K: Mazda 626 ´00

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

K: Mazda 626 ´00

PostitusPostitas Anonymous » 16 Juun 2005, 00:06

Tervist daamid ja härrad :lol:

Alkomehel nüüd selline mure,et mõtleb oma igapäevaliikuri tiba uuema vastu vahetada ja ühe varjandina olen vaadanud 626-e (nu hobiauto ju ka ikkagi mazda ja vanad harjumused ei kao 8) ) Samas "väljavalitu" hakkab ikkagi pereauto funktsiooni täitma.
Et kas kellegil on miskit kommenteerida,arvustada,kiita-laita või kuidagi muudmoodi abiks olla?

Üks väljavaadatutest oleks see:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Oleksin siis äärmiselt tänulik Teie reageeringule :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 16 Juun 2005, 17:06

ise väga rahul selle mudeliga...tegin autokooli sellega (aga ainult sedaaniga ja 2002a.,kõvasti parem kui aasta uuem Primera!):D aga üks suur + mis on et auto mugavusega küll väga rahul,eriti juhipoolse mugavusega; auto on väga ergas 74kw kohta ning ainus miinus mis mul endal oli et käigud läksid suht tugeva jõnksuga sisse(vb oli selles et suht uus masin või ka selles et auto ikka õppesõidu oma ja kasutatud nii palju - ei tea) aga ise väga rahul :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Juun 2005, 12:32

GW kirjutas: Oman siis veebruarist alates analoogset autot. Ainus erinevus on see, et mul on 98´a ja 85 kw ning konditsioneeri asemel on kliimaseade. Igati tore auto iseenesest ja praegu küll nuriseda ei saa. Veits kallid jupid on aga vast kestab ka selle eest. Saksa mingis ADAC testis oli esikümnes oma vastupidavuse poolest.
Kõikide rihmade vahetus oli mingi 4200 eeku näiteks.
Tagumise pidurisilindri vahetus 2500 eeku.
Ja see tehase immo, mis on võtmes pidi üks turvalisemaid olema.


Aga räägi kuidas tal juhitavuse,mugavuse,bensiinikulu ja mahutavusega on?Täiesti arusaadav,et ta ju ikkagi sõiduauto,seega ega ma mahtuniversaali loodagi :)
Anonymous
 


PostitusPostitas informer » 30 Juun 2005, 11:04

Ise oman samasugust 2001 a. sedaani 2.0 mootoriga, häirib kiirendamisel sisse kostuv mootorimüra, samas tühikäigul on pea kuuldamatu. Samuti võiks 2.0 kohta erksam olla, keskmist näitab arvuti 8.3 l/100km. Mugavuse kohapealt ei ütle midagi halba. :)
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu

Re: K: Mazda 626 ´00

PostitusPostitas sleepydog » 09 Aug 2010, 21:55

Kuna juhtus nii, et pere ainus liikur sai nädalavahetusel natukene "otsa", siis tekkis uue auto järele vajadus. Kuna üks meeldivatest autodest on samal kerel olev sedaan või siis universaal, siis võiks keegi lähemalt rääkida vastupidavusest ja mõni sõna võiks ka mazda diislite kohta tulla. Minu mäletamist mõõda oli selle ajastu 626'ed jua parem roostekindlusega, kui varasemad.... parandage, kui eksin :wink:
56 847 050 aitan võimalusel alati ;)
sleepydog
 
Postitusi: 160
Liitunud: 21 Mai 2008, 20:28
Asukoht: Saare mk Kaarma v Laheküla k

Re: K: Mazda 626 ´00

PostitusPostitas vaix » 10 Aug 2010, 10:03

Tere!
Mõtlesin et postitan ka oma kogemuse 626-ga. Oman 2001a. 626 GW 2,0d 81 kw. omanud olen seda 10 kuud ja läbi sõitnud 14000 km. Auto sai ostetud kuna pere suurenes.
Ostes lasin teha ostueelse ülevaatuse ning kõik loeti korras olekvaks. Tõsi ta oli, esimesed 8000 km ei kostunud ühtki klobinat ega kolinat. Kohe pärast ostmist vahetasin rihmad, rullid, filtrid,ja kõik võimalikud vedelikud (õli mootoris ja käigukastis, jahutusvedelik, pidurivedelik).
Foorumis räägitakse ikka mõnedest tüüpvigadest minul tunduvad kõik küljes olevat. Kõrvalistuja turvapadja andur ei töötanud juba ostes (armatuuris oli pirn välja keeratud). Korda sain foorumis oleva inimese kaudu kes jootis teatud takistid vahele ning nüüd on anduril tunne nagu keegi istuks koguaeg kõrvalistmel. 7000 läbisõidu juures vahetasin tagumised piduriklotsid ja kettad. 8000 juures esi sarniiri ja tagumised kondid. 10000 juures hakkas vilkuma eelsüüte küünaled märgutuli. Dia diagnostika ei suutnud ka põhjust tuvastada, tundub olevat EGR-i jama kuid kõik komponendid üksikult töötavad. Samuti vahetasin sellel läbisõidul ka õli ja õlifiltri. 11000 peal hakkas põlema ABS-i märgutuli, lugedes foorumit siis mõni ABS-i andur, ei ole jõudnud veel tegeleda. Samuti arvestades et alles ma vahetasin tagumisi klotse ja kettaid (sellega koos puhastasin ära kogu suportis olevad liikuvad osad ning ka klotsid said paigaldatud nii et liiguksid ilusti) kipub tagumine pidur aegajalt peale jääma. 81 kw kohta tundub uimane, pakutakse et katalüsaator on umbes mis võib samas anda ka EGR-i viga. Sellega püüan lähiajal tegeleda. Esitule pirindie kulumist kurdetakse eriti peale 2000a. autodel kuna siis on H7-ed, minul puudub automaatne päevasõidu tulede lülitus ning esitule pirni on kulunud selle aja jooksul vaid 1. Samuti sai täidetud kevadel konditsioneer ning vahetatud konditsoneeri pumba rele. Roostet on leida Pagasi luugi alumise servas seespool kuid punnitab ka vaikselt väljapoole, ning kapoiti ees servas samuti on täiesti roostekarva tagaklaasi kojamehe vars. Autol puudusid porilapatsid, need paigaldasin ise, hoiab ära karpide kividega pihtasaamist ning arvestades seda suve siis on ära hoidnud ka suuremosa tõrva sattumist kerel. Müra tase 100 km/h sõites on täitsa tugev, muusika peab suhteliselt valjuks keerama et ei häiriks. Rool on samuti kuidagi tundetu, aegajalt tuleb kurvis korrigeerida (rehvid on 195 65 R15)
Kütusekulu on maanteel veidi alla 6-e kuid talve ja suve kogu keskmine on siiamaani u.7 (kõik tankimised ja läbisõidud kirjutan alati ülesse). Kuumematel päevadel jäi kaks korada siduripedaal alla kinni, mis viga võiks olla ei tea (mehaanik pakub siduri peasilindrit). Samuti häirb neatud nagin armatuuris, millegi pärast sõbra audi 100 seda ei ole, mis on 10 a. vanem. Tegelikult olen jaapanlaste austaja, peres olnud nii honda, nissan, mitsu, nüüd siis minu mazda.

Positiivset:
Neljakesi autos sõites on väga mõnus. Ainuke auto kelle tean olevat taga kaks käetuge. Samas kui on lapse turvatool siis viiekesi on praktiliselt võimatu sõita (see vist ei ole väga hea ühelgi sedaan ega universaal kerega autos). Pagasiruum on suur, lapsevanker on koguaeg autopeal ning ruumi on veel väga palju. Samuti meeldib tagumiste istmete reguleerimise võimalus, nii edasi tagasi kui ka seljatoe reguleerimine. Roolis on ka väga mugav olla. Eest on auto välimus hea seda just pärast 2000a. uuendust.

Kahjuks tuli negatiivset rohkem kui positiivset, endalgi kurb, sest tegelikult olen jaapanlaste austaja, peres olnud nii honda, nissan, mitsu, nüüd siis minu mazda.

Vaiko
Kasutaja avatar
vaix
 
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Okt 2009, 13:06
Asukoht: Tartu

2001 Mazda 626

Re: K: Mazda 626 ´00

PostitusPostitas Mario » 10 Aug 2010, 10:46

ise oman 99.a GW, mis on küll välimuselt vanem, tehnika sama.
100kW on selle kere jaoks paras, et saavutada ökonoomset sõitu ka täislasti. Hetkel läbinud ise 2.5a jooksul ligi 60 000km, vahetanud - sarniirid (kuigi vaja oli vaid üht, tegin mõlemad), ketta ja klotsiring - 1500.- kokku, uued kondid - ligi 300.-, välimised rooliotsad alla 400.- mõlemad. Üks poolteljeots on ka nõudnud oma - 750 eeki seegi. Kallimad osad on ehk nivooamordid (5500 eeki tükk, juhul, kui on muidugi), ABSi pump (ligi 50 000). Üldiselt on jubinad pudinad odavad, kütet ei küsi eriti ja ruumikas on ka. Rooste on vaid siis kallal, kui on kas usinalt sõidetud kruusal, halvasti taastatud avarii või lihtsalt hoolimatus (a la metsas täiega läbi põõsaste). Mida kiiremini jaole saad roostele, seda parem. Kuigi minul pole peale küljekarbi ükski mull edasi läinud.

Vaixi jutule lisaks, et kontrollida ostul kõike. Ka rihmade pingsust. Raske rool on kas lõdvast rihmast või on õli vahetamata. Sama lugu piduri-siduriga. Kui kuuma ilmaga "jätab vahele" ja talvel külmab kinni, siis on vedelik ka juba vägaväga vana ja õli asemel on juba vesi. :D
16" rattad on juba teema omaette, juhitavus muutub vedelamaks, kuid kurvis pidamine on parem.
Üle 200 000km sõitnud auto võib juba kergel sinist visata ning kiirendamisel on kuulda mootori urinat, siis võib oletada, et rõngad on kulunud piisavalt, et vajaksid vahetamist.
Samas suht lihtne on mootorit hooldada, kui mingi algtõde on olemas. :)
Igal juhul soovitaks bensukat küll. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: K: Mazda 626 ´00

PostitusPostitas lines » 10 Aug 2010, 11:04

vaix kirjutas:Tere!
Mõtlesin et postitan ka oma kogemuse 626-ga. Oman 2001a. 626 GW 2,0d 81 kw. omanud olen seda 10 kuud ja läbi sõitnud 14000 km. Auto sai ostetud kuna pere suurenes.
Ostes lasin teha ostueelse ülevaatuse ning kõik loeti korras olekvaks. Tõsi ta oli, esimesed 8000 km ei kostunud ühtki klobinat ega kolinat. Kohe pärast ostmist vahetasin rihmad, rullid, filtrid,ja kõik võimalikud vedelikud (õli mootoris ja käigukastis, jahutusvedelik, pidurivedelik).
Foorumis räägitakse ikka mõnedest tüüpvigadest minul tunduvad kõik küljes olevat. Kõrvalistuja turvapadja andur ei töötanud juba ostes (armatuuris oli pirn välja keeratud). Korda sain foorumis oleva inimese kaudu kes jootis teatud takistid vahele ning nüüd on anduril tunne nagu keegi istuks koguaeg kõrvalistmel. 7000 läbisõidu juures vahetasin tagumised piduriklotsid ja kettad. 8000 juures esi sarniiri ja tagumised kondid. 10000 juures hakkas vilkuma eelsüüte küünaled märgutuli. Dia diagnostika ei suutnud ka põhjust tuvastada, tundub olevat EGR-i jama kuid kõik komponendid üksikult töötavad. Samuti vahetasin sellel läbisõidul ka õli ja õlifiltri. 11000 peal hakkas põlema ABS-i märgutuli, lugedes foorumit siis mõni ABS-i andur, ei ole jõudnud veel tegeleda. Samuti arvestades et alles ma vahetasin tagumisi klotse ja kettaid (sellega koos puhastasin ära kogu suportis olevad liikuvad osad ning ka klotsid said paigaldatud nii et liiguksid ilusti) kipub tagumine pidur aegajalt peale jääma. 81 kw kohta tundub uimane, pakutakse et katalüsaator on umbes mis võib samas anda ka EGR-i viga. Sellega püüan lähiajal tegeleda. Esitule pirindie kulumist kurdetakse eriti peale 2000a. autodel kuna siis on H7-ed, minul puudub automaatne päevasõidu tulede lülitus ning esitule pirni on kulunud selle aja jooksul vaid 1. Samuti sai täidetud kevadel konditsioneer ning vahetatud konditsoneeri pumba rele. Roostet on leida Pagasi luugi alumise servas seespool kuid punnitab ka vaikselt väljapoole, ning kapoiti ees servas samuti on täiesti roostekarva tagaklaasi kojamehe vars. Autol puudusid porilapatsid, need paigaldasin ise, hoiab ära karpide kividega pihtasaamist ning arvestades seda suve siis on ära hoidnud ka suuremosa tõrva sattumist kerel. Müra tase 100 km/h sõites on täitsa tugev, muusika peab suhteliselt valjuks keerama et ei häiriks. Rool on samuti kuidagi tundetu, aegajalt tuleb kurvis korrigeerida (rehvid on 195 65 R15)
Kütusekulu on maanteel veidi alla 6-e kuid talve ja suve kogu keskmine on siiamaani u.7 (kõik tankimised ja läbisõidud kirjutan alati ülesse). Kuumematel päevadel jäi kaks korada siduripedaal alla kinni, mis viga võiks olla ei tea (mehaanik pakub siduri peasilindrit). Samuti häirb neatud nagin armatuuris, millegi pärast sõbra audi 100 seda ei ole, mis on 10 a. vanem. Tegelikult olen jaapanlaste austaja, peres olnud nii honda, nissan, mitsu, nüüd siis minu mazda.



Lugesin sinu postitust. Negatiivses osas on paljud loetletud teemad pigem jooksev hooldus mida peab tegema misstahes marki sõidukiga mida kasutad.

Ps. Õige rehvi kõrgus on 60 (195/60R15).

Ise olen oma autoga (626 2,0 Automaat 2002a Universaal) küll rahul. Ruumikas ja ei nõua palju raha. Tagaluugi roostetamine on tõesti universaalide tüüpviga.

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: K: Mazda 626 ´00

PostitusPostitas vaix » 10 Aug 2010, 12:20

Vastan Lines'ile

Airbag-i kõrvalistuja andur (lugedes foorumit tüüpviga), ABS-i andur (ilmselt sest ABS-i tuli läks põlema kuigi kaitse on terve ning lugedes foorumit siis tüüpviga), EGR-i andur (eelsüüte küünalde märgutule vilkumine, pole küll tüüpviga vast aga selle kohased teemad siin foorumis täitsa olemas), Rooste (nagu isegi mainisid universaalide tüüpviga), Pidurite peale jäämine (4k. tagasi puhastatud lugedes foorumit siis nii mõnelgi sama probleem) need ei ole minu arvates korralise hoolduse teemad.

Vaiko
Kasutaja avatar
vaix
 
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Okt 2009, 13:06
Asukoht: Tartu

2001 Mazda 626


Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist