16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas ance » 22 Juun 2010, 06:25

Hei !

Varuvariant füüsiliselt olemas, aga pean saama kinnituse, et see ka vaba on sel ajal.
Alternatiiviks on koht nimega Kassivõllimägi, mis asub Raplamaal, Kehtna vallas, Eidapere küla läheda Kassivõllimäel. Ilus koht, kus peetakse kohalikke massiüritusi, kus on elekter, wc-d, laululava, lõkkekoht, kiiged, lipuvarras ja lasketiir (vallid) olemas. Koht on eraldi metsa sees, pidevalt niidetud ja on mulle senimaani alati välja renditud, kui on vaja old, tingimusel, et hoitakse ilusti. Rent on olnud senimaani lihtsalt sümboolne summa elektri eest.
Hetkel ei tea, küll, et 16. - 18. seal midagi toimuks, aga pean üle küsima, kui see variant käiku läheb.

Haagise puhul jään samuti enda juurde. Kui vaja, võtan töö juurest ühe kaasa.

Kingituste puhul võiksin taas teha midagi torulaseriga? Pean töö juurest küsima, aga ei usu, et nad mulle seekord need päris tasuta annavad. Kui huvi millegi vastu on, siis võin välja uurida hinna jne.

Kes suhtleb Mazda esindusega ? Oli jutuks, et neid ka vb kaasata ?? Arvan, et seda ei tohiks ka väga venima lasta... kasvõi lihtsalt mainida, et meil kuupäevad paigas ja üritus korraldamisel.

Ise olen kindlasti tulemas, aga raha kannan alles peale 10. juulit :wave:


Ance

PS! Sõidan täna maale ja ilmselt netti ei pääse ennem 28.t. Nii et kui huvi, helistage !
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 22 Juun 2010, 13:26

Ma satun homme Lääne Maleva ühe suurema "ninaga" samasse seltskonda pidustustele. Katsun jutule saada Kiltsi asjus. Kui juba liiga hilja pole??
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Mazdagirl » 22 Juun 2010, 17:31

Rahu poisid , luba on olemas :clap: Sven jõuab õhtul koju siis kirjutab täpsemalt :thumbup:
Mazdagirl
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Rixx » 22 Juun 2010, 17:37

:clap: :clap: :clap:

Nüüd siis koht ja aeg kindel ja saab edasi tegeleda järgmiste asjadega. Selle Ance pakutud koha võiks siis järgmine aasta kasutusse võtta.
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Sven » 22 Juun 2010, 21:18

Kuna olen viimase 9 päeva jooksul olnud 8 tööl siis süvenen asjasse homme. Aga korraldustiimi on vaja liikmeid. Sooviavaldus koos valdkonnaga mida korraldada soovid palkus mulle PS-i! Asjaga kiire!!!

Reedel lähen üritan siis ka auhindu sebida kuskilt, kes auhinnalaua katmisega abiks saab olla paluks ka teada anda(eriti oleks vaja auhindu laste võistlustele). Samuti külastan reedel ka Mazda esindust et nendega ka sellest üritusest rääkida. Kui on keegi kes oleks nõus tegema välja trükkimiseks plakati faili või isegi plakati välja trükkima siis ka paluks mulle teada anda. Homme uurin helitehnikat. Samuti on vaja generaatorit. Kui kellegil veel tuleb miskit meelde mida vaja, siis paluks märku anda kuna sellest sõltub ürituse eelarve ja osalustasu.


Teen esmaspäeval pattu ja uurin ka 20-22 ja 27-29 augusti kuupäevi, siis saaks üritust paremini ja kvaliteetsemalt korraldada. See on vaid idee!!!

Lisaks, kasutaja alari Haapsalust, palun saada mule oma maili aadress kuna sulle on mul pisut asjaajamist anda kohalike instantsidega.


Kogu asja seedin homme homikul läbi ja annan õhtu enne jaanitulepidusid mingi esmase kokkuvõtte.
Sven
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 22 Juun 2010, 21:28

Sven kirjutas:Samuti on vaja generaatorit.


tomkulibin kirjutas:Elektri tootmisega saan ehk aidata.

:roll:
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas alari » 23 Juun 2010, 18:56

minu e mail siis Alarike3332@hot.ee jummal tänatud et korda sai mõtlesin juba et peab neid tagant sundima minema. krt kaitseliit ju
alari
 
Postitusi: 51
Liitunud: 28 Veebr 2009, 19:09
Asukoht: LÄÄNEMAA

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 24 Juun 2010, 09:31

alari kirjutas:minu e mail siis Alarike3332@hot.ee jummal tänatud et korda sai mõtlesin juba et peab neid tagant sundima minema. krt kaitseliit ju

mis sa tühjast ikka kirud :wink: Õigete inimeste poole tuleb pöörduda. :lolno:
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas IvarR » 24 Juun 2010, 20:09

Sven kirjutas:Teen esmaspäeval pattu ja uurin ka 20-22 ja 27-29 augusti kuupäevi, siis saaks üritust paremini ja kvaliteetsemalt korraldada. See on vaid idee!!!


Kamoon mida seda ikka edasi lükata. Lisaks Tomkulibiniga nõudsime iga aastased 2nädalat enne klubi päevasid puhkuse välja et ei peaks tööl olema. Lisaks selleks ajaks on rx vahetatud arvatavasti ühte teist marki auto vastu juba kui ark ümberehituse heaks kiidab.

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 24 Juun 2010, 20:19

selge see, et edasi pole mõtet lükata, kuna paljud on oma plaanid teinud juba tükk aega tagasi nende kuupäevade jaoks. Kui edasi lükkama hakata viimasel hetkel on tulemus see, et sven ja mazdagirl on kahekesi kohal, sest teistele ei pruugi uued kuupäevad sobidagi.
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Sven » 27 Juun 2010, 11:31

Kuna abikäsi pole siis pean vist kuidagi üksi hakkama saama. Hetkel siis sain ka teada et helitehnika pean seekord mujalt sebima kui varasematel kodadel. Kas geneka saab kindlasti või vaatan tagavara valmis? Rixx, palun saada mulle osalusmaksu kujunemise kohta mingi info, et kuidas sellise summa said palun.

Alarile saadan ka kohe kirja ära, tema lubas vähemalt kohapealsete asjaajmistega aidata.

Menüü osalt niipalju et hommikutel võiks pakkuda neid kiirpudrusid ja võileibu, muud osa hetkel mõtlen. Kas kellegil on aimu, kus kohast võiks uurida sellise tehnika renti nagu nendel väliüritustel kasutatakse? Uurin ka ühe klubilise käest, kas oleks võimalik saada tema pizzakioski pakutavat. Või ehk suudab ta teostada kogu toitlustuse.

Ootaks siis tagasisidet, abiliste omi otse PS-i. Rahvas, aega on ju vaid 3 nädalat ja meil pole veel miskit :!:
Sven
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas tomkulibin » 27 Juun 2010, 23:07

Sven kirjutas: Kas geneka saab kindlasti või vaatan tagavara valmis?

Täpsustan homme.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas roossaar » 28 Juun 2010, 08:18

Täna uurin tehnika kohta täpsemalt
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas dilidon » 28 Juun 2010, 20:22

Julgen ka välja pakkuda,et kui generaatoriga tõsine häda tuleb,saan ühte tagavaraks pakkuda. OT;Asja miinus on see et tooma pean selle järelkäruga ja siis ei saa mazdaga tulla.
Pole head mõtet praegu..
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas ance » 29 Juun 2010, 08:00

Sven kirjutas:...korraldustiimi on vaja liikmeid. Sooviavaldus koos valdkonnaga mida korraldada soovid palkus mulle PS-i! Asjaga kiire!!!...


Seda lugedes tekib pisut hämming.... no mida ma korraldada võiksin ? Minule paluks õllejoomise korraldamist :crazy:
Tahan öelda seda, et kui sa seda asja ajad, siis anna märku, milles abi on vaja. Ma aitan meelsasti, aga ei oska küll mingit valdkonda välja pakkuda, mida korraldada. Kardan, et sa pead ikke ise rahvast rakendama... eelmistes postitustes oli ju rahvast, kes abikäsi pakkus.

Mida on vaja korraldada :?: Paluks ülessannet. :angel:

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 29 Juun 2010, 09:18

Ance'l õigus :!:

Sven, kirjuta siia mis tegemata on, milles abi vaja. Kes aidata suudab, tõstab käe :wave:
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Rixx » 29 Juun 2010, 16:31

Sven, kas sa teiste postitusi ka loed või mitte? Mulle tundub, et ajad oma jonni ja rada...

Kõik pakuvad sulle abi, pakuvad välja igasuguseid asju aga sina väidad järjepidevalt et sa pead kõik ise jälle ära tegema.

Võta nüüd natuke rahulikumalt. Vaata üle mis on vaja täpsemalt teha ja jaga ülesanded ära, et sa ei peaks rabelema ise nii palju. Loomulik on ju et ei jõua kõike ära teha.

Söögi poole pealt pakkusin sulle välja, et mul on olemas toiduainete nimekiri ja kogused eelmise aasta campist, saaksid seda kasutada või anda söögi asi kellelegi ajada.

Ega keegi ei oska pakkuda sulle mida võiks teha, sina paku välja milles me sind aidata saame. Me ju tahame aidata.

Minu soovitus pane esimesse postitusse nimekiri asjadest mida on vaja muretseda või korda ajada ja sinna saab hakata panema nimesid taha, kes asja eest vastutab või korraldab.

Olen juba eelnevalt kirjutanud mis meie pere käes on ja mis me kaasa võtame. Kuna ühekordsete nõude varu on ka meie käes siis ühekordsete nõude juurde saamine jäta meie hoolde.

Ka teised on pakkunud, mis nende õlgadele võib jääda. Pane nad esimesse postitusse kokku ja saad ning saavad ka teised ülevaate korralduse kulgemisest.

Osalustasu summa võtsin eelmiste aastate summad ja panin 50 krooni kõigile otsa, kuna eelmine aasta jäi puudu aga samas võiks ka natuke klubirahade varudest toetada seda üritust (pole ammu näinud klubirahade seisu ja seetõttu ei oska ka arvestada kui palju saaks rahaliselt toetada). Mingit kalkulatsiooni ei teinud ja jaotuse võtsin kopi paste sinu mingi aasta välja käidud jaotusest. Lihtsalt välja tuli see osalustasu kuulutada, sest teada on see, et ülekanded hakkavad venima ja mida varem hakatakse koguma seda parem on.
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas roossaar » 29 Juun 2010, 18:44

Tehnika eest kysitakse 500 eeku päevas. Kui on kellelgi miskit paremat pakkuda siis minugi poolest
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 29 Juun 2010, 18:50

Toetajaliige/kaaslane 250/200
liige 250.-, kaaslane 250.-


ma saan aru, et mina kui toetajaliige saan 250.-eek-iga?
Aga mu abikaasa? Kas ta on kui kaaslane (200.-eek) või foorumiliikmena on liige (250.-eek)?

Samas on huvitav see, et "kohalikel" on asi kallim, kui kaaslastel (samas oleks loogiline, et summad vastupidi oleks). :mrgreen:

enivei, ülekanne minu poolt tuleb 10ndal juulil või peale seda nats (igal juhul enne suvepäevi).
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas esmo » 30 Juun 2010, 19:32

Põhimõtteliselt saaksin rannapalle, kui huvi on. Kas lastele auhindadeks või niisama mängimiseks. Oleks vaja teada ainult kogust. Arv on suhtkoht piiramatu. :)
Kasutaja avatar
esmo
 
Postitusi: 138
Liitunud: 28 Juul 2008, 18:03
Asukoht: Rootsi & Hiiumaa

2007 Mazda 5

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Sven » 30 Juun 2010, 23:25

Nii, tänan esmalt kautajaid alari ja pisikebmw tänu kellele on meil nüüd olemas nõusolek Kaitseliidult ja Päästeameti allkiri valla antud planketil. Loodame et vald nüüd ainult lõpuks 14. kätt ette ei pane, 2006 möödusprobleemideta.

Rixx sinult palusin lahtiseletatuna osalustasu, mida pole aga saanud nii et paluks ka toonikese jagu vaiksemalt. Toitlustus on sinu kanda, saada mulle palun toitlustuse eelarve inimese kohta. Grillile oleks välja pakkuda 50.- kg lia kuivas marinaadis, homme kodanik roossaar täpsustab üle. Lisaks ootaks ka et mis hinnaga vvs saaks.

Lodetavasti saab vastuse ka genertori kohta homme, tomkulibin lubas endast parima anda.

Lisaks naised saunas rääkiid et kodanikul Mel206 pidavat olema üks üsna mahukas grillvann, ehk annaks kuidagi selle sinna sebida grillimiseks?

Helitehnika osas uurin natuke veel ise ja ehk saab soodsamalt, kui kellegil miskit välja veel pakkuda siis pakkumised oodatud.

Loodetavasti õnnestub mull ka Kaitseliiduga 14. või 15. minna leping sõlmida, ise olen siis seal kandis komndeeringus.

Kas on keegi kelle autol on veokonks ja kes oleks nõus trantsportima väikese TikiTreileriga telgi, generaatori ja muu vajaliku? Kas ance käru pakkumine on endiselt jõus? Vaja oleks siis nii suurt käru, kuhu telgi karbid pikkuselt peale mahuvad.

Seelleks postiks on siis nüüd vist kõik.
Sven
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Rixx » 01 Juul 2010, 00:22

Postitatud: 29.06.2010, 15:31

Osalustasu summa võtsin eelmiste aastate summad ja panin 50 krooni kõigile otsa, kuna eelmine aasta jäi puudu aga samas võiks ka natuke klubirahade varudest toetada seda üritust (pole ammu näinud klubirahade seisu ja seetõttu ei oska ka arvestada kui palju saaks rahaliselt toetada). Mingit kalkulatsiooni ei teinud ja jaotuse võtsin kopi paste sinu mingi aasta välja käidud jaotusest. Lihtsalt välja tuli see osalustasu kuulutada, sest teada on see, et ülekanded hakkavad venima ja mida varem hakatakse koguma seda parem on.


Minu seisukoht on see, et olenemata, kas kaaslane on klubiline või mitte, peaks tema eest tasuma kaaslase hinda. Üldjuhul on nagunii kaaslane oma pere liige, kellega jagatakse rahakotti.

Sven kirjutas:Toitlustus on sinu kanda, saada mulle palun toitlustuse eelarve inimese kohta.


Kokku lepitud - minu asi on siis osta ära kõik toiduained v.a liha. Eelarve saan ma teha alles siis kui on teada kasvõi umbes tulijate arv ja inimese kohta saan summasid öelda siis kui on kindel tulijate arv. Meie võtame kaasa ka siis võimalikult palju söökide tegemise jaoks tarvikuid (kausid, noad jne).

Sven kirjutas:Lisaks naised saunas rääkiid et kodanikul Mel206 pidavat olema üks üsna mahukas grillvann, ehk annaks kuidagi selle sinna sebida grillimiseks?


Kui vaja siis saab haagise peale tõsta ka meie grilli, mis on kaanega ja grillvanni suuruseks umbes 1x0,5m

Sven kirjutas:Kas on keegi kelle autol on veokonks ja kes oleks nõus trantsportima väikese TikiTreileriga telgi, generaatori ja muu vajaliku? Kas ance käru pakkumine on endiselt jõus? Vaja oleks siis nii suurt käru, kuhu telgi karbid pikkuselt peale mahuvad.


Telgi postide karpide pikkuseks on 2 m - nii et sellega saab arvestada.

Tomkulibin - kas su valgel on kärukonks?
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas Sven » 01 Juul 2010, 07:30

On küll valgel konks aga kuni pole üks töö autoga tehtud, ei hagita ka sinna käru sappa.

Kui vaja rahva arvu siis kuni pühapäevani on eelregistreerimine SIIN!!! Lisaks peaks arvestama 5-15 inimesega kes esindusest infot saanud.
Sven
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas KRANTS » 01 Juul 2010, 10:59

Sven kirjutas:! Lisaks peaks arvestama 5-15 inimesega kes esindusest infot saanud.

Info saamine ning 100% kohalolek, ei ole päris samad asjad...
KRANTS
 


Re: 16-18 juuli Kiltsi "SUMMERCAMP 2010" arutelu.

PostitusPostitas vvs » 01 Juul 2010, 13:58

Sven kirjutas:Grillile oleks välja pakkuda 50.- kg lia kuivas marinaadis, homme kodanik roossaar täpsustab üle. Lisaks ootaks ka et mis hinnaga vvs saaks.

Liha kilo hinnad on sellised:

Traditsiooniline šašlõkk - 65.-
Punases kastmes šašlõkk - 69.-
Grillvorst (selline jämedam asi) - 66.-
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline