame seekord sellisest algsummast:
4025,04 (dets.09)
4886,06 (19.03)
5386.06 (21.03)
5 686.06 (04.04)
6 358.28 (21.04)
6 450.00(03.05)
6740.00(15.05)

Annetusi saab kanda:
Konto omanik: Margit Mendes
Konto: 221032987721
Pank: Hansapank
Summa: vabatahtlik
Selgitus: võiks olla foorumi kasutajanimi
Viimati muutis jann, 19 Mai 2010, 10:32, muudetud 8 korda kokku.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas meelis » 17 Mär 2010, 01:15

Mõtlesin just paar päeva tagasi, et kui Koeru külastus foorumisse ilmub panen ennast ka kohaletulijana kirja aga nüüd tõmmati mu ilusale mõttele ilusti vesi peale. Vaatasin Võru-Koeru u.160km.tuleksin Võru-Tallinn u.260km. seda on natu palju. Kehvad ajad. Teen siis parem lastele suurema annetuse ja jätan ise tulemata, kui just lotoga ei võida :D .Tegelikult on ikka väga kahju, et üritus minust nii kaugele läheb aga noh küll neid tuleb veel ja lähemal. Kõige tähtsam on ikka laste heaolu ja nende soovid. Igatahes ilusat üritust Teile ise 99% ei tule, annetus kindlasti tuleb :wave: .
53429694
meelis
 
Postitusi: 18
Liitunud: 14 Mai 2009, 00:48
Asukoht: Võru

1995 Mazda 626

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Meelis1986 » 17 Mär 2010, 21:59

Ahaaa keskusse võiks minna :wave:
Kasutaja avatar
Meelis1986
 
Postitusi: 701
Liitunud: 06 Jaan 2008, 14:47

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas wiiking » 18 Mär 2010, 07:08

Üritus iseenesest väga kiiduväärt kuna olen lastega palju tegelenud (Noorte Kotkaste juht 18a. Õpilaskodu kasvataja 7a.) Seega olen nende laste murede ja probleemdega väga kursis.Kahjuks olen selleks ajaks kutsutud reservõppekogunemisele KEVADTORM.Ehk edaspi veab rohkem. Kui on vajadus olen korraldanud välilaagreid,orienteerumisvõistlusi (olen üks võistlusretke Põrgupõhja korraldajatest- kui keegi on kuulnud sellisest retkest) kuid see edaspidiseks.Mais toimuv üritus ei pea olema ju ainuke - pikk suvi ju ees.
Kasutaja avatar
wiiking
 
Postitusi: 38
Liitunud: 11 Mär 2010, 06:57

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas lines » 18 Mär 2010, 17:54

Avalik saladus on selline, et raha on ka vahepeal salamahti juurde tulnud :wave: Meil klubis on kasutajaid kes on vormistanud sinna kontole igakuise püsimakse :clap: :clap: :clap: Margit vaatab õhtul kontoseisu üle ja teavitab täpsest summast.

Kas vembu-tembumaa on 15. mail veel suletud? See oleks ka lastele huvitav koht. Või siis korraldada üritus vabaõhumuuseumis?

Igaljuhul oleme valmis toetama ja üritusest osa võtma. Üritan ka leida ninninänni sponsorlust.


Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Meelis1986 » 18 Mär 2010, 21:24

Lihtne otsing ütleb ju vastuse et vembukas suletud :wave:
Kasutaja avatar
Meelis1986
 
Postitusi: 701
Liitunud: 06 Jaan 2008, 14:47

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Margit » 19 Mär 2010, 22:21

Kuna minu ülesanne on olnud hoiustada kogutud raha,siis teen ka teatavaks kogunenud summa :clap:
Nagu Lines juba mainis, on meil siis tubli toetaja,kes on selle makse vististi omale püsimakseks pannud...siis tänu temale on summa kenasti ka kasvanud :thumbup:

Hetke seis siis 4886,06

Üritusest võtan igaljuhul osa ja kui saan millegagi kasulik olla siis teate kust mind leida :angel:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Janekbog » 20 Mär 2010, 22:02

töö juures koondati kõvasti inimesi, pidi üks laine veel tulema aprillis, kui mind alles jäetakse, siis olen tulija esialgsete plaanide kohaselt.
Kasutaja avatar
Janekbog
 
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Juul 2009, 09:36
Asukoht: Jõgeva

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas ErikaP » 21 Mär 2010, 09:08

No Loomaaed on üks selliseid asutusi, kust võib täitsa küsida, kas nad nendele tasuta sissepääsu annavad, kuna osadele hoolekande- ja asenduskoduasutustega on neil kokkulepped, et lapsed saavad tasuta külastada.
Ahaa keskus on ka selline koht mille võib ära rääkida.
Mina tean seda, et tallinna omad osad saavad tasuta. Tasuks uurida Koerust ise, kellega neil on sõlmitud sponsorlepingud ja mis asutusi nad saavad tasuta külastada.
Lastele meeldib ka väga SkyPark kuid ma ei usu, et nad seda tasuta teeks ja seal oleks tegevust igas vanuses lastele.
Tallinnas on veel huvitav koht lastele, uus nukuteatri muuseum, hindade kohta ei tea midagi.
Kasutaja avatar
ErikaP
 
Postitusi: 17
Liitunud: 19 Jaan 2010, 13:18
Asukoht: Tallinn, Õismäe

1997 Mazda 323

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas KRANTS » 21 Mär 2010, 10:10

Kui suures koosseisus Koeru Tallinnasse tuleb?
KRANTS
 


Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas jann » 21 Mär 2010, 10:39

KRANTS kirjutas:Kui suures koosseisus Koeru Tallinnasse tuleb?


Hetkel 13 last + 2 kasvatajat. Nende kesklinna asjadega on see, et peab ka parkimise peale mõtlema :( Läheb päris keeruliseks see ettevõtmine ja kes teab, kas parkida üldse kuhugi on võimalik. Parkimise hindadest kesklinnas ma ka suurt midagi ei tea...
Saatsin päringu, et siis lähiajal on oodata vastust, kus lapsed Tallinnas käinud on.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas KRANTS » 21 Mär 2010, 10:55

jann kirjutas:Parkimise hindadest kesklinnas ma ka suurt midagi ei tea...

ma olen tihtipeale kaubamaja juures parkinud ja seal saab 50.-eek eest umbes 1,5h (südalinna ala), kesklinna alas saab 50.-eek eest parkida 2,5h.

Parkimise hinnad saab ka siit, kui vaja: http://www.yhisteenused.ee/?structure=009&content=112
KRANTS
 


Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Margit » 21 Mär 2010, 15:59

Summa 5386.06
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Kolmik » 21 Mär 2010, 18:16

kesklinnas ka kohti kus ndlv parkimine tasuta! ei pea ju alati täpselt treppi parkima...saab ju 20sammu jala kah käidud või mis???
Kolmik
 


Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas KRANTS » 21 Mär 2010, 19:07

Kolmik kirjutas:kesklinnas ka kohti kus ndlv parkimine tasuta! ei pea ju alati täpselt treppi parkima...saab ju 20sammu jala kah käidud või mis???

nohh-jahh, muidugi. ma ei arvutanudki, et 15 mai on laupäev :mrgreen:
KRANTS
 


Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas roossaar » 21 Mär 2010, 19:48

Yritame kah seekord jälle osaleda, kui graafik lubab. toetusegi saab teha, aga selle peale preemia laekumist
Parkimine linnas laupäeviti alates 15 tasuta igalpool väljaarvatud vanalinnas
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas ance » 22 Mär 2010, 08:08

Tallinna Tehnikakõrgkoolis Pärnu mnt 62 on suur kinnine parkla. Arvan, et annaks rääkida, et ka seal saaks parkida. Laupäeval kooli ei toimu ja rektor on üsna vastuvõtlik selliste asjade puhul. Asub kohe kosmose kino vastas.

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas jann » 25 Mär 2010, 10:42

Ahjaa ja kui kellelgi on ideid kus einestada, siis kõik pakkumised on oodatud!

Selline info laekus vahepeal.

Tere

Lapsi endiselt 13.

Tallinnas oleme käinud:
üsna palju: Estonia teatris,
Tallinna linnahallis,
Saku Suurhallis ,
üks kord Kalevi spaas,
kunagi päris ammu ka loomaias,
suuremates kaubanduskeskustes lõunatamas või vajalikke ostusid tegemas.
Ülemiste keskuses jõulude eelsel lastekodulaste laadapäeval osaletud. Rahvusraamatukogus oli neil lasteüritus.
Viimati ( oktoobri lõpus) olid lapsed lasermänge mängimas ? ei mäleta koha nime.
Sadama hotellis veetsid ühe öö kui oli 10. lastekodu aastapäev.
Coca-Cola Placa kinos ka osa lapsi olnud.
Muidugi laulupäeval ja tantsupeol osa laktiivsemad osalenud.
Ja see vist ongi kõik, vist rohkem ei tulegi meelde.

Olen kuulnud mingist jukumängumaast vms. Mis vanusele ja mis seal teha saab, ei tea. Loomaaed on ka selline koht kuhu on vist alati huvitav minna.

Kevade tervitus Koerust

Ivi Grauberg
perekodu juhataja
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Victoria » 26 Mär 2010, 15:16

Kui vähegi võimalik üritan ka ise kindlasti sellest üritusest osa võtta :) Ja igati proovin nii nõu kui jõuga abiks olla :)
Tel: 53915625
Kasutaja avatar
Victoria
 
Postitusi: 95
Liitunud: 03 Jaan 2010, 20:33
Asukoht: Tallinn

2002 Mazda 626

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas KRANTS » 26 Mär 2010, 17:07

jann kirjutas:
Olen kuulnud mingist jukumängumaast vms. Mis vanusele ja mis seal teha saab, ei tea.

Seal on huvitav ainult kuni maksimaalselt 12a. vanadel. Kui koeru perekodus on ka vanemaid lapsi (mul pole otsest kokkupuudet olnud- ei tea), siis pole ülejäänutel seal mitte midagi teha :yawn:
KRANTS
 


Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas -me3- » 26 Mär 2010, 22:33

isiklikult arvan et skypark on vinge koht. seal tegemist nii suurtele ja väikestele.
Aitäh Tähelepanu Eest :)
Kasutaja avatar
-me3-
 
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Sept 2008, 17:18
Asukoht: TALLiNN

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Sven » 27 Mär 2010, 14:19

Kuna leidsin ka kasutaja Efka varjupaiga teema, siit tekkis pärastlõunase ettevõtmise osas üks idee mille võik varjupaigaga läbi arutada. Saaks ühe ürituse raames juhtida tähelepanu mitmetele asjadele: lastekodud, loomade varjupaigad ja Mazda ajalugu/kvaliteet. Kahju et meil vist sellel aastal veel selleks ajaks õiget kevadet pole, saaks taaskord väligrilli korraldada. Aga mine tea seda ilmataati, ehk on armuline. Samas selle söögi osas, kas Inscape ei suuda orgunnida mingit suurt telki ja ehk on kellegil neid suuri grillvanne mida saaks kasutada ning ehk saab kuskilt rentida ka need pingid/lauad soodsalt. Neid laudu/pinke võin ise uurida, paps oma pulma sai kuskilt soodsalt ja sai ka sõjaväetelgi millel saab ju seinad panemata jätta. Ehk on esindusel ka mingi plats kuhu see kõik üles panna.

Lihtsalt mingid ideed mida hallollus suutis genereerida.
Sven
 


Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Margit » 27 Mär 2010, 17:10

Sven kirjutas:Kuna leidsin ka kasutaja Efka varjupaiga teema, siit tekkis pärastlõunase ettevõtmise osas üks idee mille võik varjupaigaga läbi arutada. Saaks ühe ürituse raames juhtida tähelepanu mitmetele asjadele: lastekodud, loomade varjupaigad ja Mazda ajalugu/kvaliteet. Kahju et meil vist sellel aastal veel selleks ajaks õiget kevadet pole, saaks taaskord väligrilli korraldada. Aga mine tea seda ilmataati, ehk on armuline. Samas selle söögi osas, kas Inscape ei suuda orgunnida mingit suurt telki ja ehk on kellegil neid suuri grillvanne mida saaks kasutada ning ehk saab kuskilt rentida ka need pingid/lauad soodsalt. Neid laudu/pinke võin ise uurida, paps oma pulma sai kuskilt soodsalt ja sai ka sõjaväetelgi millel saab ju seinad panemata jätta. Ehk on esindusel ka mingi plats kuhu see kõik üles panna.

Lihtsalt mingid ideed mida hallollus suutis genereerida.

Väli grill oleks heamõte..kui ilma lubab :) Aga..telgi rentimine oleks vist mõttetu,kuna meil klubis ju telk täitsa olemas...võiks ju seda kasutada :roll:
Skypark oleks kah heamõte...seal oleks mega palju hullamist ja tegemist lastel 8)
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas Sven » 27 Mär 2010, 17:30

Margit kirjutas:Väli grill oleks heamõte..kui ilma lubab :) Aga..telgi rentimine oleks vist mõttetu,kuna meil klubis ju telk täitsa olemas...võiks ju seda kasutada :roll:

Unustasin selle :oops: Talv oli ju vahel :crazy:
Sven
 


Re: Koeru perekodu 6 külastus 15. mai

PostitusPostitas ance » 28 Mär 2010, 09:33

Margit kirjutas:
Sven kirjutas:Kuna leidsin ka kasutaja Efka varjupaiga teema, siit tekkis pärastlõunase ettevõtmise osas üks idee mille võik varjupaigaga läbi arutada. Saaks ühe ürituse raames juhtida tähelepanu mitmetele asjadele: lastekodud, loomade varjupaigad ja Mazda ajalugu/kvaliteet. Kahju et meil vist sellel aastal veel selleks ajaks õiget kevadet pole, saaks taaskord väligrilli korraldada. Aga mine tea seda ilmataati, ehk on armuline. Samas selle söögi osas, kas Inscape ei suuda orgunnida mingit suurt telki ja ehk on kellegil neid suuri grillvanne mida saaks kasutada ning ehk saab kuskilt rentida ka need pingid/lauad soodsalt. Neid laudu/pinke võin ise uurida, paps oma pulma sai kuskilt soodsalt ja sai ka sõjaväetelgi millel saab ju seinad panemata jätta. Ehk on esindusel ka mingi plats kuhu see kõik üles panna.

Lihtsalt mingid ideed mida hallollus suutis genereerida.

Väli grill oleks heamõte..kui ilma lubab :) Aga..telgi rentimine oleks vist mõttetu,kuna meil klubis ju telk täitsa olemas...võiks ju seda kasutada :roll:
Skypark oleks kah heamõte...seal oleks mega palju hullamist ja tegemist lastel 8)


Mul on väligrilli osas mõtteid.

Nimelt tean sellise laheda seltskonna nagu BBQ Catering-i võtmeisikuid. Olen andnud kunagi oma osa selle grillkäru valmimisele. Võiksin uurida... ehk saaks soodsalt midagi :) Igasugune reklaam ju neilegi kasulik. Info: http://www.bbqcatering.ee
Muide: Nad lasevad käru korstnatest ilutulestikku ka kui vaja ;) Suhtlen nendega ise.

Platsina pakkun endiselt seda asfalteeritud kooli kinnist parklat... vb ka siseõuet hoopis, kus on haljastus ja kõik korda tehtud. Ümber ringi suured kooli hooned, tühjad nädalavahetusel, seega Ilus ja privaatne (mingil määral) koht on. Aga vajaksin mingit tagasisidet teilt, ennem kui uurima hakkan.

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Järgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron