Summercamp 2010 järelkaja.

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas kennu » 19 Juul 2010, 16:10

kõlab hästi kui Asco oleks eestvedaja.
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Mel » 19 Juul 2010, 16:22

Juba see väike kokkuvõte ta poolt ja ettepanekud on minuarust väga viis,ka selle poolt. :thumbup:kas mitte portosel polnud miskit säärast kohta välja pakutud mingiaeg...
Asco on justkui loodud selle jaoks
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Mazdagirl » 19 Juul 2010, 20:06

Üritus oli ok. Sina Ardo oled ilmselt viimane inimene seda asja kommenteerima aga ok vahet pole :?
Edu aga uute ürituste korraldamises teile , mind ei näe te enam ühelgi üritusel ja ilmselt ka siin foorumis mitte ( mõned võivad nüüd rõõmust hüppata ja hõisata,eks nad ise tea keda ma silmas pidasin) .

Ilusat suve jätku!
Mazdagirl
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Asco » 19 Juul 2010, 20:56

Mazdagirl kirjutas:Üritus oli ok. Sina Ardo oled ilmselt viimane inimene seda asja kommenteerima aga ok vahet pole :?
Edu aga uute ürituste korraldamises teile , mind ei näe te enam ühelgi üritusel ja ilmselt ka siin foorumis mitte ( mõned võivad nüüd rõõmust hüppata ja hõisata,eks nad ise tea keda ma silmas pidasin) .

Ilusat suve jätku!



Tohohh, mis nüüd lahti siis? Mis krt teil seal üritusel õigupoolest toimus? Deem, et ma ka sellest kõigest ilma pidin jääma... :crazy:

PS! Järgmine kord kui mingi üritus tulemas, helistage mulle. Olen üsna kehva foorumi jälgija. Oleksin üritusest osa võtnud kindlasti, kui keegi oleks vaevunud helistama (krt, mehed, minu number teil ju olemas küll).

Aga oleme ikka sõbrad edasi. Nii ei saa ju rallit sõita :eh:
Nii kui raha saame, ostame viina...
Kasutaja avatar
Asco
 
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Juul 2006, 21:52
Asukoht: Tallinn

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Mel » 19 Juul 2010, 21:01

Ettepanek modele kas ei peaks teema lukustama,muidu see jant ei lõpegi.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Asco » 19 Juul 2010, 21:11

Mel206 kirjutas:Ettepanek modele kas ei peaks teema lukustama,muidu see jant ei lõpegi.


Ok... ju ma siis ei saagi teada, mis seal tegelikult juhtus.

Aga selle järgmise aasta kanuutamise idee peaks siis kuskil uue teemana üles võtma.
Nii kui raha saame, ostame viina...
Kasutaja avatar
Asco
 
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Juul 2006, 21:52
Asukoht: Tallinn

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 19 Juul 2010, 21:15

Mazdagirl kirjutas:mind ei näe te enam ühelgi üritusel ja ilmselt ka siin foorumis mitte ( mõned võivad nüüd rõõmust hüpata ja hõisata,eks nad ise tea keda ma silmas pidasin) .

Ilusat suve jätku!

me ei tea, keda sa silmas pead- sa võid seda ka avalikult öelda, aga peretülid võiks ikkagi teie oma kodusse jääda. See, et Sven lasi oma konto kustutada oli tema enda otsus. Edaspidi poleks tema "kodust-väljas-käitumine" sobilik olnud klubi "eestvedaja" jaoks, aga nagu ma aru saan, ei väärinud see tegu klubist välja viskamist.

Olgem ausad- selline käitumine ei olnud ilus, eriti, kuna ta oli peakorraldaja ja vastutav isik.
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Portos2 » 19 Juul 2010, 21:21

ei tea mis teil seal toimus aga tundub,et kõik on pioneerid.
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Mazdagirl » 19 Juul 2010, 21:23

KRANTS kirjutas:
Mazdagirl kirjutas:mind ei näe te enam ühelgi üritusel ja ilmselt ka siin foorumis mitte ( mõned võivad nüüd rõõmust hüpata ja hõisata,eks nad ise tea keda ma silmas pidasin) .

Ilusat suve jätku!

me ei tea, keda sa silmas pead- sa võid seda ka avalikult öelda, aga peretülid võiks ikkagi teie oma kodusse jääda. See, et Sven lasi oma konto kustutada oli tema enda otsus. Edaspidi poleks tema "kodust-väljas-käitumine" sobilik olnud klubi "eestvedaja" jaoks, aga nagu ma aru saan, ei väärinud see tegu klubist välja viskamist.

Olgem ausad- selline käitumine ei olnud ilus, eriti, kuna ta oli peakorraldaja ja vastutav isik.


Kulla inimene mõtle mõned postid tagasi mis sellest Sveni välja viskamisest kirjutasid! See et mina siit minema tahan minna on minu isiklik otsus kuna leian et ka minul siin enam sõpru pole (need kes on nendega suhtlen juba ammu ka väljaspool foorumit) foorumist lahkuda olen ma juba ammu tahtnud! Äkki räägid sellest peretülist lähemalt , saan ka teada? Ja tahate nüüd kõik väita et olete viimasepeal korralikud liiklejad ja seadusi ei riku v? Mina seda ei usu :crazy: Äkki lõpetaks selle teema ükskord ära , nüüd kui julgesin midagi välja öelda (esimest korda erinevalt mõnest) saan ka kohe täie rauaga , andke aga minna , vot see on ka põhjus miks ma siit minema lähen :wave:
Mazdagirl
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 19 Juul 2010, 21:29

Mazdagirl kirjutas:Ja tahate nüüd kõik väita et olete viimasepeal korralikud liiklejad ja seadusi ei riku v? Mina seda ei usu :crazy:

joobes pole ma elus mitte kordagi rooli istunud ja pole ka kedagi lsknud rooli, kui on joobes ja olen seda näinud. Usun, et selliseid on veelgi. Veel vähem hakkan ma "omade" üritusel kõigile siga keerama. Mis te arvate tõesti, et see intsident jääb tähelepanuta? Et Lääne Malev ei kuule sellest, mis nende territooriumil juhtus? Siinkandis on sellised instantsid liiga tihedalt seotud ja järgmisel korral, kui Lääne Malevaga hakatakse rääkima ala rentimise teemal, kuulete ise tulemusest (ok, teid ju enam pole- ei kuule ka).


Kuna see kiltsi saamine venis ja venis, hüüdsin ma maha, et jaanipeo ajal saan kokku kõige kõrgema ülemusega Läänemaal ja küsin isiklikult luba platsi kasutamiseks. Ma olen üliõnnelik, et see luba saadi päev enne jaanipidu kätte, kuna praegu oleks mul mark maani olnud ja selle kodaniku poolt ma enam mingit vastutulelikkust ei leiaks...

Ägedad olete :thumbup:
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Mazdagirl » 19 Juul 2010, 21:35

KRANTS kirjutas:
Mazdagirl kirjutas:Ja tahate nüüd kõik väita et olete viimasepeal korralikud liiklejad ja seadusi ei riku v? Mina seda ei usu :crazy:

joobes pole ma elus mitte kordagi rooli istunud ja pole ka kedagi lsknud rooli, kui on joobes ja olen seda näinud. Usun, et selliseid on veelgi. Veel vähem hakkan ma "omade" üritusel kõigile siga keerama. Mis te arvate tõesti, et see intsident jääb tähelepanuta? Et Lääne Malev ei kuule sellest, mis nende territooriumil juhtus? Siinkandis on sellised instantsid liiga tihedalt seotud ja järgmisel korral, kui Lääne Malevaga hakatakse rääkima ala rentimise teemal, kuulete ise tulemusest (ok, teid ju enam pole- ei kuule ka).


Kuna see kiltsi saamine venis ja venis, hüüdsin ma maha, et jaanipeo ajal saan kokku kõige kõrgema ülemusega Läänemaal ja küsin isiklikult luba platsi kasutamiseks. Ma olen üliõnnelik, et see luba saadi päev enne jaanipidu kätte, kuna praegu oleks mul mark maani olnud ja selle kodaniku poolt ma enam mingit vastutulelikkust ei leiaks...

Ägedad olete :thumbup:


Mis on ühist Mazdaklubil ja lennuväljal? Miite midagi ! Mazdaklubi ju rohkem grillfesti ja muude sellelaatsete ürituste klubi aga mitte kindlasti enam autoklubi. Arvan et keegi enam tulevastest korraldajatest enam ei taha ka seal ühtegi üritust korraldada nii , et võid rahulik olla.
Meie oleme ikka ägedad :mrgreen: Laske aga samas vaimus edasi ja sina eriti KRANTS , hojad ju klubi maine kõrgel :thumbup:
Mazdagirl
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 19 Juul 2010, 21:40

Sven, sa võid alla ka kirjutada, kui oma kaasa konto alt kirjutad. Ma juba mõtlesin, et mis ajast su kaasa sellise jutuga on, aga nüüd sain aru..

Kui mina olin bännitud ja naise kontot kasutasin, kirjutasin ma alla KRANTS :wink:
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Mazdagirl » 19 Juul 2010, 21:47

KRANTS kirjutas:Sven, sa võid alla ka kirjutada, kui oma kaasa konto alt kirjutad. Ma juba mõtlesin, et mis ajast su kaasa sellise jutuga on, aga nüüd sain aru..

Kui mina olin bännitud ja naise kontot kasutasin, kirjutasin ma alla KRANTS :wink:


Tead eksid väga kui arvad et Sven selle taga on (ta hetkel tööl ja ei pääse ennem netti kui alles reede õhtu) tal pole õrna aimugi mis ma siia kokku kirjutanud olen. Mul sai lihtsalt kõrini sellest kuidas te ainult lahmite siin foorumis ja näed mul oli õigus kui julgen ükskord oma arvamust avaldada , mida mul soovitati juba ammu teha aga kahjuks võtsin alles nüüd kuulda (seda ei soovitanud Sven) :lol: Kes mind tunnevad need ka teavad et olen võimeline selliseid asju ise kirjutama :!: Ja äkki ütled põhjuse miks Sven peaks minu kontolt siia kirjutama , ega ta sinusugune nüüd ka pole :wink:
Aga Ok aitab sellest , nagu juba ennem ütlesin , laske aga samas vaimus edasi :D
Mazdagirl
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas KRANTS » 19 Juul 2010, 21:50

ok :wink:
KRANTS
 


Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas kennu » 19 Juul 2010, 21:52

äkki nüüd räägiks nagu järelkaja mida paremini teha vms... mitte sel teemal mis on juba 2 lehte pikk.
ma ootaks huviga pilte või videoid.
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Asco » 19 Juul 2010, 22:40

Nagu ma aru saan, on kogu probleem purjus peaga sõitmises...

Jah ma olen nõus, et purjus peaga ei tohiks rooli istuda. Seadusandja võiks minu arvates võrdsustada purjus peaga sõitmise mõrvakatsega (teiste liiklejate suhtes).
Jah ma olen nõus, et selline käitumine väärib hukkamõistu... Ühiskonna hukkamõist on tihtipeale mõjusaim relv selliste asjade vastu.

Kuid selle pärast keegi omadest sisuliselt risti lüüa? Sellega ei saa ma nõus olla. Mis iganes juhtus - need isikud on saanud oma seadusega ette nähtud karistuse kätte. Järgmine kord on ehk kõik targemad. Nii need, kes rooli istusid, kui ka need, kes sellel juhtuda lasid (loomulikult ei saa kedagi vägisi kinni hoida ja lapsehoidjaid sellele üritusele ka palgatud polnud).

Nii et lõpetame selle teema ära ja ärme süüdistame juhtunus üksteist. Oleme ikka sõbrad edasi? :think:


Tunnistan siinkohal ausalt üles, et eelmise aasta kokkutulekul istusin ka ise purjus peaga rooli :shock: . Parkisin öösel auto ümber lageda platsi pealt peotelgi taha, et hommikune päike autot kuumaks ei kütaks (magasin autos). Oleksin ju masinat käekõrval lükanud, aga heinamaa peal seda üksi üsna raske teha ja kõik teised juba magasid. Palun ausa ülestunnistuse eest kergemat karistust... :(
Nii kui raha saame, ostame viina...
Kasutaja avatar
Asco
 
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Juul 2006, 21:52
Asukoht: Tallinn

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Rixx » 19 Juul 2010, 22:46

Sain ka nüüd arvuti taha...

Olen juba ammusest ajast arvamusel ja seda ka mitu korda avaldanud, et Summercamp võiks koosneda nö kahest osast nagu oli eelmine aasta: reedel kogunetakse rajal (vahet ei ole kas kiirendust või ringrada tegemas) ning sealt liigutakse edasi laagriplatsile, kus pidu ja murumängud siis toimuvad. Saavad oma osa need, kes tahavad kiirendada või ringrada sõita, saavad osa, kes tahavad seltskonda ja murumänge ja saavad osa ka need kes tahavad mõlemat. Ühes kohas mõlema tegemisel on paratamatult oht, et juhtub nii mõndagi...

Minu jaoks ja arvan et ka nii mõnegi teiste jaoks on Mazdaklubi SELTSKOND, kellel on ühiseks huviks Mazda. On neid kes on tõesti fanatid aga usun et ka nende seas on inimesi, kes on klubis lisaks ka seltskonna pärast. Mina ei tea autodest midagi ja olen klubis just seltskonna ja abi andmise eesmärgil. tuleb tunnistada ausalt, et ka abi saamise eesmärgil. Ja seda olen ma ka saanud.

Summercamp on tõesti autoklubi üritus aga Summercamp=Suvelaager (otsetõlkes) ehk siis suvepäevad. Lennujaama suvepäevad ei koosne ka lendamisest vaid ikka kogu rahva ühisest kokku saamisest. Summercamp on ka ikkagi meie kui üle Eeestilise rahvahulga kokkusaamise üritus. Pikemalt rääkisin sellest ka campil ja ei viitsi kogu teksti kirjutada ümber.

5+ Svenile, et ta selle ürituse korraldamise enda peale võttis ja seda tõesti nö viimasel hetkel. Kava oli valmis tehtud küll esialgsena aga seda sai ka kasutada kui tõsiselt võetava kavana. Tõsi - ajakava läks lörri laupäeva hommikul, kui hommikul magati kaua ja ei tõustud üles sellisel kella-ajal kui kavas ette nähtud (tänu Kathyy hea telgikoha valikule sain ka ise magada 10.30-ni) aga tuleb ka tunnistada, et kui ajakava nägi ette äratuse siis oleks see äratus ka pidanud toimuma - ruupor oli ju olemas, korraldaja oli ju olemas...
Kuigi võistlused lükkusid selle tõttu edasi, tuli rahvas ilusti kaasa nii kui võistlused välja kuulutati ja seal sai ikka kõvasti nalja ja oli väga lõbus. Üritus jäi lihtsalt soiku ja toimusid ainult rootori heitmine, Flinstone'i Mazda generaatori tõuge ja naela löömine. Kiirendus oli ju kavas ette nähtud ja selle oleks võinud ka kohapeal ära teha kasvõi kolme autoga. Samamoodi oleks midagi ikka välja mõelnud, et kokku panna vigursõidurada. Oleksin isegi sellest osa võtnud, sest vigursõit mulle meeldib. Kiirendusest ei oleks kindlasti võtnud osa sest kardan et lõhun autol midagi ära ja ei jõua turvaliselt koju tagasi ning raha niigi vähe et parandama autot hakata. Selle olen välja öelnud juba eelnevalt korduvalt. Vigursõitu aga välja ei kuulutatud.

Kuigi on hea minna suvepäevadele, kui kõik on juba eelnevalt valmis tehtud ja ette valmistatud - olen täiesti rahul ja põhimõttel et ei pea olema ette valmistused tehtud. Täpselt nagu toimus eelmisel aastal ja ka sel aastal - mindi kohale kõik koos ja pandi üritus püsti koos - see näitab ka koostööd ja ühtivustunnet. Keegi aga peab olema eestvedaja ja ka ürituse kestel asja vedama - ei piisa sellest et korraldatakse asi ära ja kui pihta hakkab siis on kõik. Olgu rahvast kui palju tahes või kui vähe tahes asi tuleb lõpuni viija. Ka siis kui on kasvõi ainult kaks osalejat. Loomulikult aitavad kõik asju korraldada ja selleks peab oskama ka abi küsida.

See et midagi lörri läheb ei tohi asju nii jamaks muuta et täitsa hapuks läheb. Tuleb asju paremaks teha ja midagi välja mõelda et paremini hakkaks minema. Kui tunned et ei jaksa või ei õnnestu siis tuleb loobuda aga see ei tähenda et seltskonnast tuleb ära joosta.

Kuna hilisõhtu on käes siis tulemused ja üritusest ülejäänud asjade inventuur tuleb millalgi hiljem - kannatust natuke.

Diplomid ja veel mõned auhinnad jäid üle andmata - seega KÕIKIDEL Summercampil osalejatel on soovitatav (loe: kohutus) ilmuda 4. augustil Tallinna kogunemisele Mustika keskusesse.

Pilte ei jõudnud eriti teha seega meie käest pildivalikut eriti loota pole.

Järgmine aasta ikkagi taas kohtume ja teeme asja paremaks!
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas art » 19 Juul 2010, 23:00

Ei ole eriline kirjutaja...aga tahaks öelda et LASTEAED. Eesotsas Krants, Sven ja Mazdagirl.
Rahunege maha ja unustage ära see intsident. Vaidlemise asemel mõelge hoopis, mis järmine aasta paremini teha võiks. Selline mõttetu klähvimine on löök terve foorumile (sest kes ikka tahab külastada foorumit, kus haugutakse üksteise peale).
Mina arvan,et Sven võiks lihtsalt tunnistada oma viga (mitte tuua näiteid,et mõnes kohas 0,3 on lubatud) ja vabandada teiste ees ning Krants võiks lihtsalt lõpetada provotseerimist.
Tänan tähelepanu eest :wave:
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas lines » 19 Juul 2010, 23:14

Masu ajab ikka inimesed õelaks ja kurjaks !!! :clap: :clap: :clap:

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Siim » 19 Juul 2010, 23:32

Tundub nii jah...
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Rixx » 19 Juul 2010, 23:47

Unustasin ühe asja, mis hingel.

koha valiku suhtes olen ma kogu aeg olnud ühel seisukohal ja sellega ka jätkan. Lisaks muule, ei tundunud öösiti just eriti turvaline. laupäeva vastu pühapäeva kui kõik juba magasid kostus telgis olles tümpsu suht kõvasti ja siis ka auto hääled, mis nagu oleks meil laagrist läbi sõitnud. Tegelikult küll telk võimendas heli. Tümps tuli metsa tagant ja auto vist korra peatus meie sissesõidu tee otsas. Sellest aga järeldus, et igaüks kes oleks tahtnud oleks sõitnud meile laagrisse sisse ja ... Selles suhtes Hiiumaal ja Pärnumaal sellist asja ei olnud. Ikkagi eramaa, maja juures ja igaüks ikka ei paarutanud sisse. Ka lindid teede otsas ei takistanud sõitjaid.

Seega jätkuvalt pooldan selliseid kohti nagi Murimaa ja Snoofymaa oli.
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas hardstyler » 21 Juul 2010, 22:22

Rixx kirjutas:.......

Seega jätkuvalt pooldan selliseid kohti nagi Murimaa ja Snoofymaa oli.



Kusjuures selliseid kohti on paljudel. Aga korraldamine on suur töö ja kes seda enda peale ikka tahab võtta. "Omamaa" on ka mul, Snoofymaast 40km, maja,maal , hoov 2ha, meri 500m, isiklikud kajakid (meresüstad), puhas vesi, elekter jne. Kui kellegi huvi, siis Ps. Annan "võtmed" üle ja ainult korraldage. Paljud (k.a mina) hõikavad midagi välja ja sinna paika see jääbki. Ei ole aega, tahtmist või mida iganes.

Mina olen selline väheaktiivne klubiline ja olles eestlasele omaselt häbelik ei käi ka kogunemistel ega campidel. Samas mazda on väga sügavale hinge pugenud ja ilmaski ei vahetas seda mõne teise margi vastu. Kasulikke nõuandeid ja muud huvitavat loen siin pea iga päev. Sõna tihti ei võta. Möliseda tuleb siis, kui miskit tarka öelda on. (Vahest olen isegi liialt näppe liigutanud :oops: )

Eks minul ja teistel lugejatel ole sõnakamate kasutajate suhtes oma arvamus tekkinud. Liiga palju ei tohiks siiski ainult foorumis kujunenud arvamuse järgi otsustada. Olen mitmeid klubilisi ka "päris" elus kohanud ja arvamus on pea alati kardinaalselt muutunud. Siiani 100% paremaks. Kohati jääb mulje, et kirjutades oskavad ennast iseendana näidata ainult kirjanikud (loe:cabernet1).

Too joobes juhtmine on igati paha küll aga mis teha. Svenni kunagi ammu kohanud, tundus vägagi tore tegelane. Ärgem kedagi maha löö sellise pisiasja pärast. Jah, joobes juhtmine 0.3 promilli kusagi metsas on minu arvates pisiasi. Ise ei teeks iialgi aga seda ei saa ju võrdsustada potensiaalse mõrvariga. Sama nagu lubatust +5km/h sõitmine. Ehk pisiasi. Olgem ausad, sisimas arvavad paljud nii.:thumbup:

Järgmisest campist, kui see toimub kusagil eramaal, tahan väga osa võtta. Suur huvi kõiki klubilisi reaalsuses kohata.

PS! Krants, sa mölised foorumis palju :wave: aga kindlasti sobiksid ideaalselt järgmist campi korraldama. Eramaa sul ju olemas. Ausalt, ei mingit irooniat, leia aega ja see tuleks super camp mida saaks veel aastaid meenutada.

Edit: Krants, ära liiga tõsiselt seda "mölisemist" võta. Ma tean, et sa oled humorist. :wink:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas jann » 26 Juul 2010, 12:34

Tundub, et oli põnev üritus. Kahju, et osavõtta ei saanud.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Rixx » 29 Juul 2010, 23:12

Lõpuks sain ka nii kaugele, et lõin tulemused arvutisse:

Pilt

Sel aastal läks Mazdaklubi rändkarikas Tartusse vvs'ile :clap: :clap: :clap:
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: Summercamp 2010 järelkaja.

PostitusPostitas Priit86 » 24 Aug 2010, 21:14

Asco kirjutas:Idee siis selline: reede õhtul sõidaksime kõik koos Võrumaale (Tallinn - Tartu - Võru). Seal on jõe ääres korralik palksaun, võrguplats, kämpingud, telkimisplats. Õhtul grillimine, saun, murumängud. Laupäeval kanuudega jõele. Laupäeva õhtul jätkame sauna, murumängude jms. Pühapäeva lõunast hakkame tagasi sõitma.

See jõeäärne saun ja kämpinguplats vajab üsna pikalt ette bronnimist. Nii et diskuteeriks selle idee üle veidi?

Huvitaks väga, millist kohta sa konkreetselt mõtled? Seda: http://www.vohandukamping.ee/ ?
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

Eelmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist