Pagasiluugi plärisemine

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Matuest » 27 Mai 2010, 00:39

teadjad-tegijad jagage nippe kuidas summutada pagasiluugi vibreerimist
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Mario » 27 Mai 2010, 07:55

reguleeri lukku ja hingesid. ma saan aru nii, et sul luuk koliseb? :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Matuest » 27 Mai 2010, 08:24

ei kolise

pläriseb kui suuremal volüümil madalamad helid hakkavad supakast tulema :D
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Mario » 27 Mai 2010, 18:34

:lol: :lol:
siis pead laduma kuigi palju müramatti hoopis mitte luugile, vaid tagatiibadele sissepoole + rattakoopad. Luuk ise on piisavalt kumer ja plekk on paigal.. pigem värisevad tiivad ja numbrilaud taga. :lol:
või siis proovi mõttes meisterda vanast ratta lohvist kummist seibid paneelide kinnituskohtade alla..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Matuest » 27 Mai 2010, 23:31

numbrilaud on kruvidega kinni ja tagant korralikult silkooniga polsterdatud :D

pläriseb just luuk. sest kui luuki kinni hoida kaob plärin ära.

aga suvel võtan siis ette polsterdamise.
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Mario » 28 Mai 2010, 08:07

aa, mis mul meelde tuli, kui sa luugi avad, kas sul need puhverpadjad on alles? Asuvad nad suht tulede kohal vms.. need nõmedast materjalist padjad vajuvad ära luugi raskuse all ja siis hakkabki kolisema. Ehk tasuks need asendada mingi tugevama asjaga.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas skyline » 30 Mai 2010, 16:05

Issand jumal, no keera volüüm normaalsele tasemele ja probleem lahendatud.
Ma mitte ei mõista neid inimesi kel auto peab nii tümisema et terve kvartal/kaubanduskeskuse parkla neid kuuleb :twisted:
Osta omale kõrvaklapid ja kuula mussi nii et kõrvast veri väljas, siis ei kuule ka seda kuidas tagaluuk pläriseb või bassihelide tõttu kogu auto laiali vajub.
OT: Sorry, aga lihtsalt ei seedi neid tümistajaid.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Mario » 30 Mai 2010, 16:10

no ütleme nii, et ka originaalkõlaritega on võimalik saada luuk kolisema. Mul on tehasest Nokia kõlarid, ees 80W ja tagaustes kõrgemat häält tegevad 45W. Lisasin veel 100W vuufri ja hullumaja. Luuk hakkab kohe nagisema. Minul aitas luku reguleerimine, aga GE on lisaks suure luugi tõttu ka padjad miskised padjad, mis ajapikku ära surevad ja siis jääb luuk nagu rohkem rippu ja hakkab iga jõnksu peale rappuma..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Matuest » 12 Juun 2010, 17:07

mul on korralik helisysteem autos.

lihtsalt mulle ei meeldi see et kui lugu vahetub ja mõnel lool on madalamad bassid pean jälle timmima hakkama ekvat. et tagaluuk ei pläriseks.

mul ei ole ka teab mis võimu sel asjal seal, see aga ei tähenda seda et ma kohguaeg vol põhjas kuulan.

võimalik et need padjad aga siis peaks vist koguaeg logisema või plärisema. mul just nendel madalatel.
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas tomkulibin » 13 Juun 2010, 07:03

Vältimaks tüli tekkimist kärpisin omavoliliselt "skyline" ja "Matuest" viimaseid postitusi.
Rahu, ainult rahu...
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Siim » 13 Juun 2010, 10:43

skyline kirjutas:Issand jumal, no keera volüüm normaalsele tasemele ja probleem lahendatud.
Ma mitte ei mõista neid inimesi kel auto peab nii tümisema et terve kvartal/kaubanduskeskuse parkla neid kuuleb :twisted:
Osta omale kõrvaklapid ja kuula mussi nii et kõrvast veri väljas, siis ei kuule ka seda kuidas tagaluuk pläriseb või bassihelide tõttu kogu auto laiali vajub.
OT: Sorry, aga lihtsalt ei seedi neid tümistajaid.


Mis sinu asi on palju keegi kuulab,osta hoopis omale kõrvatropid ehituspoest
Mul on ka olemas juba ühtteist et oma 2kw tööle saada,seega seisan varsti arvatavasti samade probleemide ees.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Skorpion » 13 Juun 2010, 11:47

Mul küll hetkel vist ainult nn originaal audiosüsteem peal. Lukk ei plärise, kui kõvemini lasta, küll aga hakkavad kaasa värisema/jõrisema kõrvalistujapoolse esimese ukse ja juhipoolse tagumise ukse välimised lingid. Katsetasin kunagi Prooklin Bounce mingi looga seda süsteemi ja väga kõvasti ei tahtnud panna. Otseselt üle ei peksnud aga vb oleks kõllidele halvasti mõjund või miskit muud küljest raputanud :lol:
Skorpion
 
Postitusi: 190
Liitunud: 14 Okt 2009, 04:47
Asukoht: Elva

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas hardstyler » 19 Juun 2010, 00:04

Matuest kirjutas:teadjad-tegijad jagage nippe kuidas summutada pagasiluugi vibreerimist


Sisse sa seda ju ei kuule? Mina küll ei kuule. Kuigi paremad dubstepi helid tekitavad väljas ikka eriti räige plekikolina. Aga mis sest. Autos sees on hea. :thumbup:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas cabernet1 » 13 Juul 2010, 07:54

Olen kah kahjuks seda meelt, et sinu plärinat aitab vähendada eelkõige volüüminupu pingutamine :D Muidugi võiksid ära vahetada ka pagasniku tihendid, sest ilmselt need juba pehmed. Luku reguleerimine annab kah pisut ning kindlasti pigimatt pagasiluugi sisse, et plekk ise ei väriseks.
Kui nendest asjadest kasu ei ole, tuleb kannatlikult oodata, kuna Eesti Suurbritanniast eeskuju võtab ning kiiruskaameratele lisaks mürakaamerad paigaldab. Sellisel juhul on kah lootust õppinud "politseispetsialistide" abiga "mõõduka" tasu eest pagasiluugi plärinast lahti saada.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Haramount » 14 Juul 2010, 12:18

Mürakaamerad on hea mõte - lisaks nendele, kes ei oska saundi ehitada (auto ümber on rohkem tümmi kui sees) saaks igasugu kolisevatest krusadest lahti. Ja ne dai bohh sõidukatele ja veokatele erinevad normid tehakse! Ja siis paluks veel suitsuandureid teede-tänavate äärde. Kõrini nendest dislarontidest, mille taga maailm must nagu õhku lennanud söekaevur. Kusjuures ei ole ainult krusad ja vanad pannid, kui vaadata, siis ka osad suht uued ja uhked sõiduautod tahmavad kiirendusel üsna uhkelt.

Aga algpostitajale pagassiluugi plörri parandamiseks - vaata, kas needsamad padjad, mis ära vajuvad, sinu autol äkki reguleeritava kõrgusega pole. Mul hakkas Accordil samuti peale korraliku heli paigaldamist luuk sõna võtma. Esimeseks kiireks lahenduseks oli "patjade" pisut kõrgemaks keeramine.
Mazzdast ja kazzdast: http://www.hot.ee/haramount
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas hardstyler » 14 Juul 2010, 20:36

Haramount kirjutas:Mürakaamerad on hea mõte - lisaks nendele, kes ei oska saundi ehitada (auto ümber on rohkem tümmi kui sees) saaks igasugu kolisevatest krusadest lahti. Ja ne dai bohh sõidukatele ja veokatele erinevad normid tehakse! Ja siis paluks veel suitsuandureid teede-tänavate äärde. Kõrini nendest dislarontidest, mille taga maailm must nagu õhku lennanud söekaevur. Kusjuures ei ole ainult krusad ja vanad pannid, kui vaadata, siis ka osad suht uued ja uhked sõiduautod tahmavad kiirendusel üsna uhkelt.




Kas sellised pisiasjad tõesti häirivad kedagi? Üsna raske elada nii.
Disla tahmabki ju. Isegi 20k läbi sõitnud tahmavad, kui pööret anda. Vähemalt need, millega mina sõitnud olen. Paraku ei saavuta bensiinimootoriga 1900kg kaaluva masinaga linnas 6.0l keskmist kütusekulu...
Aga aitab nüüd. Püsigem teemas. :wave:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas ethex » 14 Juul 2010, 21:53

:D see on paras nõiaring..tee mis tahad midagi pläriseb niguiniii
mul kumiseb 15 tolline fosgate kui tagaluuk ei plärise siis plärisevad ukselingid :D
Kasutaja avatar
ethex
 
Postitusi: 118
Liitunud: 16 Okt 2007, 21:21
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

Re: Pagasiluugi plärisemine

PostitusPostitas Matuest » 24 Juul 2010, 01:49

ma siin nüüd 100 imet teind oma autoga.
luugi plastid seest poolt lahti. pold migimatt just aga mingi müra summmutusmatt vene oma(igale poole läks see va rattakoopad ja tagumised tiivad mis said veel lisaks pigimati. 6 päeva tegemist higi ja vaeva kuumapüssiganing tulemus rahuldav.
pagasiluugi plärr läind tulemuseks muud plärrid. :D tegelen
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist