Summercamp 2010 järelkaja.

Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Sven » 18 Juul 2010, 09:29

Kuna üritus hakkab juba läbi saama ja üsna mitu on juba ka lahkunud siis teen sellise teema ära.

Üritus läks nagu kartsin, vähe rahvast ja osa asju jäi ära. Samas seltskond oli nagu alati mõnus. Tänud kes aitasid korraldada ja kes viitsisid oma kohalolekuga seda üritust austatada.

Tänud:

Rixx, Margit, kathyy - toitlustus, kemmerg, lauad/toolid ja kohapealsed üritused + OÜ Autosõit meened.
tomkulibin/Gaspre - generaator.
ance - järelhaagis.
323IFF - haagise transport, kohapealne aktiivsus.
vvs - lihavalik.
alari ja pisikebmw - abi ürituskoha paberimajanduses.
esmo - meened.

Meil sajab igatahes hetkel vihma, loodame et millalgi jääb ikka järgi ja saab asju kokku pakkida.
Sven
 


Re: Summercampil osalejad.

PostitusPostitas KRANTS » 18 Juul 2010, 09:59

Sai ka eile õhtul, pimeduse varjus, kohal käidud ja nägu ära näidatud...

Pettumus... Organiseerimatus... Ei tahaks küll nii öelda, aga ma olen oma otsusega rahul, et ma osalustasu ei maksnud ja algusest lõpuni kohal ei viibinud...

Palju ajakavast üldse täideti? Palju toimus tegevust plaanipäraselt?

Eriti suure masenduse tekitas see, et üks härra "peakorraldaja" astus niimoodi ämbrisse, et vaat' et häbi hakkab lausa :? :thumbdown:

Muidugi olen ma tänulik "teisejärgulistele korraldajatele", kes olid ka öösel oma ülesannete kõrgusel :thumbup:

Järgmine aasta siis peab vist ikka ise tegema, et tekiks tahtmine üldse osaleda ja võimalikult kaugel lennuväljadest seda korraldama.


Huh... sain oma (negatiivsed) emotsioonid välja öeldud... Ma juba kujutan ette, milline kisa nüüd lahti läheb, kuna ma julgesin ühele "kõigevägevamale" kannapeale astuda... :?
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas aviar » 18 Juul 2010, 13:05

Lugesin KRANTS´i kokkuvõtte läbi ja ütleks omaltpoolt mõne lause.

Olen igasuguste erinevate kollektiivide suveüritustega kokku puutunud aastast 2002, küll mitte peakorraldajana (mis on siiski suur vastutus), vaid mõned korrad lihtsalt korraldajana ehk siis ürituse ettevalmistajana. Olen vahest võimalusel ka neljapäeval juba kohale sõitnud, et kõik ilusti sujuma saaks - lauad, toolid, lõkkeplatsi, parkla ja telkväljaku planeerimine,lava ettevalmistamine, ala piiramine turvalindiga, jne. Suurim üritusel osalejate arv on olnud üle 70-ne inimese ja et kogu seda üritust ohjes hoida, siis peab olema hästi aktiivne ja võimukas õhtujuht, kelle sõna ka kuulatakse. Kava kui selline peab alati olema, aga kava ei tohi muutuda liiga tihedaks nagu mingiks habemes kaitseliitlaste suvepäevadeks, kus kõik vile järgi käsu korras mööda nööri peavad käima :D

Eelkõige käiakse suvepäevadel ikka puhkamas ja igaüks osaleb mängudel jõudumööda. On ka ettetulnud parajat peavalu tegelastega, kes on kodunt abikaasa valvsa silma alt välja saanud ja "rihma ikka täiega lõdvaks lasknud" ehk siis ennast "meheks joonud". :crazy: Kodus on paras suss ja kui pääseb....siis hoidke alt. Reeglina on sellised tegelased järgmine kord kojujääjad, sest kes see ikka tahab olla täiskasvanud inimestele lasteaiakasvataja. Kui oled seltskonnas, siis püüa ka käituda vastavalt tavadele. Kui tahad räigelt eeskirju rikkuda, siis eemalda autolt klubi kleepsud ja riku seadust üritusest võimalikult kaugel.

Ja veel eelarvest, kui on ühiste kuludega üritus - ühised söögid-joogid, platsi rent, elekter, jne. Oluline on teha osalejatele ettemaksukohustus min. kaks nädalat enne üritust - oled maksnud, oled ka tulija. Nii on ka ürituse juhil parem ülevaade inimeste arvust ja rahalisest seisust ning vastavalt sellele teha korrektuure. Sellised "ma võibolla tulen ka korraks läbi" tegelased võiks üldse koju jääda, sest praktika näitab,et selline korraks on vägagi mitte korraks ja võimalusel elatakse teiste kulul, ise midagi panustamata.

Need olid lihtsalt mõned arvamused :wave:
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Mel » 18 Juul 2010, 13:21

Kyl on alati neid kritiseerijaid,pane ise tegema või kas osavõtma sis pole kedagi,kyl on hea,et MA ikka seda ja teist.
Nuuh kuda ka sujus mu kylakostiks toodud arbuusiga,pandi ka laeall rippuma või lapsed jõudsid ennem jaole ja kyllap oli ka 5Lveekankust kellegile abiks.Sorry kui ka tõesti ootasite mind tagasi,kuigi vbl.isegi oleks ka väga tahtnud.Kui midagi yldse kritiseerida siis niisuure kooseisuga klubi kohta,need vähesed kes lippu kõrgel hoiavad,peab ytlema väga tublid.Noo see polla lugu ega ta ilus pole jah,aga sellest nyd maailma lõpp ka pole
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Summercampil osalejad.

PostitusPostitas Sven » 18 Juul 2010, 18:34

KRANTS kirjutas:Sai ka eile õhtul, pimeduse varjus, kohal käidud ja nägu ära näidatud...

Pettumus... Organiseerimatus... Ei tahaks küll nii öelda, aga ma olen oma otsusega rahul, et ma osalustasu ei maksnud ja algusest lõpuni kohal ei viibinud...

Palju ajakavast üldse täideti? Palju toimus tegevust plaanipäraselt?

Eriti suure masenduse tekitas see, et üks härra "peakorraldaja" astus niimoodi ämbrisse, et vaat' et häbi hakkab lausa :? :thumbdown:

Muidugi olen ma tänulik "teisejärgulistele korraldajatele", kes olid ka öösel oma ülesannete kõrgusel :thumbup:

Järgmine aasta siis peab vist ikka ise tegema, et tekiks tahtmine üldse osaleda ja võimalikult kaugel lennuväljadest seda korraldama.


Huh... sain oma (negatiivsed) emotsioonid välja öeldud... Ma juba kujutan ette, milline kisa nüüd lahti läheb, kuna ma julgesin ühele "kõigevägevamale" kannapeale astuda... :?


Keegi ei keelanud sul ise üritust korraldada, sa oled lihtsalt üks paljudest kes tahavad lihtsalt hiljem tänitada kui miskit nihu läheb! Ajakava muudatused olid koos tehtud ning tingitud osalejate vähesusest. Kuna sinu kohalolek piirdus loetud minutitega siis pole sul ka ülevaadet mille alusel ajakava ja muud sellist kritiseerida :idea:

Intsident on jah kahetsusväärne ja tunnistan oma eksimust, mis tulenes minu vähestest teadmistest.

Seega paluks ikka enne kritiseerimist pisut mõelda kas oled kompetentne kritiseerima või mitte! Sina seekord kohe kindlasti seda polnud, kuna 48h üritusele ei anta hinnangut 1h nähtu põhjal!!! Sinu kirjutatu on lihtsalt enda väljaelamine kuvari taga!
Sven
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas ance » 18 Juul 2010, 18:44

Hei !

Ka mina käisin kohal.

1. Rahvast oli vähe... negatiivne vastukaja neile, kes ei tuld ja veel suurem neile, kes lubasid tulla, aga tulemata jäid. Loodan tõsiselt järgmisel aastal suuremat kohalolekut.

2. Minu seal viibimise aega (olin algusest teise päeva kella 17-ni) jäi vaid 1 üritus, mis oli suurepärane ja lahe, aga kas selleks meile kiltsi lennuvälja oli vaja ?

3. Järgmise aasta korraldajana Svenni ei tahaks näha. Oled püüdlik ja entusiastlik, aga vähese ajaga (nagu sellest üritusest näha) ja see korraldamise asi nagu ei taha sujuda sul minumeelest. :) Annaksin kellelegi teisele võimaluse tulevaseks aastaks.

4. Järgmise aasta kohana pakkusin ka enda kodukanti. Kui huvilisi, siis käime ja vaatame koha üle.

5. See mis seal üritusel n.ö. juhtus, arvan, et las jääb selle ärituse raamide sisse, eks nad said seal omad vitsad.

Aga üldise kokkuvõttena ütlen, et üritusega võis rahule jääda. Sai palju tuttavaid nähtud, grillitud ja lõbusasti aega veedetud !

Järgmist suurüritust oodates,
Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 18 Juul 2010, 19:33

Ja kuna siiski on tegemist "järelkaja" teemaga, siis võin ka mina muljetada oma 1h kohalviibimise alusel.
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Sven » 18 Juul 2010, 19:43

Kriitika alati teretulnud. Aga samas korraldamise osast niipalju et aega oli see aasta üldse vähe kuna teema algataja kadus üldse. Lisaks ei valinud mina ainuisikuliselt kohta ja aega. Algsete lubajate arvuga oleks toimunud üritus täiskavaga ja muideks tegelikuses oli minu kirjutatud asi mitte kava vaid kava ettepanek mille kohta võttis sõna mõni üksik. Üldiselt kui nüüd vaatate arutelu teemat siis igale algatatud arutluspunktile on ümmarguselt 2 vastust. Seega kuna tegu on klubi üritusega, siis minu nägemus oleks see et kava paneme koos kokku.

Minu silmis toimub ka piisavalt suure osalejatearvuga võistlusi autodega. Tundub aga et siin sellist arusaama pole. Kohapealt kuulsin et oli üsna mitu inimest kes oleks tahtnud sõita aga pole mõtet näha tund vaeva et 3 autot sõita saaksid. Kahju kui pean sellisel üritusel osalemise võimalikuks saamise tõttu omale mõne muud marki sõiduki muretsema.

Seega nagu ei viibinud eelmine aasta grillfestil, siis ei tule ka järgmine kord kui ei ole kavas üritusi autodele või piisavat osalevate autode arvu et oleks mõtet anda starte.

Lisaks mainiks ära et kui küsisin arutelu teemas, et andke teada et kes millega oleks nõus tegelema siis tuli vastuseks et mida üldse vaja teha on ja seda ka korduva küsimise peale alles. Siit siis järeldus et tegelikuses puudub inimestel, kes kritiseerivad, üldse ettekujutus ürituse korraldamisest!

Nagu sooviti, siis annan järgmise aasta ürituse peakorraldaja ameti krantsile üle! Loodetavasti ei pea ma seda taas üle võtma. Ning kui oli näha et see aasta hakkas ürituse ärajäämine selgeks saama, siis miks keegi ei võtnud miskit ette?

Nüüd aga hakkan omale uut autot muretsema et saaks osaleda autoklubi suvepäevadel mitte grillfestil, sest rootori heide ja generaatori tõuge ei tee sellest kohe mittekuidagi autoklubi üritust minu silmis.

Nüüd olen öelnud kõik mis öelda ja rohkem mingit postitust minult Summercampi teemadesse ei tule.
Sven
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 18 Juul 2010, 19:48

Sven kirjutas:Nüüd olen öelnud kõik mis öelda ja rohkem mingit postitust minult Summercampi teemadesse ei tule.

olgu jumal tänatud :thumbup:
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas ance » 18 Juul 2010, 20:07

Sven kirjutas:Kriitika alati teretulnud...

Ürituse korraldamisega said sa ju hakkama ! :thumbup:

Nagu sooviti, siis annan järgmise aasta ürituse peakorraldaja ameti krantsile üle! Loodetavasti ei pea ma seda taas üle võtma.


Pole mina seda öelnud, et peab.... sellekohapealt peaks hääletuse tegema. Aga arvan, et Krantsil oleks päris palju potensiaali hea ürituse korraldajana !

Ance a.ka ANKA :mrgreen: nagu viimanekord selgus :mrgreen:
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Margit » 18 Juul 2010, 20:31

Miks on muudetud Krantsi,Mel206 ja ka Sveni algselt kirjutatut?Milleks siis üldse on vaja sellist alateemat nagu järelkaja?Kas siia tohib vaid kiidusõnu kirjuta?

Olin üritusel kuni eile öösel kella 02.00-ni ja siis sõitsime koju.Ürituse kohta võiks öelda et see oli "HUVITAV" :crazy: Eriti esimene õhtu!
Svenile niipalju,et kui tahad et teised saladust hoiaksid,siis õpi seda kõigepealt ise hoidma :!: Ja mingit kokkulepet ei olnud,et mida võib kirjutada/rääkida või mida mitte!Julged teha julge ka tunnistada!Sama jutt siis ka 323IFF´ile.

Nagu ka ANKALE jäi ka meile Linesega mõistmatuks,miks pidi see üritus toimuma lennuväljal :wtf: Kuna ei toimunud ühtegi autodega toimuvat võistlust(vigursõit ja kiirendamine) :roll: ja ei saa ka öelda et poleks olnud osalejaid...vigursõidust oleksid paljud osa võtnud!

Üritus siiski toimus ja selle päästis suuremaltjaolt Rixx :thumbup:

Siiski tänan omaltpoolt kõiki ,kes tulid olid ja läksid :clap:
Viimati muutis Margit, 18 Juul 2010, 20:44, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Margit » 18 Juul 2010, 21:12

Sven kirjutas:Kriitika alati teretulnud. Aga samas korraldamise osast niipalju et aega oli see aasta üldse vähe kuna teema algataja kadus üldse. Lisaks ei valinud mina ainuisikuliselt kohta ja aega. Algsete lubajate arvuga oleks toimunud üritus täiskavaga ja muideks tegelikuses oli minu kirjutatud asi mitte kava vaid kava ettepanek mille kohta võttis sõna mõni üksik. Üldiselt kui nüüd vaatate arutelu teemat siis igale algatatud arutluspunktile on ümmarguselt 2 vastust. Seega kuna tegu on klubi üritusega, siis minu nägemus oleks see et kava paneme koos kokku.

Minu silmis toimub ka piisavalt suure osalejatearvuga võistlusi autodega. Tundub aga et siin sellist arusaama pole. Kohapealt kuulsin et oli üsna mitu inimest kes oleks tahtnud sõita aga pole mõtet näha tund vaeva et 3 autot sõita saaksid. Kahju kui pean sellisel üritusel osalemise võimalikuks saamise tõttu omale mõne muud marki sõiduki muretsema.

Seega nagu ei viibinud eelmine aasta grillfestil, siis ei tule ka järgmine kord kui ei ole kavas üritusi autodele või piisavat osalevate autode arvu et oleks mõtet anda starte.

Lisaks mainiks ära et kui küsisin arutelu teemas, et andke teada et kes millega oleks nõus tegelema siis tuli vastuseks et mida üldse vaja teha on ja seda ka korduva küsimise peale alles. Siit siis järeldus et tegelikuses puudub inimestel, kes kritiseerivad, üldse ettekujutus ürituse korraldamisest!

Nagu sooviti, siis annan järgmise aasta ürituse peakorraldaja ameti krantsile üle! Loodetavasti ei pea ma seda taas üle võtma. Ning kui oli näha et see aasta hakkas ürituse ärajäämine selgeks saama, siis miks keegi ei võtnud miskit ette?

Nüüd aga hakkan omale uut autot muretsema et saaks osaleda autoklubi suvepäevadel mitte grillfestil, sest rootori heide ja generaatori tõuge ei tee sellest kohe mittekuidagi autoklubi üritust minu silmis.

Nüüd olen öelnud kõik mis öelda ja rohkem mingit postitust minult Summercampi teemadesse ei tule.

Enne kui sa seda oma postitust muudsid,oli Krantsi nime asemel sõna ...... :shock: ,siis nimetad teda veel haukuvaks koeraks :shock: Ainus kes siin saba jalgevahele tõmbab,oled sina Sven!Vähemalt sinu postituse viimane lause näitab seda :!:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas lines » 18 Juul 2010, 21:58

Õhtust,

Summecanmp 2010 on läbi saanud. Ilm oli hea, toit oli hea, seltskond hea. Ei saa jätta kiitmata inimesi kes nägid vaeva korraldamisel (Rixx,Ance, Vvs, 323IFF ja Sven).
See Camp oli minul neljas- Kahjuks pean tõdema et ka kõige mannetum. Tunnistan et kui järgmisel aastal on korraldajaks taas Sven, siis mina üritusest osa ei taha võtta :oops:

Jäi täielikult mõistmatuks miks oli vaja korraldada seda üritust lennurajal. Mitte ühtegi autoga seotud üritust ju polnud. Minumäletamist mööda olid just Sven ja IvarR suured kiirenduse soovijad (IvarR küll lubas aga kohal siiski ei käinud). Kahjuks oli see ka esimene üritus kus mõned julgemad ka purjuspeaga rooli istusid. Mul on heameel et politsei oma tööd tegi. (Kustutatud 3 korda)



Postituste kustutamine ei muuda juba toimunut :crazy:

Järgmine aasta võiks olla eraldi kiirendusvõistlus ja Camp. Mina võin ka Campile bussiga sõita ja autot poleks vajagi :wave:

Sven, ka negatiivne vastukaja on vajalik selleks et järgnevad üritused õnnestuksid.



Lines
Viimati muutis lines, 18 Juul 2010, 22:39, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas risto_626 » 18 Juul 2010, 22:38

postid kaovad endiselt :think:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Sven » 18 Juul 2010, 22:43

Kuna leidub inimesi kes soovivad edaspidiste ürituste korraldamiste võmatuks muutmist või siis vähemalt raskendada, siis kirjutan siia.

Jah sõitsin meie seaduste järgi alkoholijoobes autoga. Kuigi see oli vaid 0,3 promilli mis oleks paljudes kohtades lubatud ja kohalolnud nägid et kiirus oli kuni telgist möödumiseni väga mõõdukas ning ka kedagi ei liikunud minu sõidutrajektoril. See kõik ei õigusta tehtut kuigi tegevuse eesmärk oli aidata ühel hilisel saabujal konkreetne koht üles leida ja liikumiskiirus oli väike. Loodetavasti on nüüd need rahul kes ei suuda tulevikule mõelda vaid ihusid kättemaksu!

Nägemist.
Sven
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 18 Juul 2010, 22:48

Joobes autorooli istumist ei vabanda mitte miski.

Mina ka ei leidnud õiget kohta üles- tegin Kõne Rixx'ile, kes seletas paari lausega asukoha ja 5 minutit hiljem olime teil seal platsil. Rixx ei pidanud vajalikuks purjus peaga rooli istuda ja mulle vastu sõita :wink:

Ära seda postitust kustuta :wave:
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Sven » 18 Juul 2010, 22:54

Sulle niipalju et eks koerte parim ajaviide ole ikka klähvimine, seega pole sa oma nimevalikul eksinud :thumbup:

Paluks üritusega tehtud kulutuste arved panna mulle postkasti sven@mazdasgarage.pri.ee kuna PS-i pole seda võimalik panna ja ka pole enam mazdagti@mazdaklubi.com aadressi.
Sven
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas tomkulibin » 18 Juul 2010, 22:56

risto_626 kirjutas:postid kaovad endiselt :think:

Adminni logi:
Anonymous 90.191.54.48 Pühapäev Juul 18, 2010 10:02 pm Garfield was flagged.
tomkulibin 80.235.51.133 Pühapäev Juul 18, 2010 9:15 pm Edukas administraatori sisselogimine
Anonymous 81.21.243.34 Laupäev Juul 17, 2010 6:33 pm mass was flagged.

Seega kadumised on seotud postitajate endiga, ehk "ülevalt" pole näpitud.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 18 Juul 2010, 22:56

moraalset kahju annab ka hinnata?


tomkulibin kirjutas:
risto_626 kirjutas:postid kaovad endiselt :think:

Adminni logi:
Anonymous 90.191.54.48 Pühapäev Juul 18, 2010 10:02 pm Garfield was flagged.
tomkulibin 80.235.51.133 Pühapäev Juul 18, 2010 9:15 pm Edukas administraatori sisselogimine
Anonymous 81.21.243.34 Laupäev Juul 17, 2010 6:33 pm mass was flagged.

Seega kadumised on seotud postitajate endiga, ehk "ülevalt" pole näpitud.

kuidas see on võimalik, et KÕIGIL kasutajatel see nii on?

Samas pole mõtet ka Sveni hetkel kaitsta, kuna tema PS mulle sisaldas järgnevat lõiku:
Sven kirjutas:Kui ei muudaks ja kustutaks su postitusi siis poleks kindlasti ka esindusega mingit koostööd, kuna ka Krista loeb kindlasti seda!

:wink:
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas villi » 18 Juul 2010, 23:00

Mida värkki, mis kisa ja hala nüüd siin on? See, et üks peni siin haukuma hakkas ei tee minu silmis üritust mitte korda läinuks. Minule ja minu perele meeldis. Tänud Svennile ja teistele korraldajatele. :thumbup:



Siin on minu klõpsud otse fotokast:http://picasaweb.google.com/viljar58/Camp2010Kiltsi#
Kasutaja avatar
villi
 
Postitusi: 281
Liitunud: 17 Okt 2007, 20:27
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas kennu » 18 Juul 2010, 23:22

tomkulibin kirjutas:
risto_626 kirjutas:postid kaovad endiselt :think:

Adminni logi:
Anonymous 90.191.54.48 Pühapäev Juul 18, 2010 10:02 pm Garfield was flagged.
tomkulibin 80.235.51.133 Pühapäev Juul 18, 2010 9:15 pm Edukas administraatori sisselogimine
Anonymous 81.21.243.34 Laupäev Juul 17, 2010 6:33 pm mass was flagged.

Seega kadumised on seotud postitajate endiga, ehk "ülevalt" pole näpitud.

ka minu postitused on siit kustutatud seega ei ole see väide õige. Võta Tom moderaatori logi ette saad teada mida kustutati.
Adminni logis seda ei kajastu.
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas esmo » 18 Juul 2010, 23:44

Tahaks kah midagi ütelda ürituse kohta. Kuna see oli mulle esimene kord osa võtta, siis ei saa võrrelda eelmistega. Alati võiks korraldada paremini aga saab ka hullemini . Kahjuks pidin lahkuma laupäeva keskel, nii et ei tea mis toimus pärast seda, aga enne seda asi venis veit, aga arvestades palavat ilma ja hilist ärkamist, siis võis sellest ka aru saada. Kõik mis toimus, toimus suure huumoriga ja sõbralikult. Inimesed, kes pole kohal olnud või viibisid seal ainult veit aega ei peaks sõna võtma. Räägime ikka summercampist, mitte sellest, kas kellelgi oli politseiga probleeme. Üldjoones jäime üritusega rahule ja loodame ka järgmine aasta jälle kohtuda . Tänud Margitile, Rixxile ja teistele, kes nägid vaeva selle korraldamise ja toimimise eest. AITÄHH !
Kasutaja avatar
esmo
 
Postitusi: 138
Liitunud: 28 Juul 2008, 18:03
Asukoht: Rootsi & Hiiumaa

2007 Mazda 5

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Ardo » 19 Juul 2010, 12:58

Sven kirjutas:Jah sõitsin meie seaduste järgi alkoholijoobes autoga. Kuigi see oli vaid 0,3 promilli mis oleks paljudes kohtades lubatud


Noh, samah2sti v6iksid, registreerimata k2sirelv h6lmaall ringi jalutada ning tülinorijatele "enesekaitseks" tina jagada, ise sealjuures h6igates, et "oleksime me Ameerika Ühendriiikides, oleks see lubatud!".

Kui soovid joobes peaga autot juhtida - koli Austraaliasse (0,5 promilli lubatud) v6i mujale, kus seda siinsest rohkem tolereeritakse. Seni aga 2ra unusta, et elad Eesti Vabariigis!

Patuv22rt juhtum foorumi "eestvedajalt".
Ardo
 
Postitusi: 291
Liitunud: 19 Jaan 2007, 23:38
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas roossaar » 19 Juul 2010, 13:28

Keegi ei väänanud ju kellegi käsi et minna Kiltsile, toimus ju hääletus
Metsa korvi punuma pole ju mõtet autoklubil ometi minna
Mina jäin rahule igatahes ning oleks saanud kauem olla oleks kindlasti ka sõitnud, aga tähtsamad asjad siiski enne

Ja neil kes kohal ei käinud ja ka yrituse toimumisele kuidagigi kaasa ei aidanud pole mõtet sõna võtta

Soe soovitus kõigile - hakkaks äkki juba järgmise aasta campi orgunnima.
Siis on aega kyll ja kõik kes tahavad saavad ka osa võtta organiseerimisest.
Pärast vähem hala
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Asco » 19 Juul 2010, 15:56

Tervitus!

Olen viimasel ajal liiga hõivatud olnud ja pole saanud mahti klubi tegemistel silma peal hoida. Jäi seekord siis suvepäevadel osalemata... Ja kuna ükski pidu ilma Ascota ei ole mingi pidu, siis tagajärgi võib siit foorumist lugeda :D

Kuigi ise ei olnud kohal, arvan, et alati ei saa ka korraldajat süüdistada. Kui ikka rahvast kohale ei tule ja need, kes on kohal, pole just kõige koostööaldimad, läheb ka parima korraldaja üritus sinnasamusesse. Aga jah - purjus peaga rooli istumist see loomulikult ei õigusta.

Keegi siin mainis, et võiks hakata järgmise aasta plaane juba pidama. Kunagi ammu sai juba mainitud, et autohuvilised võiks vahelduseks ka vee peale viia ja Lõuna-Eestis ühe mõnusa kanuumatka teha. Autodega pole jõe peal küll suurt midagi peale hakata, aga seda põnevam on näha, kuidas saate kanuutamisega hakkama. Heade ööbimiskohtadega Lõuna-Eestis on suvel kitsas, mistõttu tuleks seda ideed varakult ajama hakata, et järgmiseks suveks kõik broneeringud valmis oleks.

Idee siis selline: reede õhtul sõidaksime kõik koos Võrumaale (Tallinn - Tartu - Võru). Seal on jõe ääres korralik palksaun, võrguplats, kämpingud, telkimisplats. Õhtul grillimine, saun, murumängud. Laupäeval kanuudega jõele. Laupäeva õhtul jätkame sauna, murumängude jms. Pühapäeva lõunast hakkame tagasi sõitma.

See jõeäärne saun ja kämpinguplats vajab üsna pikalt ette bronnimist. Nii et diskuteeriks selle idee üle veidi?
Nii kui raha saame, ostame viina...
Kasutaja avatar
Asco
 
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Juul 2006, 21:52
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist