Leiame eesti vanima Mazda, Mazdade väljanäitus/järelkaja

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas edvin0212 » 15 Mai 2010, 23:02

diidzhei kirjutas:Usun, et nende piltidega läheb sutsuke aega, kuna niipalju kui mina kuulsin, siis pidi fotograaf pildid plaadile panema ja siis Sven'i kätte toimetama :)

Okei jääme ootama siis ;)
http://www.mazdaklubi.com/foorum/topic11986.html
Kasutaja avatar
edvin0212
 
Postitusi: 899
Liitunud: 22 Nov 2009, 23:14
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 626GE 2.5 v6 DOCH 24v 128kw

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas tomkulibin » 16 Mai 2010, 08:14

Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas KRANTS » 16 Mai 2010, 08:17

KRANTS
 


Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas cabernet1 » 16 Mai 2010, 08:59

Sai kah pildiseeria üle vaadatud. Päris kena. Üritus oli vahva, kuid kuna minu jaoks oli tegemist esmase üritusega, püüdsin võimalikult palju haarata.
Millegi üle ma ei viriseks, kuigi me KÕIK andsime oma panuse, mis maksis meile nii aega kui ka raha. Kasvõi kohaletulek. Näiteks sõber kennule niipalju, et minu kohaletuleku bensiini ei maksa keegi kinni, tasuta reklaam klubile, mida kleeps auto kui reklaamplakat teeb, läks isegi mulle maksma, minu naise nime hääldati mitte kui kaksi vaid kui gäksi. Lisaks mitte mina JA tema vaid kui mina EHK tema. Nänni jagati vähe, ma sain kah VAID ühe kirja... Kiireloomuline asi tekitas vajaduse siiski katkestada ööbimine pealinnas, seega olin sunnitud veel öösel sõitma Tallinnast Viljandi ning hetkel kirjutan kirja tööjuurest, mis asub Tartus... bla bla bla... Kui tõesti sellest asi paremaks läheb, teeksin ettepaneku mazdaklubi juhtkonnale kirjutada kasvõi kollase vildikaga ruudulisele paberilehele "tänukiri" edaspidise vähem virisemise eest.
Üritusest aga niipalju, et mulle isiklikult tundus asi pisut äravajuvat vahepeal, kuid siiski leidsin piisavalt tegevust autodevahel liikudes ja uudistades. (Eriti pakkus huvi üks teatud punane "Külmkapp") :mrgreen: Üritust läbivaid tegevusi oleks võinud pisut rohkem olla. Aga küll jõuab. Oli tore päev.
Grilli juures õnnestus näha vägagi mitmeid vingus nägusid, kui öeldi, et müüakse vaid kalja, mitte õlut. Peale seda hakkas ka rahva arv üritusel vähenema. Samas autod ja alkohol EI KÄI KOKKU. Olin ja olen alkovaba ürituse poolt.
Nagu korduvalt rahva seast kostus, tuleks edaspidistel kruiisidel leppida kokku nii esimene kui ka VIIMANE auto, et oleks kindel, millal rivi on koos. Abiks kasvõi lällarid. Võiks olla ka mõni teadja masin vahepeal juhuks, kui fooritagant esimene startija ei tea kuhu tee viib. Siis saab teadja võtta juhtimise üle. Muus mõttes sujus kõik kenasti ning minupoolne suur kummardus nii korraldajatele kui ka osalistele. See päev jääb kauaks meelde. :clap:
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas KRANTS » 16 Mai 2010, 09:14

Ma olin Sveni järel "teadja" masin :mrgreen: Aga õnneks Sven jäi peale foori võtmist ka teepeale seisma kui nägi, et tagumised läbi ei mahtunud.

Omaette huumor oli see, kuidas Poke kartis linnavahel ära eksida :mrgreen: Läike teel rivistudes ütlesin, et kui ma vahepeal kuskile ära keeran, siis järgnegu Svenile, et ma kuskilt raban nikotiini juurde. Sellepeale Poke' üritas veenda, et ma teistelt küsiksin senikaua, kui kruiis on :lol: :lol:
KRANTS
 


Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas cabernet1 » 16 Mai 2010, 09:21

Kui Poke kallal võtta, siis teda ei lastud alguses oma masinaga platsile. Ta jäi ju hiljaks. Alles minu agiteerimisel sai sinine 6 korraldajate teadmata platsile veeretatud :mrgreen:
Aga mis puutub äraeksimisse, siis kui ei ole ikka kohalik, pole ka midagi imestada. Olen isegi 6 aastat Tallinnas elanud, minu naine on elanud seal 20 aastat... sellest hoolimata õnnestub ka meil eksida. Taksojuhtidelgi on kaart autos.
Seega veelkord pöidlad püsti kõigi suunas, kes võtsid osa üritusest ning ka kruiisist.
Muidugi kui nüüd pisut rääkida miinuspoolest, siis kui võitjaid välja hõigati, oli ca 50 % "õnnelikest" juba lahkunud...
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas KRANTS » 16 Mai 2010, 09:40

Iseenesest oli laias laastus tegemist toreda üritusega. Võiks teha järelkaja teema (või see teema muuta järelkajaks), ning kõik head ja vead, mis räägitakse kõrvataha panna ja järgmisel aastal juba palju-palju paremini teha :thumbup:
KRANTS
 


Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas tomkulibin » 16 Mai 2010, 09:49

Miskil ajal leidsin fotoka käe küles olema, üritasin sihipäraselt kasutada. Välja tuli: http://nagi.ee/photos/tomkulibin/sets/264771/
Üritusest üldiselt- alati võiks paremini minna, aga esimese ürituse kohta ütleks- tehtud!
Ehk edaspidi saab miskit paremini orgunnitud. Üritame seda teostada summercampil.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas pokenaut » 16 Mai 2010, 10:02

KRANTS kirjutas:Omaette huumor oli see, kuidas Poke kartis linnavahel ära eksida :mrgreen: Läike teel rivistudes ütlesin, et kui ma vahepeal kuskile ära keeran, siis järgnegu Svenile, et ma kuskilt raban nikotiini juurde. Sellepeale Poke' üritas veenda, et ma teistelt küsiksin senikaua, kui kruiis on :lol: :lol:

Ma ajasin lihtsalt lolli juttu Sulle. :mrgreen: Mul oli ju Navi esiklaasil ja Tallinnast saan ma juba enamvähem jagu(kui Kopli kant välja jätta).

cabernet1 kirjutas:Kui Poke kallal võtta, siis teda ei lastud alguses oma masinaga platsile. Ta jäi ju hiljaks. Alles minu agiteerimisel sai sinine 6 korraldajate teadmata platsile veeretatud :mrgreen:


Ma ei pressinudki ennast algul platsile, kuna mul ju seda kaarti ei olnud. Kui hakkasid ajama, et ma auto platsile tooksin, siis käisin ütlesin ühele mehele, kes autosi platsile lasi, et seal ruumi kõvasti, et ma ajan Mazdaklubi liikmena oma auto ka platsile ja nii ta sinna lõpuks jõudis. Samas ega vahet poleks olnud, kas ta oleks seal nurga taga seisnud või platsil... poolteist tundi ta platsil vedeles, siis käisin kaks tundi ära ja tulin kruiisiks tagasi.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas cabernet1 » 16 Mai 2010, 10:08

vähemalt oli esindatud :thumbup:
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas nizu » 16 Mai 2010, 10:13

Minuarust väga tore üritus ja korraldamine igati OK!
Omalt poolt tegijatele suured tänud tehtud töö eest!
Punasele RX-8 -le kes minu eest kruiisil õiget suunda kätte näitas ja mõnusa lõrinaga kõrva silitas ka suur aitähh!
Kasutaja avatar
nizu
 
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Mai 2010, 23:28
Asukoht: Prillimäe

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas Dii » 16 Mai 2010, 10:39

Ma ei tea, minu arust oli tore üritus.. Aga imelik, et inimesed muudkui vinguvad, kellele ei meeldi, et keegi sai mitu auhinda ja ise jäi ilma, kahju küll, aga kas seda peab siis kõva häälega välja ütlema !? Või siis see, et võitis rehvid keegi kes sellega tegeleb igapäev? So what? :crazy:

ROhkem positiivsust :P
Mazda 929
Kasutaja avatar
Dii
 
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Nov 2009, 00:15
Asukoht: Tallinn

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas pokenaut » 16 Mai 2010, 10:46

Varasemates postitustes pole meeles olnud, aga tahan ka foorumis tänada meie kruiisi lõpus sõitnud E32 7'mese BMW juhti, kes Järvevanal super liigutuse tegi, kui rivi teeäärest liikuma hakkas ja tema esimese rea kinni pidurdas ning ohukad peale lõi. :)
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas Mel » 16 Mai 2010, 11:34

pokenaut kirjutas:Varasemates postitustes pole meeles olnud, aga tahan ka foorumis tänada meie kruiisi lõpus sõitnud E32 7'mese BMW juhti, kes Järvevanal super liigutuse tegi, kui rivi teeäärest liikuma hakkas ja tema esimese rea kinni pidurdas ning ohukad peale lõi. :)

Just,see oli väga efektne :) Nohjah see kruiis oli väheke...sai jälgitud mängu RX-8,p.poolselt istmelt
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas Karl » 16 Mai 2010, 11:41

Kuidas muidu publiku lemmiku valimine lõppes? Ise sai ainult läbi käidud, aga huvitav oleks teada, kuidas asi lõppes ja kas tulemused olid need mida arvata võis?
Karl
 
Postitusi: 45
Liitunud: 18 Juul 2005, 18:23
Asukoht: Tallinn

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas edvin0212 » 16 Mai 2010, 12:40

Karl kirjutas:Kuidas muidu publiku lemmiku valimine lõppes? Ise sai ainult läbi käidud, aga huvitav oleks teada, kuidas asi lõppes ja kas tulemused olid need mida arvata võis?

Parima tuunitud mazda tiitli sai Must RX-7 aastast 1994 , siis parima originaal mazda auhinna sai hall mazda 626 mis oli umbes 1984 aastast ? , mis seisis uunikumite seas ja uunikumi tiitli sai vist see Eesti vanim mazda ? parandage ,kui midagi valesti kirjutasin .
http://www.mazdaklubi.com/foorum/topic11986.html
Kasutaja avatar
edvin0212
 
Postitusi: 899
Liitunud: 22 Nov 2009, 23:14
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 626GE 2.5 v6 DOCH 24v 128kw

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas Haljazme » 16 Mai 2010, 12:44

originaali auhinna sai 929HB, retro auhinna sai 626GC.
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel:51717-null-seitse
Kasutaja avatar
Haljazme
 
Postitusi: 627
Liitunud: 09 Sept 2007, 21:09
Asukoht: Aakre - Valgamaa (tööpäeviti - Elva)

2000 Mazda 626

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas Dii » 16 Mai 2010, 13:07

Jah, 929 ja aastast 83 hoopiski :)
Mazda 929
Kasutaja avatar
Dii
 
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Nov 2009, 00:15
Asukoht: Tallinn

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas cabernet1 » 16 Mai 2010, 16:15

Niipalju siis veel, et jäi kõrvu lootus, et meiega peaks liituma ka üks DEMIO. Kuna webwolfi oma enam pole, on lootust sellist isendit siin ikkagi näha. Näitusel minu kõrval parkinud punase demio omanik Victoria avaldas positiivset vastukaja ning lubas meid külastada. :thumbup:

(Kindlasti mängis selles oma osa Tomklubini šarmikas naeratus) :mrgreen: :mrgreen:
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas lines » 16 Mai 2010, 17:23

Üritustega jäin rahule. Ilm hea, seltskond hea ja sõbralik ning palju ilusaid autosid. Oleks hea saada ka tagasisidet Koeru perekodust. Tundus et natuke oli lastel igav ja vaevas tegevusetus- aga see minu arvamus vaid.

Ps. Kennu Arvan et sind ei jäetud tänust ja nännist tahtlikult ilma, tegemist pigem väikese eksimusega. Aga kuna mina pole "nokamütsitaja" siis võin sulle loovutada oma (Mazda 5 -e) mütsi ja ehk aitab eksimust veidi "siluda".

Edu

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas kennu » 16 Mai 2010, 17:47

irf :D ei taha mütsi. aga selle pakkumisega said vähemalt tuju paremaks.
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas IvarR » 16 Mai 2010, 19:12

nizu kirjutas:Minuarust väga tore üritus ja korraldamine igati OK!
Omalt poolt tegijatele suured tänud tehtud töö eest!
Punasele RX-8 -le kes minu eest kruiisil õiget suunda kätte näitas ja mõnusa lõrinaga kõrva silitas ka suur aitähh!

Aga palun :)
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas Ch » 16 Mai 2010, 19:17

Keegi olla mu auto vastu suurt huvi üles näidand, ise olin sõõmas pärast õeldi. Keegi ei tea kellega tegu? Lihtsalt mõtlen äkki mõni eelmine omanik? Oleks huvitav suhelda. :)

Pilt
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas Sven » 16 Mai 2010, 19:50

Niih, ma siis kah lõpuks siia kirjutamas. Üritus oli alustuseks üsna piisav, on mida edasi arendada ja mida esimesest üritusest kaasa võtta. Ise liitusin korraldamisega üsna lõpu eel, seega enda tehtud tööga rahul pole. Samas tundus ka et Krista ei osanud ettevõtmise mahukust ette kujutada, oli lõpuks läbi kui Läti raha. Küsis et kas suudan selle rongkäigu läbi ikka viia :think:

Kruiisi oli jah selline konarlik, minu esimene korraldamine ja kriitikat oma suhtes kordades rohkem kui rahulolu :evil: korraldus kiiruga ja korralikult läbimõtlemata kuna ka aega selleks oli vaid 1,5 nädalat, millest polnud 5 päeva aega üldse tegeleda sellega. Omad vitsad sain kätte, ei tasu ennast ülehinnata :!: Samas hea soendus Haapsalu ürituseks, eelmine aasta jäi korraldust vahele.

Üldiselt arvestades et esimene üritus, siis annaks 5 punkti 10 skaalas. Siis ei teki korraldajatel masendust ja ehk võetakse ka järgmine aasta üritus kalendrisse. Samas aga tekiks kriitika et oma tegemised karmi pilguga üle vaadata. Loodetavasti lükkasime lumepalli veerema ja järgnevatel aastatel on üritusel rohkem autosid ning terve ürituse ajal kõigile piisavalt tegevust.

Kennule vastuseks: ma olnuks õnnelik kui poleks pidanud kordagi mikrofoni rääkima ja ka mitte sellele tänukirjale järgi minema. Minu jaoks on kogu tänu see kui kuulen või loen kuskilt et rahvas oli üritusega rahul, see on minu silmis kordades suurem tänu kui mistahes paberileht. Vaevalt keegi foorumlastest mõttes sind sinu tehtud panuse eest tänanud pole, mina olen küll tänulik väga ilusate osalejakaartide ja muude kujundatud paberitega. Väga hea töö :thumbup:

Seega, loodetavasti saab esindusest positiivse tagasiside ja ka järgmisel aastal korraldada sama ürituse järje, ehk saabki sellest Eestis ainulaadne igaaastane üritus.
Sven
 


Re: Leiame eesti vanima Mazda ja Mazdade suur väljanäitus.

PostitusPostitas ance » 16 Mai 2010, 19:57

Lahe üritus sai ja olen tulemusega väga rahul.
Kerge puna-päevituse sain boonusena kaasa :D

Pilte sirvides leidsin delfist huvitava pildi :D
http://img532.imageshack.us/img532/6301/homie.png
Oli mul autoklaasi vahel :wave:

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist